Chojniczanka – Arka 1:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – GKS K. 1:3 (koniec) | Termalica – Miedź 2:1 (koniec)

Gol dla Miedzi!
    Bramkę zdobył RADOSŁAW BARTOSZEWICZ. Kapitalna bramka dla gości! Podanie Garucha na 16-ty metr do RADOSŁAWA BARTOSZEWICZA, który kapitalnym strzałem w okienko ustala wynik dzisiejszego spotkania!

90+1
    Dośrodkowanie Garucha wprost na głowę Wojciecha Łobodzińskiego, a ten w doskonałej sytuacji uderza tuż nad poprzeczką!

88
    Kolejna kontra gospodarzy przerwana faulem. Żółty kartonik dla Tomasza Midzierskiego.

78
    Ostatnia zmiana także w zespole gości. Tadasa Labukasa zastąpi Jakub Chrzanowski.

77
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Dawid Kamiński zmienia Mateusza Janeczko.

68
    Kevin Lafrance faulem przerywa kontrę Słoników. Kolejna żółta kartka w dzisiejszym meczu.

60
    Druga zmiana także w zespole gospodarzy. Zmęczonego Plevę zmienia Kaczmarczyk.

57
    Druga zmiana w zespole gości. Za słabo grającego Paulo Alvesa wchodzi Mateusz Szczepaniak.

53
    Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Za zagrożonego drugą zólta kartką Czerwińskiego wchodzi Bartosz Kopacz.

53
    To powinna być bramka dla gospodarzy! Szarża Dalibora Plevy, który traci piłkę w polu karnym gości. W dziwny sposób jednak ją odzyskuje i zagra do Dawida Plizgi, który w świetnej sytuacji nie trafia w bramkę Miedzi!

49
    Brzydki faul Adriana Cierpki, który tym razem na własnej połowie fauluje Dariusza Jareckiego. Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla młodego gracza Miedzi!

46
    Kontra gospodarzy przerwana przez Adriana Cierpka. Młody gracz gości ukarany żółtą kartką.

45+2
    Za faul na środku boiska żółtą kartkę zobaczył Dalibor Pleva.

44
    Chomiuk w ataku fauluje Lafrance za co otrzymuje żółty kartonik.

30
    Z jakiegoś powodu sędzia ukarał Jakuba Czerwińskiego żółta kartką.

30
    Zirytowany trener gości decyduje się na zmianę już w 30 minucie meczu! Grzegorz Bartczak wchodzi za Adriana Mrowca.

28
    Gol dla Termaliki!
    Bramkę zdobył MATEUSZ KUPCZAK. Świetne dośrodkowanie w pole karne Jareckiego wprost na głowę Jakuba Czerwińskiego, który trafia tylko w poprzeczkę! Z dobitką do piłki popędził MATEUSZ KUPCZAK i pieknym strzałem szczupakiem pokonał Budzyńskiego!

26
    Wymarzona sytuacja na 2:0 dla gospodarzy! Długie zagranie z głębi pola do Dawida Plzigi, który znalazł sie sam na sam z Budzyńskim i w doskonałej sytuacji fatalnie przestrzelił!

24
    Bramkę zdobył DAWID PLIZGA. Piłkarze gospodarzy, którzy w dzisiejszym mecze byli jak dotąd stroną gorszą zdobywają bramkę! Rzut wolny pośredni z 10 metrów. Kuriozalna decyzja sędziego. Czerwiński dotyka piłka do której dopada DAWID PLZIGA i pewnym strzałem pokonuje Budzyńskiego!

Rafal Nosal

Gole: 24. Plizga, 28. Kupczak – 90+1. Bartoszewicz

Kartki:   30. Czerwińśki (BRK), 44. Chomiuk (BRK), 45+2. Pleva (BRK) – 46. Cierpka (MLE), 68. Lafrance (MLE), 88. Midzierski (MLE)   49. Cierpka (MLE)

Bruk-Bet Termalica: 12. Nowak, 8. Fryc, 2. Sołdecki (kpt.), 5. Czerwiński (53' 3 Kopacz), 27. Jarecki, 10. Chomiuk, 17. Pleva (60' 20. Kaczmarczyk), 25. Kupczak, 29. Janeczko (mł.) (78' 6. Kamiński (mł.), 21. Drozdowicz, 26. Plizga
    Zmiany: 1. Olszewski, 20. Biskup, 6. Kamiński (mł.), 15. Włodyka (mł.), 3. Kopacz, 19. Kaczmarczyk, 16. Paluchowski

Miedź Legnica: 1. Budzyński – 26. Mrowiec (30' 19. Bartczak), 13. Lafrance, 24. Midzierski, 16. Bartoszewicz (kpt.), 8. Cierpka (mł.), 29. Garuch, 9. Labukas (78' 14, Chrzanowski (mł.), 23. Paulo Alves (57' 7. Szczepaniak), 4. Łobodziński, 5. Woźniczka
    Zmiany: 30. Smug, 19. Bartczak, 7. Szczepaniak, 14. Chrzanowski (mł.), 10. Kakoko

Sędziowie: Zbigniew Dobrynin – Piotr Szubielski, Krzysztof Stępień – Albert Różycki (techniczny)