Okocimski – Legionovia 0:1 (koniec) | Siarka T. – Raków 0:3 (koniec) | Olimpia Z. – Puszcza 0:0 (koniec)
Wisła Pu. – Znicz 1:3 (koniec) | Kotwica – ROW Rybnik 3:1 (koniec) | Stal M. – Stal S. W. 3:0 (koniec)
GKS T. – Polonia B. 2:1 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
3:1 (1:0)
ROW 1964 Rybnik
Sobota 22.08.2015, 18:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga • Runda 4

Po bardzo ciekawym spotkaniu Kotwica Kołobrzeg zwycięża na własnym terenie z KS ROW Rybnik 3:1! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (19:59:42)

90+4

90+3
    Golkiper Kotwicy bez najmniejszego kłopotu wyłapał futbolówkę po zbyt głębokiej centrze w szesnastkę.

90+2
    Cały czas w posiadaniu piłki znajdują się przyjezdni, którzy jednak wciąż mają problemy z przebiciem się przez dobrze ustawioną defensywę rywali.

90
    Goście wymieniają się podaniami w środkowej strefie boiska, ale nie są w stanie stworzyć sobie dogodnej sytuacji strzeleckiej.

88
    Gol dla Kotwicy!

Fantastyczna indywidualna akcja BŁAŻEJA NOWAKA zakończona strzałem po ziemi nie do obrony! Kotwica ponownie prowadzi dwoma bramkami i teraz już nic jej nie zabierze zwycięstwa!

87
    Faul taktyczny jednego z zawodników Kotwicy w środku pola i arbiter bez wahania przyznał rzut wolny przyjezdnym.

85
    Od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska grę wznowią miejscowi.

84
    Po stracie gola aktywniej zaczęli grać gospodarze, którzy za wszelką cenę będą walczyli o utrzymanie korzystnego rezultatu.

82
    Kolejny zawodnik gości zostaje ukarany żółtym kartonikiem za faul na własnej połowie boiska.

81
    Indywidualnie ukarany został również zawodnik z Rybnika.

80
    Za przepychanki żółtą kartką ukarany został jeden z zawodników Kotwicy.

79
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!

Goście zdobywają gola kontaktowego!

76
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Wrzesień, na boisku pojawia się Nowak.

74
    Tempo gry nieco zwolniło. Gra toczy się głównie w środku pola, obu zespołom brakuje dokładności.

72
    Goście zamknęli rywali na ich połowie boiska, ale nie za bardzo potrafią przebić się przez dobrze ustawiony blok defensywny.

70
    Dobre dośrodkowanie Buszalika z narożnika boiska, ale ostatecznie defensorzy Kotwicy oddalają zagrożenie.

69
    Czeka nas krótka przerwa w grze, ponieważ jeden z zawodników drużyny przyjezdnej ucierpiał i nie może podnieść się z murawy.

68
    Małecki zablokował dośrodkowanie jednego z zawodników z Rybnika i drużyna gości będzie miała rzut rożny.

Gole: 14. Azikiewicz, 65. Aziukiewicz, 88. Nowak – 79. ,

Kartki:   19. Sochań (KTW), 29. Wrzesień (KTW), 80. , (KTW) – 42. Nowak (ROW), 81. , (ROW), 82. , (ROW)