Inverness Caledonian – Celtic 1:1 (koniec) | Dundee Utd. – H. Academical 1:0 (koniec)
Dundee United F.C.
1:0 (0:0)
Hamilton Academical FC
Sobota 11.04.2015, 16:00Szkocka Premier League

85
    Do porządku przyprowadzony zostaje Telfer, który przekroczył swoje uprawnienia. Żółta kartka dla piłkarza gospodarzy.

84
    Do końca drugiej części tej rywalizacji pozostało 6 minut. Plac gry opuszcza zdobywca bramki, Chris Erskine. Na murawę wbiega Muirhead.

81
    Ostatnia zmiana w ekipie trenera Canninga. MacKinnon kończy udział w meczu. Szkota zastąpi jego rodak, Brophy.

77
    Arbiter Dallas reaguje jednoznacznie. Żółta kartka dla 19-letniego Szkota. Jest to pierwsze upomnienie w postaci kartonika dla gospodarzy w dzisiejszym meczu.

76
    Gorąco pod polem karnym Radosława Cierzniaka. John Souttar, który pokazał się w tym spotkaniu z bardzo dobrej strony, zagrywa ręką blisko pola karnego.

74
    Bramka gospodarzy nie pozostaje bez reakcji gości. Longridge opuszcza boisko. Zastąpi go Redmond.

70
    Gol dla Dundee United!
    Wydawałoby się, że to Hamilton jest bliżej zdobycia gola, a tymczasem mamy niespodziankę! CHRIS ERSKINE posyła lewą nogą piłkę w stronę siatki. Futbolówka leci zza pola karnego i trafia do siatki w prawym dolnym rogu!

65
    Musieliśmy czekać aż 65 minut, aby mecz wspiął się na wyżyny! Ponownie rewelacyjnie broni Cierzniak! Scotland, który 10 minut temu zameldował się na murawie sprawcą całego zamieszania. Strzał z okolic 20-tego metra. Polak nie dał się zaskoczyć. Coś fantastycznego!

63
    Na roszadę decydują się gospodarze. Schodzi Spittal, którego zastąpi Bilate.

61
    Radosław Cierzniak ratuje swój zespół przed utratą bramki! Strzela Longridge. Piłka odbija się od innego zawodnika, a to powoduje rykoszet. Bardzo dobra dyspozycja polskiego bramkarza. Brawo!

57
    Zmiana w zespole Hamilton Academical. Boisko opuszcza Holender, Nigel Hasselbaink. Na placu gry pojawia się Jason Kevin Scotland.

50
    Z wysokiego C rozpoczynają gracze Hamiltonu! Hendrie popisuje się genialnym uderzeniem zza pola karnego. Piłka trafia w prawy słupek! Dużo szczęścia miał w tej sytuacji Radosław Cierzniak.

40
    Conolly i Çiftçi wychodzą z potencjalną akcją trzech na dwóch! Gospodarzom nie udaje się sforsować defensywy Hamiltonu. Było naprawdę obiecująco!

39
    Ależ groźny jest dzisiaj Çiftçi! Potężny strzał z okolic 14-tego metra. Kapitalnie interweniuje McGovern. Oj muszą uważać goście. Dundee United wyraźnie sygnalizuje, że ma dzisiaj ochotę na przerwanie złej passy!

32
    Hamilton kolekcjonuje dziś kartki. Michael Devlin pociągał za koszulkę Çiftçi'ego. Obok takiego zagrania arbiter główny nie mógł przejść obojętnie.

29
    Powoli rozkręcają się gospodarze. Çiftçi decyduje się na strzał zza pola karnego. Piłka posłana przez tureckiego napastnika przemyka tuż obok prawego słupka! Odważny strzał lewą nogą!

23
    Zdecydowanie bardziej agresywnie grają przyjezdni. Żółtym kartonikiem ukarany Ail Crawford. Przed kolejną szansą stoi Dundee Utd. Rzut wolny.

11
    Tak jak można było się spodziewać, Darian MacKinnon ukarany zostaje żółtym kartonikiem.

11
    Dundee United przed dogodna szansą na zdobycie gola. Rzut wolny dla gospodarzy, 18 metrów do siatki rywali. MacKinnon dopuścił się bardzo ostrego wejścia. Faulowany Paton. To przewinienie może doczekać się kartki.