Lechia – Korona 0:0 (koniec) | Legia – Zagłębie L. 2:2 (koniec)
Legia Warszawa
2:2 (0:2)
Zagłębie Lubin
Piątek 11.09.2015, 20:30 • Stadion Wojska Polskiego, Warszawa • PKO Ekstraklasa • 8. kolejka

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (22:27:49)
    Końcowe statystyki.

Legia Warszawa rozegrała bardzo przeciętne spotkanie, jednak dzięki fenomenalnemu zrywowi i chwilowej nieporadności rywala zdołała doprowadzić do wyrównania. Zagłębie Lubin przez pierwszą połowę nie popełniało większych błędów, ale wystarczył moment zawahania w drugiej części rywalizacji i skończyło się to bardzo boleśnie. Podopieczni Piotra Stokowca mogli sprawić gigantyczną niespodziankę, lecz nie wytrzymali ciśnienia i ostatecznie mamy remis 2:2.

90+3

90+3
    Łukasz Piątek odgrywał do Sobkowa, aczkolwiek ten nie zdołał oddać celnego strzału. Bardzo dynamiczna końcówka spotkania, jednak nie przynosi ona żadnego rozstrzygnięcia. Remis!

90+2
    Tosik został ukarany żółtą kartką za faul na Guilherme. Legioniści błyskawicznie wznowili grę i przenieśli się w okolice pola karnego lubińskiego Zagłębia.

90
    Sędzia Szymon Marciniak postanowił dorzucić do regulaminowego okresu rywalizacji trzy minuty. Teoretycznie jeszcze wszystko zdarzyć się może, jednak praktycznie drużyny już nie przedstawiają większych chęci do zdobycia bramki.

89
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Michal Papadopulos, na boisku pojawia się Eryk Sobków.

87
    Niebawem dojdzie do ostatniej zmiany w szeregach "Miedziowych". Na murawie pojawi się Sobków, reprezentant Polski. Zmieni on Michala Papadopulosa, który w 36. minucie wpisał się na listę strzelców.

86
    Zagotowało się w polu karnym warszawskiej Legii! Kubicki utrzymał kapitalne podanie i od razu zdecydował się na uderzenie. Ponownie wyśmienitą paradą wykazać się musiał Dusan Kuciak.

85
    Łukasz Piątek próbował uderzać, aczkolwiek został zablokowany przez Makowskiego. Następnie Janus centrował z rzutu rożnego, co nie przyniosło znaczącego efektu. Kolejny korner dla Zagłębia.

84
    Nieźle główkował teraz Woźniak. Być może mógł to uczynić minimalnie mocniej, bowiem nie było to większym zaskoczeniem dla Kuciaka, który interweniował z dziecinną prostotą i stoickim spokojem.

83
    Łukasz Piątek przechytrzył jednego z rywali i już miał uderzać, jednak w porę został zablokowany przez Stojana Vranjesa. Doskonała interwencja byłego zawodnika gdańskiej Lechii.

82
    Tempo rywalizacji minimalnie siadło. Zagłębie robi wszystko, aby podtrzymać ten rezultat do samego końca, chce dowieźć remis. "Miedziowi" już nie mają większych chęci na atakowanie.

80
    Do zakończenia dzisiejszego pojedynku na stadionie Wojska Polskiego w Warszawie pozostało już tylko dziesięć minut. Czy któraś z ekip zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

79
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Łukasz Janoszka, na boisku pojawia się Arkadiusz Woźniak.

78
    Za kilka chwil Woźniak zmieni Janoszkę. Trener Stokowiec decyduje się na modyfikacje, aby ratować chociażby remis. Zagłębie mogło pokusić się o sensację, jednak chyba się tak nie stanie.

76
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 14 798 widzów.

Mateusz

Gole: 69. Tričkovski, 74. Nikolić – 17. Piątek, 36. Papadopulos

Kartki:   39. S. Vranješ (LEG), 53. Kucharczyk (LEG) – 21. Papadopulos (ZAG), 30. Piątek (ZAG), 90+2. Tosik (ZAG)

Legia Warszawa: Kuciak – Bereszyński, Lewczuk, S. Vranješ, Brzyski – Furman, Jodłowiec (35. Makowski) – Guilherme, Duda (72. Piech), Kucharczyk (56. Tričkovski) – Nikolić.
    Zmiany: Malarz – Broź, Piech, Makowski, Saganowski, Bartczak, Tričkovski.

Zagłębie Lubin: Forenc – Todorovski, Guldan, Dąbrowski, Čotra – Tosik, Kubicki – Janus, K. Piątek (75. Ł. Piątek), Janoszka (78. Woźniak) – Papadopulos (89. Sobków).
    Zmiany: Poláček – Jach, Woźniak, Andrzejczak, Sobków, Piątek, Zbozień.

Sędziowie: Szymon Marciniak – Paweł Sokolnicki, Radosław Siejka – Tomasz Marciniak

Widownia: 14 798