Podbeskidzie – Cracovia | 0:1 (koniec) | | | Wisła K. – Lech P. | 2:0 (koniec) |
MKS Kluczbork – Chrobry | 0:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Dolcan | 0:4 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Stomil | 0:1 (koniec) |
Arka – Zawisza | 1:1 (koniec) | | | Miedź – Chojniczanka | 2:2 (koniec) | | | Sandecja – Bytovia | 0:1 (koniec) |
GKS K. – Wigry | 2:0 (koniec) | | | Olimpia G. – Rozwój | 0:1 (koniec) |
Raków – Okocimski | 1:1 (koniec) | | | Gryf – Legionovia | 1:0 (koniec) | | | Olimpia Z. – ROW Rybnik | 1:1 (koniec) |
Puszcza – Siarka T. | 0:3 (koniec) | | | Stal S. W. – Nadwiślan | 2:1 (koniec) | | | Polonia B. – Stal M. | 1:1 (koniec) |
GKS T. – Wisła Pu. | 0:2 (koniec) |
Wolfsburg – Bayern | 1:1 (5:4 po rz. karnych) |
Sparta – Banik | 3:1 (koniec) | | | Ołomuniec – Příbram | 1:3 (koniec) | | | Zlín – Jihlava | 1:0 (koniec) |
Teplice – Slovacko | 2:0 (koniec) | | | Dukla – Vik. Pilzno | 1:0 (koniec) |
PSG – Lyon | 2:0 (koniec) |
Wiślanka – Garbarnia | 0:7 (koniec) | | | Limanovia – Wisła II | 2:2 (koniec) |
finał
Puszcza Niepołomice
0:3
(0:3)
Siarka Tarnobrzeg
49
|
Pogrążają się coraz bardziej gospodarze! Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Łukasz Furtak!
|
|
38
|
Za faul w środkowej strefie boiska żółtym kartonikiem ukarany został Łukasz Furtak.
|
|
25
|
Goście wychodzili z kontratakiem, który został przerwany brzydkim faulem przez Czarnego! Zawodnik Puszczy w pełni zasłużenie zostaje ukarany żółtą kartką.
|
Gole:
3. Martuś, 28. Stępień, 40. Mandzelowski
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 25. Czarny (PSZ), 38. Ł. Furtak (PSZ) 49. Furtak (PSZ)
Spudłowany karny!:
Puszcza Niepołomice:
Staniszewski – Wieczorek, Czarny, Lepiarz, Mikołajczyk (C) – Ł. Furtak, Gawęcki, Broź (66. Lampart), Furczyk (57. Kotwica), Janiec (56. Maluga) – Stepankov
Zmiany: Sobieszczyk – Lampart, Sojda, Maluga, K. Furtak, Gębalski, Kotwica
Trener:
Siarka Tarnobrzeg: Beszczyński – Przewoźnik, Stępień, Kościelny, Suchecki, Stefanik, Jakubowski, Domański, Korzępa (72. Stromecki), Mandzelowski (89. Więcek), Martuś (66. Koczon)
Zmiany: Janowski – Chłoń, Waleńcik, Więcek, Stromecki, Koczon
Trener:
Zmiany: Sobieszczyk – Lampart, Sojda, Maluga, K. Furtak, Gębalski, Kotwica
Trener:
Siarka Tarnobrzeg: Beszczyński – Przewoźnik, Stępień, Kościelny, Suchecki, Stefanik, Jakubowski, Domański, Korzępa (72. Stromecki), Mandzelowski (89. Więcek), Martuś (66. Koczon)
Zmiany: Janowski – Chłoń, Waleńcik, Więcek, Stromecki, Koczon
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Jarek