Lechia II – Kaszubia 2:2 (koniec) | Chemik – Przodkowo 0:3 (koniec) | Drawa – Chwaszczyno 1:0 (koniec)
Gryf – Rasel 4:0 (koniec)
Drawa Drawsko Pomorskie
1:0 (1:0)
KS Chwaszczyno
Środa 03.06.2015, 17:00 • Stadion Miejski w Drawsku Pomorskim • 3 Liga pomorsko - zachodniopomorska

Drawa Drawsko Pomorskie odkuła się za ostatnią porażkę i wywiązała z roli faworyta. Skromną wygraną nad KS Chwaszczyno zapewnił Wojciech Witoń. Zapraszamy na następne relacje z lajfy.com. (18:59:23)

90

55
    Drużyny starają się w tym meczu grać ofensywnie i stwarzają sytuacje podbramkowe. Na razie o jednego gola lepsza jest Drawa Drawsko Pomorskie. Pierwszy raz w sezonie na listę strzelców wpisał się Witoń.

46

45

40
    Gol dla Drawy!
    WOJCIECH WITOŃ wyprowadził Drawę Drawsko Pomorskie na prowadzenie. 26-latek zdobył wyczekiwanego gola i teraz faworytowi może grać się swobodniej.

1

Będziemy informować o zmianach w pojedynku Drawy Drawsko Pomorskie z KS-em Chwaszczyno. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 17:00.

Wyżej w tabeli plasuje się Drawa Drawsko Pomorskie, która jest szósta bez większych szans na poprawienie swojego położenia, ale też nie musi obawiać się szczególnie ataku zza pleców. Drużyna z Drawska ma się jednak za co rehabilitować. Ostatnio przerwała swoją serię zwycięskich meczów i poległa wysoko 0:4 z GKS-em Przodkowo. Takiego wyniku mało kto się spodziewał.

KS Chwaszczyno musi szukać punktów, bo nie może być pewny o swój byt w 3. lidze pomorsko-zachodniopomorskiej. Nie wygrał nawet jednego z sześciu ostatnich spotkań. Ostatnio zremisował 1:1 z rezerwami Lechii Gdańsk i choć rywal plasuje się zdecydowanie wyżej w tabeli, to i tak piłkarze z Chwaszczyna byli rozczarowani. W 85. minucie mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednak Marcin Dampc nie wykorzystał rzutu karnego.

W jesiennym meczu w Chwaszczynie triumfowała Drawa Drawsko Pomorskie. Po pierwszej połowie żadna z drużyn nie była bliżej sukcesu. Jedyna bramka padła po powrocie z szatni i zdobył ją z rzutu karnego dobrze znany w regionie były zawodnik Pogoni Szczecin oraz Floty Świnoujście Paweł Bielecki. Czas na rewanż czy może wynik, który pogrąży KS na dwie kolejki przed końcem rozgrywek?

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 40. Witoń