Raków – Okocimski 1:1 (koniec) | Gryf – Legionovia 1:0 (koniec) | Olimpia Z. – ROW Rybnik 1:1 (koniec)
Puszcza – Siarka T. 0:3 (koniec) | Stal S. W. – Nadwiślan 2:1 (koniec) | Polonia B. – Stal M. 1:1 (koniec)
GKS T. – Wisła Pu. 0:2 (koniec)
Puszcza Niepołomice
0:3 (0:3)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 01.08.2015, 17:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga • Runda 1

Spotkanie w Niepołomicach właśnie dobiegło końca! Siarka dzięki świetnej pierwszej połowie zwycięża to spotkanie 3:0. Warto dodać, że od 49. minuty gospodarze grali w dziesiątkę. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (18:50:09)

90+3

90+2
    Staniszewski szybko wznowił grę, ale koledzy z zespołu raczej nie zdecydują się na zmasowany atak.

90+1
    Koczon faulowany niemal przy narożniku boiska, kolejny stały fragment gry dla Siarki.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie!

89
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Domański, na boisku pojawia się Więcek.

88
    Maluga indywidualnie próbował zagrozić bramce rywali, ale piłke po jego płaskim uderzeniu pewnie wyłapał Beszczyński.

87
    Koczon przejął futbolówkę w środku pola, przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów, a następnie oddał płaski, lecz niecelny strzał.

86
    Stepankov ponownie dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

85
    Dzielnie walczył Lampart na skrzydle, ale był osamotniony i nie zdołał wykończyć akcji.

84
    Jeden z zawodników gospodarzy był przewracany na lewej flance, kolejny rzut wolny dla Puszczy blisko szesnastki rywali.

83
    Lampart ładnie zwiódł jednego z rywali, ale jego strzał okazał się już mniej udany. Od bramki zacznie golkiper Siarki.

82
    Beszczyński zanotował kolejne udane wyjście z bramki.

81
    Zbyt niska centra Gawęckiego, lepsi okazali się defensorzy Siarki.

81
    Wracamy do gry! Maluga faulowany na połowie Siarki, arbiter bez wahania podyktował rzut wolny dla miejscowych.

80
    W starciu z rywalem ucierpiał jeden z piłkarzy gości, który będzie teraz opatrywany przez pomoc medyczną.

79
    Stepankov z poświęceniem walczył o futbolówkę na lewym skrzydle i wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

78
    Lampart zbyt lekko odegrał futbolówkę do Wieczorka, który nie zdołał jej opanować.

77
    Jeden z zawodników Siarki był nieprzepisowo powstrzymywany w okolicach środka boiska.

Gole: 3. Martuś, 28. Stępień, 40. Mandzelowski

Kartki:   25. Czarny (PSZ), 38. Ł. Furtak (PSZ)   49. Furtak (PSZ)

Puszcza Niepołomice: Staniszewski – Wieczorek, Czarny, Lepiarz, Mikołajczyk (C) – Ł. Furtak, Gawęcki, Broź (66. Lampart), Furczyk (57. Kotwica), Janiec (56. Maluga) – Stepankov

Zmiany: Sobieszczyk – Lampart, Sojda, Maluga, K. Furtak, Gębalski, Kotwica

Siarka Tarnobrzeg: Beszczyński – Przewoźnik, Stępień, Kościelny, Suchecki, Stefanik, Jakubowski, Domański, Korzępa (72. Stromecki), Mandzelowski (89. Więcek), Martuś (66. Koczon)

Zmiany: Janowski – Chłoń, Waleńcik, Więcek, Stromecki, Koczon