Dania – Białoruś 1:5 (koniec) | Szwajcaria – Niemcy 1:0 (koniec) | Słowacja – Słowenia 3:1 (koniec)

Minuty karne: 10 – 6
    Skuteczność bramkarzy: 96.43% – 100% (22:21:44)

Francja w trzeciej tercji w końcu zagrała na dobrym poziomie i pokonała Austrię 2:0. Dzięki temu rywalizacja w Elicie będzie jeszcze ciekawsza.

60:00
    Trafienie na 0:2:

59:02
    Bramka dla Francji!

LAURENT MEUNIER wykorzystał szybką kontrę Francuzów i mocnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Asystował Y. Treille.

59:00
    Minuta do końca meczu.
    Fanki Francuzów:

58:38
    Starkbaum zamroził krążek i przerwał atak rywali.

58:02
    S. Treille złapany na spalonym.

56:55
    Bardzo dobrze gra francuska obrona.

55:00
    Coraz mniej czasu na wyrównanie ma Austria, która cały czas atakuje.

53:56
    Francja w komplecie. Austria nie potrafiła wykorzystać gry w przewadze.

52:15
    Francja mądrze się broni. Austria nie potrafi zagrozić bramce Hueta.

51:56
    Okazja dla Austrii. Na ławce kar wylądował Roussel.

51:45
    Mocny, ale minimalnie niecelny strzał na bramkę Trójkowych. Krążek otarł się o słupek.