Okocimski – Legionovia 0:1 (koniec) | Siarka T. – Raków 0:3 (koniec) | Olimpia Z. – Puszcza 0:0 (koniec)
Wisła Pu. – Znicz 1:3 (koniec) | Kotwica – ROW Rybnik 3:1 (koniec) | Stal M. – Stal S. W. 3:0 (koniec)
GKS T. – Polonia B. 2:1 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
3:1 (1:0)
ROW 1964 Rybnik
Sobota 22.08.2015, 18:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga • Runda 4

Przed nami spotkanie w ramach 4. kolejki II ligi polskiej! Wczesnym wieczorem w sobotnie popołudnie w Kołobrzegu miejscowa Kotwica zmierzy się w ROW-em Rybnik.

Drużyna gospodarzy w dotychczasowych starciach uzbierała zaledwie dwa "oczka". Piłkarze znad Bałtyku na inaugurację przegrali z Błękitnymi Stargard 0:2, zaś w kolejnym meczu zremisowali 2:2 z Gryfem Wejherowo. W ostatniej serii gier zawodnicy z Kołobrzegu zremisowali w Legionowie 1:1.

Przyjezdni sezon rozpoczęli wyjazdowego remisu 1:1 z Olimpią Zambrów. W kolejnym spotkaniu piłkarze z Rybnika na własnym terenie pokonali Legionovię 3:2, zaś w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z GKS-em Tychy 1:3.

Póki co obie drużyny mierzyły się dwukrotnie. Miało to miejsce w poprzednim sezonie i za każdym razem lepsi okazywali się dzisiejsi goście. Piłkarze z Rybnika najpierw zwyciężyli na wyjeździe 1:0, a następnie na własnym terenie pokonali rywali z Kołobrzegu 3:1.

Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 18:00. Składy obu drużyn opublikujemy około kwadrans przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Bądźcie z nami, zapowiada się ciekawe widowisko!

Zawodnicy obu drużyn wyszli już na murawę, mecz zaraz się zacznie!

1

2
    Indywidualnie na skrzydle urwał się Wrzesień, ale dobrze zachowali się defensorzy z Rybnika, którzy ostatecznie wybili futbolówkę na aut.

3
    Rydzak świetnie poszedł za obrońcą rywali i Kołobrzeżanie wywalczyli rzut rożny.

4
    Ogromne zamieszanie w polu karnym gości, ale ostatecznie defensorzy daleko wybijają futbolówkę.

5
    Zablokowane dośrodkowanie w pole karne ROW-u i Kotwica będzie miała drugi rzut rożny w tym spotkaniu.

6
    Sochań ładnie walczył o futbolówkę na prawym skrzydle i gospodarze wznowią grę od wrzutu z autu.

7
    Piłkarze Kotwicy właśnie wywalczyli swój trzeci rzut rożny w tym spotkaniu.

8
    Świetne wyjście z bramki zaliczył golkiper gości, który wyłapał futbolówkę przed nadbiegającym napastnikiem rywali.

10
    Pierwsze dziesięć minut gry już za nami! Póki co zdecydowaną przewagę maja gospodarze, którzy niemal cały czas znajdują się przy piłce na połowie rywali.

11
    Po zbyt mocnym podaniu z głębi pola do jednego z ofensywnych zawodników Kotwicy piłka wyszła poza boisko.

12
    Przyjezdni z ogromnym spokojem wymieniają się podaniami w okolicach własnego pola karnego.

14
    Gol dla Kotwicy!

Gospodarze wychodzą na prowadzenie! PIOTR AZIKIEWICZ technicznym strzałem pokonuje bramkarza rywali! Zasłużony gol dla Kotwicy!

16
    Kolejne dośrodkowanie w pole karne drużyny z Rybnika, ale Dawid Gojny spokojnie odegrał futbolówkę do bramkarza ROW-u.

17
    Dobrze zapowiadająca się akcja gospodarzy przerwana przez arbitra. Na pozycji spalonej złapany został Żołądź.

18
    Kolejna świetna kontra zespołu znad Bałtyku! Idealne podanie ze skrzydła w pole karne do Aziukiewicza, który jednak nie zdołał sięgnąć futbolówki!

19
    Korneliusz Sochań ostro zaatakował jednego z rywali w środkowej strefie boiska i arbiter zdecydował się na ukaranie zawodnika Kotwicy żółtym kartonikiem.

21
    Wreszcie akcję ofensywną próbowali przeprowadzić goście, ale z miernym skutkiem. Od autu zacznie drużyna z Kołobrzegu.

22
    Bruno Żołądź był faulowany na połowie rywali i arbiter bez wahania zdecydował się na przyznanie rzutu wolnego gospodarzom.

23
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Aziukiewicza ze stałego fragmentu gry i piłkę pewnie wyłapuje golkiper drużyny z Rybnika.

24
    Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

25
    Gospodarze wznowią grę od wrzutu z autu na wysokości pola karnego swoich rywali.

26
    Wrzesień świetnie wbiegł z piłką w szesnastkę rywali, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Od rzutu rożnego rozpoczną Kołobrzeżanie.

27
    Zbyt głęboka wrzutka z narożnika boiska i piłka opuściła boisko. Od bramki rozpocznie golkiper przyjezdnych.

29
    Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Wrzesień za faul na jednym z obrońców gości.

30
    Na strzał z dystansu zdecydował się jeden z zawodników gospodarzy, ale to była zupełnie nieudana próba.

32
    Wzmaga się doping na trybunach! Kibice Kotwicy domagają się jeszcze jednego gola swoich ulubieńców.

33
    Golkiper Kotwicy pewnie wyłapał piłkę po zbyt mocnym dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

35
    Chwila spokoju na boisku. Przyjezdni spokojnie wymieniają się podaniami niedaleko własnego pola karnego.

36
    Bardzo dobrą okazję mieli teraz Kołobrzeżanie, ale piłka po uderzeniu Września poszybowała ponad poprzeczką.

37
    Pogubili się w ataku piłkarze Kotwicy i szansę na wyprowadzenie kontrataku będą mieli przyjezdni.

38
    Marek Gładkowski ładnie rozpędził się na prawym skrzydle, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez jednego z obrońców Kotwicy.

40
    Jeden z zawodników ROW-u leżał na murawie, ale arbiter nie przerwał gry. Na szczęście po chwili gracz z Rybnika był w stanie grać dalej.

41
    Ofiarnie w środka pola walczył Żołądż, który czysto i co najważniejsze skutecznie przerwał akcję rywali.

42
    Gabriel Nowak zbyt ostro zaatakował jednego z zawodników gospodarzy w środku pola i został ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

43
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Grolik, na boisku pojawia się Płonka.

44
    Golkiper z Rybnika bez kłopotów wyłapał futbolówkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

45
    Seria rzutów rożnych dla zespołu z Kołobrzegu. Czy tym razem Kotwicy uda się stworzyć zagrożenie po stałym fragmencie gry?

45+1

Do przerwy Kotwica w pełni zasłużenie prowadzi z ROW-em Rybnik 1:0! Na druga odsłonę tego spotkania wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

47
    Odważnie drugą połowę rozpoczęli przyjezdni. ROW Rybnik wznowi grę od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

49
    Świekowski ładnie przyjął futbolówkę przed polem karnym rywali, ale ostatecznie nie udało mu się oddać strzału na bramkę gości.

50
    Dobrze zapowiadająca się akcja gości przerwana przez arbitra, który dopatrzył się spalonego!

52
    Druga połowa jest dużo bardziej wyrównania, aniżeli pierwsza. W ostatnich minutach gra toczy się głównie w środku pola.

53
    Nieudane dośrodkowanie w pole karne gospodarzy i grę od własnej bramki rozpocznie golkiper Kotwicy.

55
    Jeden z obrońców Kotwicy ucierpiał w starciu z rywalem i czeka nas krótka przerwa w grze.

57
    Tymczasem szkoleniowiec gości przeprowadza kolejną zmianę. Gospodarze póki co cały czas w wyjściowym zestawieniu.

58
    Po nieudanej akcji Kotwicy grę od własnej bramki wznowi golkiper gości.

59
    Jeden z gospodarzy był faulowany niemal na linii pola karnego gości, będzie groźnie pod bramką drużyny z Rybnika!

60
    Golkiper gości bardzo dobrze broni bezpośrednie uderzenie ze stałego fragmentu gry.

61
    Trzecią zmianę wykorzystał właśnie szkoleniowiec Rybnika.

62
    Jeden z zawodników gości oddał groźne uderzenie z siedemnastego metra, ale piłka poszybowała minimalnie ponad poprzeczką!

64
    Rydzak indywidualnie walczył na lewym skrzydle i zdobył rzut rożny dla swojego zespołu.

65
    '

Gospodarze podwyższają prowadzenie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę strzałem po ziemi skierował PIOTR AZIUKIEWICZ! To druga bramka tego zawodnika w tym spotkaniu.

67
    Kolejna znakomita okazja gospodarzy, ale wychodzący na czystą pozycję napastnik gospodarzy został złapany w pułapkę ofsajdową.

68
    Małecki zablokował dośrodkowanie jednego z zawodników z Rybnika i drużyna gości będzie miała rzut rożny.

69
    Czeka nas krótka przerwa w grze, ponieważ jeden z zawodników drużyny przyjezdnej ucierpiał i nie może podnieść się z murawy.

70
    Dobre dośrodkowanie Buszalika z narożnika boiska, ale ostatecznie defensorzy Kotwicy oddalają zagrożenie.

72
    Goście zamknęli rywali na ich połowie boiska, ale nie za bardzo potrafią przebić się przez dobrze ustawiony blok defensywny.

74
    Tempo gry nieco zwolniło. Gra toczy się głównie w środku pola, obu zespołom brakuje dokładności.

76
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Wrzesień, na boisku pojawia się Nowak.

79
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!

Goście zdobywają gola kontaktowego!

80
    Za przepychanki żółtą kartką ukarany został jeden z zawodników Kotwicy.

81
    Indywidualnie ukarany został również zawodnik z Rybnika.

82
    Kolejny zawodnik gości zostaje ukarany żółtym kartonikiem za faul na własnej połowie boiska.

84
    Po stracie gola aktywniej zaczęli grać gospodarze, którzy za wszelką cenę będą walczyli o utrzymanie korzystnego rezultatu.

85
    Od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska grę wznowią miejscowi.

87
    Faul taktyczny jednego z zawodników Kotwicy w środku pola i arbiter bez wahania przyznał rzut wolny przyjezdnym.

88

Fantastyczna indywidualna akcja BŁAŻEJA NOWAKA zakończona strzałem po ziemi nie do obrony! Kotwica ponownie prowadzi dwoma bramkami i teraz już nic jej nie zabierze zwycięstwa!

90
    Goście wymieniają się podaniami w środkowej strefie boiska, ale nie są w stanie stworzyć sobie dogodnej sytuacji strzeleckiej.

90+2
    Cały czas w posiadaniu piłki znajdują się przyjezdni, którzy jednak wciąż mają problemy z przebiciem się przez dobrze ustawioną defensywę rywali.

90+3
    Golkiper Kotwicy bez najmniejszego kłopotu wyłapał futbolówkę po zbyt głębokiej centrze w szesnastkę.

90+4

Po bardzo ciekawym spotkaniu Kotwica Kołobrzeg zwycięża na własnym terenie z KS ROW Rybnik 3:1! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (19:59:42)

Gole: 14. Azikiewicz, 65. Aziukiewicz, 88. Nowak – 79. ,

Kartki:   19. Sochań (KTW), 29. Wrzesień (KTW), 80. , (KTW) – 42. Nowak (ROW), 81. , (ROW), 82. , (ROW)