RCD Espanyol – FC Barcelona 0:2 (koniec) | Atletico – Elche 3:0 (koniec) | Getafe – Levante 0:1 (koniec)
Sociedad – Villarreal 0:0 (koniec)
Real Sociedad
0:0 (0:0)
Villarreal CF
Sobota 25.04.2015, 22:00 • Estadio Anoeta, San Sebastian • Hiszpańska LaLiga

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na pozostałe. Do zobaczenia na lajfy.com! (23:54:48)
    Podział punktów po bezbramkowym remisie staje się faktem. Ostatnie minuty były decydujące. Meczowej szansy nie wykorzystał Villarreal.

90+3

90+3
    Co za historia! Ostatnia akcja sobotniego meczu mogła przynieść rozstrzygnięcie. Dos Santos dośrodkowuje z rogu boiska. Piłka zagrana główką przez zawodnika Villarrealu trafia w słupek! Po chwili rozbrzmiewa gwizdek sędziego.

90+3
    Błyskawiczne przerzucenie gry pod bramkę Realu. Campbell! Rzut rożny dla gości. Nerwowa końcówka dla obu ekip.

90+2
    Campbell szuka ostatniej szansy. Faulowany podczas swojego rajdu wywalczył rzut wolny. Do bramki rywala jednak spora odległość. Gra powraca, ku niezadowoleniu kibiców, na środek pola.

90+1
    Parę minut temu swoją okazję miał Villarreal, teraz pora na Sociedad. Pomimo nieudanego rozegrania stałego fragmentu, Real wciąż przy piłce.

90
    Twarz w koszulce chowa Granero. Nieudana próba zza pola karnego. Arbiter dolicza 3 minuty do podstawowego czasu gry.

89
    Pozycja spalone Pina'y może wzbudzać kontrowersje. Doprawdy minimalny off-side Hiszpana.

88
    Piłka wpada do siatki, lecz sędzia liniowy ma podniesioną chorągiewkę. Niedługo trwała radość w obozie gości. Wzmaga się za to doping miejscowych kibiców.

87
    Przewinienie i rzut wolny dla Villarrealu. Tradycyjnie, dos Santos będzie egzekutorem stałego fragmentu gry.

86
    Dużo zamieszania w okolicy linii środkowej. Błąd za błędem w grze Villarrealu. Nie potrafią jednak wykorzystać takich prezentów gospodarze. Cały czas 0:0 a czasu co raz mniej.

85
    Starają się podejść bliżej bramki rywala zawodnicy Żółtej łodzi podwodnej. Sociedad sprytnie wypycha żółte koszulki ze swojej połowy.

83
    Po raz kolejny pojawiają się dziury w obronie Villarrealu. Kompletnie niepilnowany w polu karnym Castro posyła istną petardę! Asenjo ratuje swój zespół już po raz kolejny.