Dinamo Z. – Korcza 4:1 (koniec) | Malmo – Celtic 2:0 (koniec) | Maccabi T.A. – Basel 1:1 (koniec)
Szachtar – Rapid 2:2 (koniec) | Monaco – Valencia 2:1 (koniec)
Dinamo Zagrzeb
4:1 (2:1)
Skënderbeu Korcza
Wtorek 25.08.2015, 20:45 • Stadion Maksimir (Zagrzeb) • Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna) • Play-off

Zawodnicy Dinama zrobili to, czego wszyscy od nich oczekiwali i przypieczętowali awans do fazy grupowej Champions League po wysokiej wygranej przed własną publicznością. Paradoksalnie po stracie zawodnika miejscowi grali lepiej i z każdą minutą coraz bardziej kontrolowali boiskowe wydarzenia. Skenderbeu Korcza i tak osiągnęło świetny rezultat, bo Albańczycy zagrają w fazie grupowej Ligi Europy! Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na relację z losowania grup Ligi Mistrzów i Ligi Europy do naszego serwisu! (22:38:27)

90+3

90+3
    Soudani został zablokowany i Dinamo wznowi grę od linii bocznej. Zawodnicy mogą już dołączyć do kibiców i zacząć świętować awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów!

90+2
    Brawa dla Machado, który mimo korzystnego wyniku i zaawansowanej minuty nadal walczy o piłkę wślizgami!

90+1
    Hristov ambitnie walczył o piłkę w polu karnym rywali, ale przewinił i Eduardo wznowi grę od rzutu wolnego.

90
    3 minuty dłużej potrwa to spotkanie.
    89.

89
    Piłka po rzucie rożnym przeszła nad głowami wszystkich obrońców Dinama i trafiła prosto do wbiegającego na 8 metr Nimagi, który jednak uderzył nieczysto i futbolówka przeszła minimalnie nad poprzeczką!

87
    Zawodnicy obu ekip nie silą się już na ładną grę i po prostu wybijają piłkę jak najdalej od własnych bramek. Kibice Dinama już rozpoczęli świętowanie!

85
    Machado krótko rozegrał rzut rożny z Soudanim i teraz zawodnicy Dinama długo utrzymują się przy piłce w pobliżu linii bocznej. Będą się starali grać tak już do końca spotkania.

84
    Strzał Fernandesa był już 19 uderzeniem Dinama w tym meczu. Mimo braku jednego gracza Dinamo gra dużo lepiej, niż w pierwszej połowie, ale wynika to też ze zmęczenia i zrezygnowania rywali.

82
    Kolejna dynamiczna akcja Fernandesa, ale tym razem Chilijczyk został wypchnięty spod pola karnego. Jednak po chwili ściął do środka i poszukał dalszego słupka- pomylił się bardzo nieznacznie!
    80. SOUDANI - 4:1

80
    Gol dla Dinamo Zagrzeb!
    EL ARBI HILLEL SOUDANI znalazł się sam w szesnastce i spokojnym, technicznym strzałem umieszcza piłkę tuż przy słupku! Dostał bardzo dobre podanie od Fernandesa, dla którego był to pierwszy kontakt z piłką po wejściu na boisko!

79
    Shehi przechwytuje piłkę po zbyt długim podaniu i wznawia grę podaniem do najbliższego obrońcy.

78
    Pjaca zostaje zastąpiony przez Fernandesa, a Hristov wejdzie za Latifiego, który nie pokazał dziś nic szczególnego. To ostatnie zmiany w tym spotkaniu.

77
    Zapowiadała się groźna kontra i Sigali musiał przerwać akcję faulem. Dziwne, że nie dostał za to żółtej kartki, bo włoski sędzia jest dziś dość surowy.

75
    Kwadrans do końca, a gra już nieco się uspokoiła. Gospodarze nie forsują tempa, bo i tak prowadzą, a goście starają się zdobyć bramkę kontaktową, ale widać, że nie za wszelką cenę.