Eibar – Sevilla 1:3 (koniec) | Real Madryt – Almeria 3:0 (koniec) | Celta Vigo – Malaga 1:0 (koniec)
Elche – Deportivo 4:0 (koniec) | Villarreal – Atletico 0:1 (koniec)
Real Madryt
3:0 (1:0)
UD Almeria
Środa 29.04.2015, 20:00 • Santiago Bernabéu, Madryt • Hiszpańska LaLiga

Real po bardzo przeciętnym meczu wygrał 3:0 z Almerią i cały czas dotrzymuje kroku Barcelonie. Gospodarze tracą do swoich największych rywali dwa punkty. Rozczarował Cristiano Ronaldo, który za wszelką cenę chciał zdobyć gola, ale tym razem nie udała mu się ta sztuka. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji na lajfy.com! (21:54:26)

90+3

90+2
    Isco kapitalnie przyjął piłkę w polu karnym rywali i...fatalnie spudłował.

90
    Sędzie doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Ronaldo kolejny raz przegrał pojedynek w polu karnym rywali. Tylko rzut rożny dla Realu.

88
    Hemed wywalczył rzut rożny. Piłkę poza boisko wybił Nacho.
    Garść ujęć z tego meczu:

87
    Dośrodkowanie Ronaldo z prawego skrzydła i bardzo niecelny strzał Hernándeza.

86
    Ostatnia zmiana w tym meczu. Nacho wszedł za Varane'a.
    Trzeci gol dla Realu:

85
    Gol dla Realu!

ALVARO ARBELOA dopadł do piłki odbitej przez bramkarza i strzałem z najbliższej odległości podwyższył prowadzenie Realu.

84
    Szybki atak Realu przerwany przez jednego z obrońców gości o rzut rożny dla miejscowych.

82
    Cristiano Ronaldo kolejny raz w tym meczu uderzył bardzo niecelnie.

81
    Nieźle od kilku minut grają goście, którzy dążą do zdobycia gola kontaktowego,

79
    Chaotyczne ataki gości, którzy nie potrafią zagrozić bramce Navasa.

77
    Ronaldo za wszelką cenę dąży do zdobycia gola, ale to ewidentnie nie jest jego dzień.

76
    Pierwsza kara indywidualna w tym spotkaniu. Żółty kartonik obejrzał Coentrão.

75
    Fatalne zagranie Pepe, który stracił piłkę na własnej połowie, ale rywale nie byli w stanie wykorzystać błędu obrońcy Realu.