Raków – Okocimski 1:1 (koniec) | Gryf – Legionovia 1:0 (koniec) | Olimpia Z. – ROW Rybnik 1:1 (koniec)
Puszcza – Siarka T. 0:3 (koniec) | Stal S. W. – Nadwiślan 2:1 (koniec) | Polonia B. – Stal M. 1:1 (koniec)
GKS T. – Wisła Pu. 0:2 (koniec)
Puszcza Niepołomice
0:3 (0:3)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 01.08.2015, 17:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga • Runda 1

Spotkanie w Niepołomicach właśnie dobiegło końca! Siarka dzięki świetnej pierwszej połowie zwycięża to spotkanie 3:0. Warto dodać, że od 49. minuty gospodarze grali w dziesiątkę. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (18:50:09)

90+3

90+2
    Staniszewski szybko wznowił grę, ale koledzy z zespołu raczej nie zdecydują się na zmasowany atak.

90+1
    Koczon faulowany niemal przy narożniku boiska, kolejny stały fragment gry dla Siarki.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie!

89
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Domański, na boisku pojawia się Więcek.

88
    Maluga indywidualnie próbował zagrozić bramce rywali, ale piłke po jego płaskim uderzeniu pewnie wyłapał Beszczyński.

87
    Koczon przejął futbolówkę w środku pola, przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów, a następnie oddał płaski, lecz niecelny strzał.

86
    Stepankov ponownie dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

85
    Dzielnie walczył Lampart na skrzydle, ale był osamotniony i nie zdołał wykończyć akcji.

84
    Jeden z zawodników gospodarzy był przewracany na lewej flance, kolejny rzut wolny dla Puszczy blisko szesnastki rywali.

83
    Lampart ładnie zwiódł jednego z rywali, ale jego strzał okazał się już mniej udany. Od bramki zacznie golkiper Siarki.

82
    Beszczyński zanotował kolejne udane wyjście z bramki.

81
    Zbyt niska centra Gawęckiego, lepsi okazali się defensorzy Siarki.

81
    Wracamy do gry! Maluga faulowany na połowie Siarki, arbiter bez wahania podyktował rzut wolny dla miejscowych.

80
    W starciu z rywalem ucierpiał jeden z piłkarzy gości, który będzie teraz opatrywany przez pomoc medyczną.

79
    Stepankov z poświęceniem walczył o futbolówkę na lewym skrzydle i wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

78
    Lampart zbyt lekko odegrał futbolówkę do Wieczorka, który nie zdołał jej opanować.

77
    Jeden z zawodników Siarki był nieprzepisowo powstrzymywany w okolicach środka boiska.

76
    Stepankov otrzymał ładne podanie od Wieczorka w pole karne Siarki, ale piłkę po jego uderzeniu z ostrego kąta pewnie wyłapał Beszczyński.

75
    Do końca meczu pozostało jeszcze tylko piętnaście minut! Czy gospodarzom uda się zdobyć honorowego gola? A może to goście podwyższą prowadzenie? Zostańcie z nami, zapowiada się bardzo ciekawa końcówka!

74
    Gawęcki zdecydował się na zaskakujące uderzenie z rzutu wolnego, ale kąt był zbyt ostry i piłka nie poleciała w światło bramki.

73
    Tymczasem po szybkiej kontrze miejscowi wywalczyli rzut wolny niemal na linii pola karnego Siarki. Może być groźnie!

73
    Po rzucie rożnym piłka trafiła do znajdującego się przed polem karnym Stromeckiego, który jednak fatalnie spudłował.

72
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Korzępa, na boisku pojawia się Stromecki.

71
    Tarnobrzeżanie spokojnie wymieniają się podaniami w środkowej strefie boiska.

70
    Dużo walki w środku pola, ale wszystko odbywa się zgodnie z przepisami.

69
    Wieczorek fantastycznie zwiódł dwóch rywali, a następnie zagrał prostopadłą piłkę do Malugi. Młody zawodnik Puszczy dośrodkował w pole karne rywali, ale nie było tam żadnego z zawodników gospodarzy.

68
    Czarny zablokował uderzenie Korzępy z piętnastego metra i Niepołomiczanie mają szansę na wyprowadzenie kontrataku.

67
    Kompletnie nieudane uderzenie Malugi z dystansu, od bramki rozpocznie Beszczyński.

67
    Wieczorek zagrał górną piłkę do Lamparta, który nabił obrońcę rywali, dzięki czemu wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

66
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Broź, na boisku pojawia się Lampart.

66
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Martuś, na boisku pojawia się Koczon.

65
    Dośrodkowanie z narożnika boiska nie przyniosło przyjezdnym żadnej korzyści.

64
    Martuś znalazł się w wyśmienitej okazji, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wślizgiem na rzut rożny wybił jeden z powracających defensorów!

63
    Staniszewski zanotował bardzo dobre wyjście z bramki i pewnie wyłapał futbolówkę przed nadbiegającym rywalem.

62
    Znów groźnie w polu karnym Puszczy, ale strzał Martusia zablokowany!

61
    Mocna centra Sucheckiego w pole karne rywali, ale góra defensywa Puszczy.

60
    Stepankov po raz kolejny w dzisiejszym spotkaniu złapany przez defensywę rywali na spalonym.

59
    Maluga ofiarnie walczył o futbolówkę na prawym skrzydle i zdobył wrzut z autu dla swojego zespołu.

58
    Jeden z obrońców Siarki był popychany we własnym polu karnym i arbiter bez wahania podyktował rzut wolny dla drużyny z Tarnobrzega.

57
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Furczyk, na boisku pojawia się Kotwica.

56
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Janiec, na boisku pojawia się Maluga.

55
    Broź zbyt mocno wypuścił piłkę przed siebie i futbolówka została przechwycona przez obrońcę gości.

54
    Jakubowski, który przed chwilą ucierpiał, jest już w stanie kontynuować grę i Siarka rozpocznie od rzutu wolnego.

53
    Jeden z zawodników Siarki ucierpiał w starciu z rywalem i konieczna będzie pomoc medyczna.

52
    Z coraz mniejszymi chęciami grają gospodarze. Trzeba przyznać, iż mimo niekorzystnego początku spotkania długo imponowali ambicją, ale teraz ich gra jest coraz bardziej ospała.

51
    Groźne dośrodkowanie w pole karne Puszczy, ale ostatecznie gospodarze zdołali oddalić zagrożenie.

50
    Tarnobrzeżanie rozpoczną od rzutu wolnego w odległości około 35 metrów od bramki rywali.

49
    Pogrążają się coraz bardziej gospodarze! Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Łukasz Furtak!

48
    Seria strat i błędów w środku pola zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.

47
    Kościelny nieprzepisowo walczył w polu karnym Puszczy o piłkę z Furtakiem, co nie uszło uwadze arbitra.

46
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Do przerwy demolka w Niepołomicach! Mimo, że gra jest wyrównana, nawet z lekkim wskazaniem na miejscowych, to 3:0 prowadzą zawodnicy z Tarnobrzega. Na drugą odsłonę tego spotkania wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

44
    Mikołajczyk płasko próbował zagrywać piłkę w pole karne rywali, ale futbolówka nie trafiła do żadnego z jego kolegów.

43
    Tarnobrzeżanie ponownie wycofali się do tyłu oddając swoim rywalom inicjatywę.

42
    Po nieudanej akcji Siarki grę od własnej bramki wznowi golkiper Puszczy.

41
    Wydaje się, że miejscowi już się nie podniosą. Trzy ciosy to może być zbyt dużo dla drużyny z Niepołomic.

40
    Gol dla Siarki!

Kopanie leżącego trwa! Najpierw świetną interwencją popisał się Staniszewski, który jednak wobec dobitki SEBASTIANA MANDZELOWSKIEGO okazał się kompletnie bezradny!

39
    Obraz gry cały czas pozostaje bez zmian. Niepołomiczanie utrzymują się przy piłce i próbują atakować, ale robią to z miernym skutkiem.

38
    Za faul w środkowej strefie boiska żółtym kartonikiem ukarany został Łukasz Furtak.

37
    Zdecydowanie zbyt głębokie dośrodkowanie Brozia i futbolówka wyszła poza plac gry. Od bramki rozpocznie Beszczyński.

36
    Przewoźnik ostro zaatakował Jańca, ale arbiter nie zdecydował się na indywidualną karę dla piłkarza z Tarnobrzega.

35
    Przyjezdni są zamknięci teraz w okolicach własnego pola karnego, ale rywalom ciężko przebić się przez dobrze zorganizowany blok defensywny gości.

34
    Jakubowski świetnym wślizgiem przerwał akcję rywali, ale Puszcza cały czas w posiadaniu futbolówki.

33
    Świetne dośrodkowanie w szesnastkę Siarki, ale naciskany przez rywali Stepankov nie zdołał oddać skutecznego uderzenia! Jedna z lepszych okazji miejscowych w tym spotkaniu!

32
    Stefanik zdecydował się na bezpośrednie uderzenie ze stałego fragmentu gry, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki Puszczy.

31
    Korzępa powalony na murawę tuż przed polem karnym rywali! To będzie dobra okazja do bezpośredniego uderzenia z rzutu wolnego!

30
    Kolejne nieudane dośrodkowanie w pole karne Siarki, obrońcy ze spokojem wybijają futbolówkę.

29
    W coraz trudniejszej sytuacji znajduje się drużyna z Niepołomic. Gospodarze atakują, ale w obronie ich gra wygląda bardzo słabo, czego skutkiem są dwa stracone gole.

28

KONRAD STĘPIEŃ był niepilnowany w polu karnym Puszczy i pewnym strzałem głową pokonał golkipera rywali! Siarka prowadzi już dwoma bramkami!

28
    Stefanik dopadł do futbolówki spadającej przed pole karne i oddał mocne uderzenie, które zostało zablokowane przez jednego z obrońców. Korner dla Siarki!

27
    Suchecki świetnie uciekł rywalom na lewym skrzydle, ale jego dośrodkowanie było zbyt głębokie i Staniszewski pewnie wyłapał futbolówkę.

26
    Piłkarze Siarki po raz kolejny wznowią grę od rzutu wolnego blisko linii środkowej boiska.

25
    Goście wychodzili z kontratakiem, który został przerwany brzydkim faulem przez Czarnego! Zawodnik Puszczy w pełni zasłużenie zostaje ukarany żółtą kartką.

24
    Nie schodzą z połowy swoich rywali Niepołomiczanie, ale przed chwilą udało im się wywalczyć jedynie wrzut z autu.

23
    Dośrodkowanie w szesnastkę przyjezdnych z lewego skrzydła, ale jeden z defensorów bez kłopotów oddalił zagrożenie.

22
    Cały czas powolne tempo gry. Czy miejscowym uda się doprowadzić do wyrównania?

21
    Defensorzy Puszczy spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska.

20
    Golkiper z Tarnobrzega po raz kolejny popisał się dobrą interwencją. Tym razem Beszczyński bezproblemowo wyłapał futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

19
    Beszczyński sparował piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu rywali ze stałego fragmentu gry.

18
    Teraz gra przeniosła się na połowę Siarki. Od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali grę wznowią piłkarze Puszczy.

17
    Staniszewski minął się z piłką po dośrodkowaniu z narożnika boiska, ale rywale nie wykorzystują okazji! Od autu rozpocznie Puszcza.

16
    Pierwszy swój korner w tym spotkaniu wywalczyli zawodnicy Siarki.

15
    Pierwszy kwadrans gry już za nami! Póki co lepiej grają gospodarzy, ale to drużyna Siarki prowadzi. Czekamy na jeszcze więcej emocji!

14
    Groźnie pod bramką Puszczy! Nieporozumienie Lepiarza ze Staniszewskim mógł wykorzystać Mandzelowski, ale zmarnował okazję!

13
    Piłkarze z Tarnobrzega wreszcie dłużej utrzymują się przy futbolówce.

12
    Mandzelowski zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka poszybowała obok bramki drużyny z Niepołomic.

11
    Ależ było blisko! Broź dośrodkowywał z rzutu wolnego, a piłka po strzale głową Czarnego minimalnie minęła słupek bramki Siarki!

10
    Brzydki faul Stefanika na własnej połowie boiska i rywale rozpoczną od stałego fragmentu gry.

9
    Za szybko do podania od Jańca wybiegł Broź, który został złapany na pozycji spalonej.

8
    Cały czas aktywnie grają gospodarze, ale nie są oni w stanie skutecznie zagrozić bramce pilnowanej przez Beszczyńskiego.

7
    Janiec otrzymał fantastyczne podanie na lewą stronę boiska! Następnie zwiódł jednego z obrońców, ale do jego dośrodkowania nie zdołał dopaść żaden z klubowych kolegów.

6
    Miejscowi będą mieli kolejną okazję do dośrodkowania z rzutu rożnego.

5
    Dobrze zapowiadająca się akcja Puszczy przerwana przez arbitra. W momencie podania na pozycji spalonej znajdował się Stepankov.

4
    Niepołomiczanie wymieniają się teraz podaniami na własnej połowie boiska. Gospodarze wyraźnie zbici z tropu.

3

Przyjezdni wychodzą na prowadzenie! SZYMON MARTUŚ świetnie wyskoczył do dośrodkowania i pewnym strzałem głową wyprowadził swój zespół na prowadzenie!

3
    Damian Furczyk ostro potraktował Stefanika w środkowej strefie boiska, rzut wolny dla Siarki.

2
    Mocne dośrodkowanie Furczyka w pole karne rywali, ale bardzo dobrze spisali się defensorzy Siarki, który bez kłopotów wybili futbolówkę.

1
    Dobre rozpoczęcie miejscowych! Zawodnicy Puszczy już w pierwszej akcji spotkania wywalczyli dla siebie rzut rożny.

1

Składy wyjściowe obu drużyn:

Puszcza Niepołomice: Staniszewski – Wieczorek, Czarny, Lepiarz, Mikołajczyk (C) – Ł. Furtak, Gawęcki, Broź, Furczyk, Janiec – Stepankov

Rezerwowi: Sobieszczyk – Lampart, Sojda, Maluga, K. Furtak, Gębalski, Kotwica

Siarka Tarnobrzeg: Beszczyński – Przewoźnik, Stępień, Kościelny, Suchecki, Stefanik, Jakubowski, Domański, Korzępa, Mandzelowski, Martuś

Rezerwowi: Janowski – Chłoń, Waleńcik, Więcek, Stromecki, Koczon.

Witam Państwa serdecznie! Spotkanie rozpocznie się za dwadzieścia minut, a my już za chwilę zaprezentujemy Wam wyjściowe składy. Zapraszam na relację!

Początek tego spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:00. Na relację zapraszamy jednak już wcześniej, abyście mogli zapoznać się ze składami obu zespołów. Bądźcie z nami!

Oba zespoły rywalizowały ze sobą także w poprzednim sezonie. Dwukrotnie lepsi okazywali się zawodnicy Siarki, którzy najpierw zwyciężyli na wyjeździe 2:1, a w rundzie rewanżowej pokonali Puszczę u siebie 3:2.

Drużyna z Tarnobrzegu rywalizację w krajowym pucharze mają już za sobą. W rundzie wstępnej zwyciężyli 1:0 z Chełmianką Chełm, ale w kolejnej rundzie na własnym terenie nie byli już w stanie sprostać pierwszoligowcowi z Chojnic. Chojniczanka już do przerwy prowadziła 4:0. Po zmianie stron miejscowi zdołali odpowiedzieć jednym trafieniem i mecz zakończył się porażką Siarki 1:4.

Miejscowi do ligowych zmagań przystąpią podbudowani dobrymi rezultatami w pierwszych dwóch meczach Pucharu Polski. W rundzie wstępnej Niepołomiczanie zwyciężyli w wyjazdowym starciu z Resovią Rzeszów 2:1, zaś w I rundzie, również na wyjeździe, pewnie pokonali Borutę Zgierz 3:0. 12 sierpnia o godzinie 17:00 miejscowych fanów czeka prawdziwe piłkarskie święto. Na mecz w ramach 1/16 finału przyjedzie przedstawiciel Ekstraklasy, Lechia Gdańsk!

Po niemal dwumiesięcznej przerwie piłka powraca na drugoligowe boiska! Na Stadionie Miejskim w Niepołomicach miejscowa Puszcza zmierzy się z Siarką Tarnobrzeg.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Gole: 3. Martuś, 28. Stępień, 40. Mandzelowski

Kartki:   25. Czarny (PSZ), 38. Ł. Furtak (PSZ)   49. Furtak (PSZ)

Puszcza Niepołomice: Staniszewski – Wieczorek, Czarny, Lepiarz, Mikołajczyk (C) – Ł. Furtak, Gawęcki, Broź (66. Lampart), Furczyk (57. Kotwica), Janiec (56. Maluga) – Stepankov

Zmiany: Sobieszczyk – Lampart, Sojda, Maluga, K. Furtak, Gębalski, Kotwica

Siarka Tarnobrzeg: Beszczyński – Przewoźnik, Stępień, Kościelny, Suchecki, Stefanik, Jakubowski, Domański, Korzępa (72. Stromecki), Mandzelowski (89. Więcek), Martuś (66. Koczon)

Zmiany: Janowski – Chłoń, Waleńcik, Więcek, Stromecki, Koczon