Cesena – Atalanta 2:2 (koniec) | Chievo – Cagliari 1:0 (koniec) | Juventus – Fiorentina 3:2 (koniec)
AC Milan – Genoa 1:3 (koniec) | Sampdoria – Hellas Verona 1:1 (koniec) | Lazio – Parma 4:0 (koniec)
Sassuolo – AS Roma 0:3 (koniec) | US Palermo – Torino 2:2 (koniec)
UC Sampdoria
1:1 (0:0)
Hellas Verona
Środa 29.04.2015, 20:45 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na pozostałe, na lajfy.com. Do zobaczenia! (22:46:50)

UC Sampdoria remisuje 1:1 z ekipą Hellas Verona. Wynik nieco zaskakuje, chociaż ostatnia forma zespołów wskazywała, iż może to być wyrównany mecz.

90+4

90+4
    Samuel Eto'o wywalczył stały fragment gry. Nikt nie sięgnął piłki, gdy ta znajdowała się w polu karnym Hellasu. Za chwilę wznowi bramkarz z Werony i prawdopodobnie usłyszymy gwizdek sędziego.

90+2
    Saviola sporo namieszał pod bramką gospodarzy. Ekspresowa wymiana podań, był tam Toni, lecz nie otrzymał futbolówki. Strzał z daleka zmierza zdecydowanie ponad bramkę.

90+1
    Eto'o sporo pracuje w polu karnym gości. Podanie w kierunku lewego skrzydła. Huknął Duncan. Broni Gollini, choć "na raty".

90
    O 4 minuty dłużej potrwa druga połowa tego widowiska. Znów przy piłce Sampdoria.

89
    Spore kontrowersje na połowie Hellasu. Gospodarze domagają się rzutu karnego, goście bronią się, twierdząc, że wejście było czyste. Arbiter staje po stronie przyjezdnych, pomimo protestów.

89
    Piłkarze wyciskają ze swoich organizmów największe możliwe pokłady energii. Sampdoria decyduje się na szybki atak.

88
    Kontratak gospodarzy błyskawicznie przerwany. Równie szybko reaguje sędzia, który pokazuje kartonik Rodríguez'owi.

86
    Eto'o! Tylko boczna siatka. Kilka wymienionych podań z partnerem z drużyny, a chwilę później prawdziwa bomba! Sampdoria nie kalkuluje i atakuje z całych sił.

84
    Do końca spotkania pozostało 6 minut, a walka wciąż trwa! Eto'o z ironicznym uśmiechem przyjął decyzję o wznowieniu gry przez gości.

82
    Kolejne upomnienie. Brivio bezlitośnie potraktowany przez arbitra.

80
    Obiang również nie uniknął kary. Sędzia w drugiej połowie jest bezlitosny.

80
    Gra się zaostrza, co ma odzwierciedlenie w kartkach. Muñoz dostaje ostrzeżenie.

79
    Co raz aktywniejszy jest Toni! Strzał z woleja broni Gollini. Gorąco się robi na boisku!

77
    Corner dla gości. Niezbyt korzystne wykonanie dla Hellasu. Przyjezdni nieco cofają się z piłką.

76
    Lopez kończy swój udział w tym spotkaniu. Zastąpi go Saviola.

73
    Soriano zastąpi na boisku Muriel'a. To już ostatnia możliwa zmiana w zespole gospodarzy.