Southampton – Tottenham 2:2 (koniec) | Burnley – Leicester 0:1 (koniec) | Crystal Palace – Hull 0:2 (koniec)
Newcastle – Swansea 2:3 (koniec) | Queens Park – West Ham 0:0 (koniec) | Stoke – Sunderland 1:1 (koniec)
West Bromwich – Liverpool 0:0 (koniec) | Man City – Aston Villa 3:2 (koniec)
Newcastle United
2:3 (1:1)
Swansea City A.F.C.
Sobota 25.04.2015, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Angielska Premier League

Dziękuję, że byliście z nami, na inne relacje zapraszamy Państwa na lajfy.com! (17:56:25)

Koniec spotkania! Newcastle przegrywa 2:3 z Łabędziami. To 8. porażka z rzędu gospodarzy, ogromny kryzys!

90+5

90+4
    Żółta kartka dla Emnesa. Był na spalonym, a chwilę później sfaulował rywala.

90+3
    Próbował głową uderzyć na bramkę Łabędzi Tim Krul. Świetnie łapie piłkę Fabiański.

90+2
    Świetne zachowanie Colbacka, wywalczył rzut rożny. Krul biegnie do pola karnego rywali!

90+1
    Piłka w rękach Fabiańskiego. Wykopuje ją do napastników.

90
    Cztery minuty doliczył sędzia!

89
    Zablokowane dośrodkowanie Dyera. Od narożnika rozpoczną Łabędzie.
    Siem de Jong - 2:3

87
    Gol dla Newcastle!
    Bramkę zdobywa SIEM DE JONG!
    Mamy bramkę kontaktową! Dośrodkowanie Jacka Colbacka, piłka spada pod nogi de Jonga, który z bliskiej odległości nie daje szansy Fabiańskiemu na skuteczną obronę!

86
    Daleki wykop od własnej bramki wykonał Fabiański.

84
    Zdecydowanie za dużo podań w zespole Newcastle. Gdy sytuacja aż prosi się o oddanie strzału, to gospodarze nadal wymieniają podania.

83
    Miny kibiców mówią wszystko, Newcastle jest w poważnym dołku. To będzie 8. porażka z rzędu!

81
    Zmiana w zespole Łabędzi. Emnes wchodzi za Sigurðssona.

80
    Mocne uderzenie Shelveya zostaje obronione prawą ręką przez Krula. To mogło zaskoczyć Holendra!

79
    Ayoze Perez ruszył z kontrą. Zamiast podawać...obrócił się z piłką i niecelnie uderzył.

77
    Dobra obrona Fabiańskiego. Wślizgiem próbował go pokonać Perez, ale Polak tym razem górą!

76
    Łabędzie szykują się do rozegrania rzutu rożnego.

74
    De Jong zastępuje Cabellę. Armstrong wchodzi za Riviere.
    Jack CORK - 1:3

71
    Gol dla Swansea!
    Bramkę zdobywa JAMES CORK!
    To już jest chyba koniec! Cork pobiegł z akcją i podał piłkę na prawą stronę. Oliveira podaje między nogami Williamsona do Anglika, a jego kolega bez problemów wbija futbolówkę do siatki!

70
    Dośrodkowanie Cabelli zostaje wybite przez defensywę Swansea.

69
    Zmiana w zespole Łabędzi. Grimes zastępuje Montero!

67
    Zablokowana próba dośrodkowania Gutierreza, ale i tak piłka dla Swansea, Argentyńczyk jako ostatni dotknął futbolówki.

66
    Długimi podaniami próbowali teraz rozegrać akcję zawodnicy Newcastle.

64
    Colback nie zgadza się z decyzję sędziego. Jest to zawodnik, który ma najwięcej żółtych kartek w BPL, a teraz "pracuje" na kolejną.

63
    Kibice nie są szczęśliwi, Newcastle nadal przegrywa. Szykuje się ósma porażka pod rząd?

62
    Montero nieprzepisowo zatrzymywany na środku boiska.

61
    Abeid zastępuje Janmaata.

60
    Świetne zachowanie Williamsona, który przepchał Oliveirę i wybił piłkę. Portugalczyk mógł podwyższyć na 3:1!

59
    Szykuje się zmiana w zespole Newcastle.

58
    Goście wybijają piłkę po rzucie rożnym wykonanym przez Taylora.

57
    Zablokowane dośrodkowanie Pereza.

56
    Bardzo ważne wyjście z bramki Krula! Wychodził na czystą pozycję Oliveira po podaniu Sigurðssona, ale Holender wślizgiem wybija futbolówkę!

55
    Korner dla gospodarzy, wykonywać go będzie Taylor.

54
    Wślizg Gutierreza w nogi Shelveya. Sędzia powstrzymuje się od pokazania żółtej kartki.

53
    Łabędzie są zdecydowanie lepszym zespołem po przerwie. Garry Monk dobrze zmotywował swój zespół.

52
    Podopieczni trenera Carvera rozgrywają powoli piłkę.

51
    Faul Taylora na połowie rywala. Źle rozpoczęła się ta druga odsłona dla gospodarzy.
    Gylfi Þór Sigurðsson - 1:2

49
    Bramkę zdobywa GYLFI THOR SIGURÐSSON!
    Łabędzie wychodzą na prowadzenie! Oliveira przeprowadził akcję na lewej stronie, by podać futbolówkę do niepilnowanego Sigurðssona. Islandczyk pewnym uderzeniem zdobywa bramkę!

48
    Taylor uderza obok słupka. Fabiański pilnował właśnie tego miejsca, więc nawet gdyby piłka leciała w światło bramki, to Polak nie miałby problemów z obroną.

47
    Cabella faulowany przed polem karnym przez Fernandeza.

46

Po 45. minutach mamy remis na St James' Park. Zostańcie z nami, za niedługo wracamy z drugą połową!

45+3
    Nélson OLIVEIRA - 1:1

45+3
    Bramkę zdobywa NELSON OLIVEIRA!
    Sigurðsson posyła dośrodkowanie z narożnika boiska. Oliveira wygrał pojedynek z Gutierrezem i strzałem głową nie dał żadnych szans Krulowi!

45+1
    Zderzyli się Montero z Janmaatem, chwilowa przerwa.

45
    Arbiter "dołożył" dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

44
    Kapitalna obrona Łukasza Fabiańskiego. Piłka po strzale Riviere'a powinna wpaść do bramki, lecz Polak ratuje swój zespół, brawo!

42
    Ostry wejście Amata, zawodnik Newcastle otrzymuje żółtko.

39
    Anita otrzymuje za to zagranie żółtą kartkę.

39
    Oliveira potraktowany wślizgiem przez Anitę. Będzie szansa na dośrodkowanie.

38
    Zła decyzja sędziego. Piłka po podaniu Shelvey'ego opuściła plac gry, lecz sędzia dopatrzył się tam, że to Gutierrez jako ostatni miał styczność z futbolówką.

37
    Wysoki pressing Łabędzi. Newcastle rozgrywa piłkę.

35
    Operator pokazuje nam kibiców Newcastle trzymających kartki, a na nich tekst zwalniający właściciela klubu z jego posady. Siedem porażek pod rząd i złe okienko transferowe, trochę się tego nazbierało w zespole gospodarzy.

34
    Anita nie utrzymał równowagi i stracił piłkę, lecz po chwili Sigurðsson nieprzepisowo zatrzymywał jednego z gospodarzy.

32
    Kolejne niedokładne zagranie Łabędzi.

31
    Piłka w rękach Fabiańskiego po niegroźnym uderzeniu Williamsona.

30
    Montero uderza lewą nogą. Piłka mija bramkę Krula.

29
    Garry Monk ma nietęgą minę. Nie ma się co dziwić, Swansea nie gra za dobrze.

28
    Dośrodkowanie-strzał w wykonaniu Rangela. Pewnie łapie tę podkręconą piłkę Tim Krul.

27
    Kapitalnie teraz Gutierrez minął dwóch zawodników w białych strojach i podał do Riviera. Francuz nie zdołał jednak opanować piłki.

26
    Faulowany był Dyer, a rzut wolny wykona Sigurðsson.

25
    Zadrżały teraz serca kibiców na St James Park, gdy napastnik Swansea groźnie zbliżył się do Krula. Holender zdołał opanować piłkę i wybić ją.

24
    Williams wybija piłkę po wrzutce Taylora z rzutu wolnego.

23
    Fernandez wykorzystuje kolejny błąd Colocciniego przy stałym fragmencie. Krul pewnie łapie piłkę po uderzeniu Argentyńczyka.

22
    Swansea rozgrywa piłkę na środku boiska.

21
    To pierwsza bramka Ayoze Pereza w tym roku. Potrzebował tego trafienia Hiszpan!
    Ayoze PÉREZ - 1:0

20
    Bramkę zdobywa AYOZE PEREZ!
    Newcastle zdobywa bramkę! Świetny rajd lewą stroną przeprowadził Riviere. Francuz znalazł w polu karnym Hiszpana, który wykorzystuje nieporozumienie obrońcy z Łukaszem Fabiańskim. Piłka odbija od defensora, a Perez pakuje ją do siatki!

19
    Janmaat dobrze przyblokował rywala na skrzydle.

18
    Goście tracą piłkę, a przejmuje ją Colback.

17
    Łabędzie przycisnęły teraz ostro Newcastle. Krul musi wybijać piłkę.

16
    Dyer nie opanował tego wysokiego podania od Montero.

15
    Źle kończy akcję Montero. Mógł przyjąć sobie piłkę na klatkę piersiową i uderzyć nogą, ale wybrał wariant z głową.

14
    Świetne dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego w wykonaniu gości. Piłka spada na głowę niepilnowanego Williamsa, lecz obrońca uderza obok słupka. Krul nie zdołałby zareagować!

13
    Jack Colback nie zdołał utrzymać piłki na boisku. Od autu rozpoczną goście.

12
    Dośrodkowanie Anity trafiło na głowę Pereza. Hiszpan uderza obok słupka.

11
    Swansea nie pozwala gospodarzom przekroczyć granicy 30. metra przed bramką Łabędzi.

10
    Dwa razy wykonywali ten stały fragment gry gospodarze. Najpierw niepewne wyjście z bramki Fabiańskiego sprawiło, że dostali kolejną szansę. Teraz to Shelvey wybił piłkę.

9
    Fernandez biegł za Perezem i zablokował jego próbę. Rzut rożny dla Newcastle.

8
    Podanie po ziemi ze skrzydła w wykonaniu Anity. Bez problemów łapie piłkę Łukasz Fabiański.

7
    Łabędzie nie pozwalają gospodarzom zbliżyć się do ich pola karnego.

6
    Shelvey świetnie spisuje się w defensywie i bardzo łatwo odbiera piłkę Perezowi.

5
    Niepotrzebnie podawał Dyer do Oliveiry. Mógł spróbować zagrozić bramce Krula.

4
    Newcastle odpowiada pressingiem na poczynania rywala.

3
    Jonas Gutierrez jest bardzo aktywny od pierwszych minut. Przeprowadził akcję na lewej stronie pola karnego gości, lecz został zatrzymany przez obrońcę.

2
    Zawodnicy Newcastle spokojnie rozgrywają piłkę.

1

Oba zespoły wraz z całym stadionem oddają hołd solidarności ofiarom w Nepalu.

Zawodnicy obu drużyn pojawili się na murawie!

Początek spotkania za około 30 minut, a my już znamy składy obu drużyn. Łukasz Fabiański w bramce!

Newcastle United F.C.: Krul – Colback, Coloccini, Williamson, Janmaat – Taylor, Anita – Gutierrez, Cabella, Ayoze Perez – Riviere

Rezerwowi: de Jong, Gouffran, Obertan, Ameobi, Abeid, Armstrong, Woodman

Swansea City A.F.C.: Fabiański – Montero, Angel Rangel, Williams, Jordi Amat – Cork, Shelvey, Sigurdsson – Dyer, Nelson Oliveira, Fernandez

Rezerwowi: Ki, Britton, Emnes, Grimes, Tremmel, Bartley, Fulton

Sędziowie: N.Swabrick – P.Kirkup, M.Salisbury – P.Tierney.

Na to spotkanie zapraszamy Państwa na lajfy.com. Bądźcie z nami!

Swansea jest obecnie na 8. miejscu, lecz za plecami czai się już Stoke. Newcastle przegrało ostatnich 6(!) spotkań, co sprawia, że są dopiero na 14. miejscu. Rywale nie śpią, więc czas zacząć zdobywać punkty. Na 18 możliwych punktów zebrali 0, co tylko pokazuje, że Newcastle jest w poważnym dołku.
    Koreański zawodnik Swansea wie, że zespół musi pokazać się z najlepszej strony i wrócić na zwycięskie tory.

Swansea zaś wybrało się na King Power Stadium, by zmierzyć się z Leicester City. Łabędzie były faworytem, lecz nie podołały presji. Lisy wygrały 2:0 po bramkach Leonardo Ulloi oraz Andiego Kinga. Drużyna Marcina Wasilewskiego nie złożyła broni i nadal walczy o utrzymanie w BPL.
    Zdecydowanie więcej wymagano od Cabelli w tym sezonie, lecz Francuz zapewnia, że wykorzystał ten czas tak, by czuć się w Newcastle jak w domu.

Newcastle w poprzedniej kolejce podejmowało u siebie Tottenham. Goście jako pierwsi "ukąsili" po golu Chadiiego. Przed przerwą wyrównał Colback. W drugiej połowie Spurs pokazali jednak, że są zdecydowanie lepszym zespołem i zwyciężyli 3:1, a pozostałe dwie bramki zdobyli Eriksen oraz Kane.

Czas na 34. kolejkę angielskiej Premier League. O 16 zmierzą się Newcastle United oraz Swansea City!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.