Lechia – Korona 0:0 (koniec) | Legia – Zagłębie L. 2:2 (koniec)
Legia Warszawa
2:2 (0:2)
Zagłębie Lubin
Piątek 11.09.2015, 20:30 • Stadion Wojska Polskiego, Warszawa • PKO Ekstraklasa • 8. kolejka

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (22:27:49)
    Końcowe statystyki.

Legia Warszawa rozegrała bardzo przeciętne spotkanie, jednak dzięki fenomenalnemu zrywowi i chwilowej nieporadności rywala zdołała doprowadzić do wyrównania. Zagłębie Lubin przez pierwszą połowę nie popełniało większych błędów, ale wystarczył moment zawahania w drugiej części rywalizacji i skończyło się to bardzo boleśnie. Podopieczni Piotra Stokowca mogli sprawić gigantyczną niespodziankę, lecz nie wytrzymali ciśnienia i ostatecznie mamy remis 2:2.

90+3

90+3
    Łukasz Piątek odgrywał do Sobkowa, aczkolwiek ten nie zdołał oddać celnego strzału. Bardzo dynamiczna końcówka spotkania, jednak nie przynosi ona żadnego rozstrzygnięcia. Remis!

90+2
    Tosik został ukarany żółtą kartką za faul na Guilherme. Legioniści błyskawicznie wznowili grę i przenieśli się w okolice pola karnego lubińskiego Zagłębia.

90
    Sędzia Szymon Marciniak postanowił dorzucić do regulaminowego okresu rywalizacji trzy minuty. Teoretycznie jeszcze wszystko zdarzyć się może, jednak praktycznie drużyny już nie przedstawiają większych chęci do zdobycia bramki.

89
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Michal Papadopulos, na boisku pojawia się Eryk Sobków.

87
    Niebawem dojdzie do ostatniej zmiany w szeregach "Miedziowych". Na murawie pojawi się Sobków, reprezentant Polski. Zmieni on Michala Papadopulosa, który w 36. minucie wpisał się na listę strzelców.

86
    Zagotowało się w polu karnym warszawskiej Legii! Kubicki utrzymał kapitalne podanie i od razu zdecydował się na uderzenie. Ponownie wyśmienitą paradą wykazać się musiał Dusan Kuciak.

85
    Łukasz Piątek próbował uderzać, aczkolwiek został zablokowany przez Makowskiego. Następnie Janus centrował z rzutu rożnego, co nie przyniosło znaczącego efektu. Kolejny korner dla Zagłębia.

84
    Nieźle główkował teraz Woźniak. Być może mógł to uczynić minimalnie mocniej, bowiem nie było to większym zaskoczeniem dla Kuciaka, który interweniował z dziecinną prostotą i stoickim spokojem.

83
    Łukasz Piątek przechytrzył jednego z rywali i już miał uderzać, jednak w porę został zablokowany przez Stojana Vranjesa. Doskonała interwencja byłego zawodnika gdańskiej Lechii.

82
    Tempo rywalizacji minimalnie siadło. Zagłębie robi wszystko, aby podtrzymać ten rezultat do samego końca, chce dowieźć remis. "Miedziowi" już nie mają większych chęci na atakowanie.

80
    Do zakończenia dzisiejszego pojedynku na stadionie Wojska Polskiego w Warszawie pozostało już tylko dziesięć minut. Czy któraś z ekip zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

79
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Łukasz Janoszka, na boisku pojawia się Arkadiusz Woźniak.

78
    Za kilka chwil Woźniak zmieni Janoszkę. Trener Stokowiec decyduje się na modyfikacje, aby ratować chociażby remis. Zagłębie mogło pokusić się o sensację, jednak chyba się tak nie stanie.

76
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 14 798 widzów.

75
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Krzysztof Piątek, na boisku pojawia się Łukasz Piątek.
    74. Nemanja NIKOLIĆ - 2:2

74
    Gol dla Legii!
    Defensywa lubińskiego Zagłębia kompletnie się pogubiła, co bezlitośnie wykorzystał NEMANJA NIKOLIĆ! Warszawska Legia wraca do gry w wielkim stylu. Podopieczni Henninga Berga w wielkim stylu odrobili straty.

73
    Zapowiada się wyśmienita końcówka. Liczymy na wielkie emocje do samego końca. To nie może się inaczej potoczyć. Tutaj obie ekipy będą toczyły niesłychanie zacięty pojedynek!

72
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Ondrej Duda, na boisku pojawia się Arkadiusz Piech.

71
    Do zakończenia meczu pozostało niespełna dwadzieścia minut. Jeszcze wszystko jest jak najbardziej możliwe! Za moment Berg przeprowadzi kolejną zmianę. Na murawie pojawi się Arkadiusz Piech.
    69. Ivan TRIČKOVSKI - 1:2

69
    Bartosz Bereszyński znakomicie dośrodkował do niepilnowanego IVANA TRICKOVSKIEGO, który pewnym uderzeniem głową pokonał Konrada Forenca. Goalkeeper Zagłębia nie miał szans na skuteczną interwencję.

69
    Zawodnicy Zagłębia kompletnie nie przedstawiają respektu do rywala i bardzo śmiało konstruują kolejne ataki. Postawa "Miedziowych" zasługuje na wielkie słowa uznania.

68
    W szeregach miejscowych brakuje bardzo wiele – nie ma dynamiki, nie ma startu, nie ma zgrania, nie ma... niczego. Tak słabej Legii nie oglądaliśmy już dawno. Warszawianie grają poniżej normy.

66
    Trener Berg przeprowadził już dwie modyfikacje, natomiast szkoleniowiec przyjezdnych póki co nie decydował się na zmiany. Wydaje się, że Piotr Stokowiec jest zadowolony z postawy swych podopiecznych.

65
    Furman podał do Brzyskiego, który błyskawicznie wystawił futbolówkę Tričkovskiemu. Ten odważył się na bezpośrednie uderzenie. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką Forenca, zmierzając w trybuny.

64
    Wydawało się, że będziemy mieli kolejną bramkę dla lubińskiego Zagłębia, jednak tak się nie stało. Janoszka trafił jedynie w boczną siatkę. Tym razem do szczęścia gościom zabrakło naprawdę niewiele.

63
    Guldan odegrał na lewe skrzydło do Janoszki, który zdecydował się na centro-strzał. Nie przyniosło to najmniejszego rezultatu, bowiem futbolówka trafiła prosto w jednego z warszawskich defensorów.

62
    Cierpliwość sympatyków warszawskiej Legii skończyła się. Przed momentem fani stołecznej drużyny wykrzyczeli gromkie: "Co wy robicie...?". Otóż to, chyba sami legioniści tego nie wiedzą.

61
    Niewątpliwie byłaby to spora niespodzianka, a nawet sensacja. Chyba nikt nie stawiał Zagłębia w świetle faworyta tejże potyczki. Tymczasem można stwierdzić, że to "Miedziowi" rozdają karty.

60
    Do zakończenia dzisiejszego spotkania w stolicy naszego kraju pozostały już tylko dwa kwadranse. W dalszym ciągu mamy prowadzenie lubińskiego Zagłębia. Czy taki rezultatu utrzyma się do samego końca?

59
    Ponownie siadło troszeczkę tempo tegoż spotkania. Na murawie nie dzieje się zbyt wiele. Na razie dobrze radzi sobie Trickovski. Zawodnik zanotował już kilka niezłych przejęć, a także podań.

58
    Fatalne dośrodkowanie Ondreja Dudy. Kompletnie nieudana centra w pole karne lubińskiego Zagłębia. To nie mogło się udać. Po chwili grę od własnej bramki wznowił Konrad Forenc.

57
    Ivan Tričkovski debiutuje w Legii w bardzo trudnym momencie. Zawodnik ma wyśmienitą okazję na przekonanie do swojej osoby sztabu szkoleniowego. Ktoś ten wózek musi pociągnąć. Czy on to uczyni? Zobaczymy.

56
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Michał Kucharczyk, na boisku pojawia się Ivan Tričkovski.

55
    Wszystko wskazuje na to, że murawę niebawem opuści Michał Kucharczyk. W miejsce "Kuchy'ego" na boisku pojawić się ma Tričkovski.

54
    Gospodarze skupiają się na skuteczniejszej grze w defensywie. Obecnie "Wojskowi" nie popełniają większych błędów w strefie obronnej, co wyraźnie nie przypadło do gustu lubinian.

53
    Mamy kolejną żółtą kartkę. Brzydkim wślizgiem popisał się Michał Kucharczyk. Sędzia nie mógł podjąć innej decyzji. Po chwili nieźle główkował Krzysztof Piątek, który próbował wykorzystać dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego.

52
    Warszawianie nadal królują w statystyce posiadania piłki. Podopieczni Berga lubią holować futbolówkę, aczkolwiek absolutnie nic z tego nie wynika. Miejscowi muszą trochę przyspieszyć.

51
    Widać, że legioniści złapali mały wiatr w żagle. Zapewne podczas przerwy w szatni warszawian było niesłychanie gorąco, co ma przełożenie na ich postawę. "Wojskowi" grają nieco lepiej niż w I połowie.
    50. Próba Nikolicia.

50
    Pierwsza niezła akcja gospodarzy. Fantastyczna parada Konrada Forenca, który wyśmienicie przewidział zamiary Nikolicia. Nic dodać, nic ująć. Goalkeeper Zagłębia wykazał się niemałym kunsztem!

49
    Na razie "Miedziowi" grają naprawdę dobrze, trzeba to przyznać raz jeszcze. Goście z Lubina nie popełniają większych błędów i skutecznie odpierają poszczególne naciski ze strony przeciwnika.

48
    Zespół prowadzony przez Piotra Stokowca nic sobie nie robi ze zdenerwowania rywala i pewnie mknie po swoje. Zagłębie może dziś sprawić niemałą sensację. Czy to się uda? Zobaczymy.

47
    Druga odsłona dzisiejszego starcia w stolicy kraju rozpoczęła się od brzydkiego faulu Furmana. Lekka frustracja pojawiła się na twarzy tego zawodnika. Zagłębie nadal gra dobrze.

46
    Obie drużyny przystąpiły do gry w drugiej połowie bez zmian. Jeżeli chodzi o Zagłębie, to nie jest dziwne. Natomiast miejscowej ekipie pewne modyfikacje by się przydały. Trener Berg zadecydował jednak inaczej.

46

Olbrzymie gwizdy żegnają zawodników warszawskiej Legii. Kibice stołecznej drużyny nie mogą być zadowoleni z postawy swoich ulubieńców. W minionej połowie podopieczni Henninga Berga prezentowali się naprawdę słabo. "Wojskowi" mieli potężny kłopot z przedarciem się w okolice pola karnego rywali. Gdy już się to udawało, miejscowi nie potrafili oddać celnego uderzenia. Zgoła odmiennie radziło sobie Zagłębie. "Miedziowi" niezłą postawę potwierdzili dwoma bramkami.

45+2

45+1
    Duda wygrał główkę, jednak nie zdołał trafić czysto w piłkę, w związku z czym ta obrała bardzo kiepską parabolę lotu. Inicjatywę w mgnieniu oka przejęli "Miedziowi", którzy rozpoczęli kolejną akcję.

45
    Do regulaminowego czasu gry doliczone zostały dwie minuty. Wydaje się, że ten okres nie przyniesie nam już żadnych rozwiązań i do przerwy będziemy mieli dwubramkowe prowadzenie gości.

44
    Fani warszawskiej Legii nie mogą być zadowoleni z postawy swoich ulubieńców. Gospodarze dzisiejszego starcia spisują się poniżej oczekiwań. Kompletnie brakuje spójności w akcjach podopiecznych Berga.

43
    Przerwa zakończona. Cotra na moment opuścił murawę. Miejmy nadzieję, że zawodnik szybko wróci do pełni sił i będzie mógł kontynuować grę w dzisiejszym spotkaniu.

42
    Brzyski zgrywał w pole karne Zagłębia, gdzie doszło do niebezpiecznego starcia. Guilherme faulował w powietrzu Cotrę. Lubinianin leży na murawie. Potrzebna będzie interwencja sztabu medycznego.

41
    Niebawem pierwsza połowa dobiegnie końca. Na tablicy wyników w dalszym ciągu widnieje dwubramkowe prowadzenie lubińskiego Zagłębia. Legia próbuje atakować, jednak bezskutecznie.

40
    Lewczuk zdołał zablokować Krzysztofa Piątka, który zwlekał z oddaniem strzału. Po chwili Piątek znalazł się w sytuacji "sam na sam" z Kuciakiem, jednak tego nie wykorzystał. Przyzwoita obrona goalkeepera.

39
    Sędzia Marciniak ponownie sięgnął po żółtą kartkę. Stojan Vranjes popisał się zdecydowanie spóźnionym wślizgiem, za co słusznie został ukarany. Arbiter nie mógł podjąć innej decyzji.

37
    Spora sensacja w Warszawie! Tego nie spodziewał się chyba nikt. Do zakończenia pierwszej połowy pozostało jeszcze około osiem minut, a Legia już przegrywa z lubińskim Zagłębiem 0:2!
    36. Michal PAPADOPULOS - 0:2

36
    Gol dla Zagłębia!
    Mamy kolejne trafienie dla przyjezdnych! MICHAL PAPADOPULOS wyśmienicie wykorzystał kapitalne przedłużenie dośrodkowania z rzutu rożnego w wykonaniu Tosika, kierując futbolówkę do bramki Kuciaka. Wyśmienity gol!

35
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Tomasz Jodłowiec, na boisku pojawia się Rafał Makowski.

34
    Do wejścia na murawę szykuje się Rafał Makowski. Wiele wskazuje na to, że Tomasz Jodłowiec jednak nabawił się jakiejś kontuzji. Reprezentant Polski dość mocno utyka. Oby to nie było nic poważnego.

33
    Warszawianie ponownie zaprzepaścili niezłą okazję na zagrożenie bramce rywala. Kiepsko wykonany stały fragment gry, w wyniku czego futbolówka błyskawicznie powędrowała w posiadanie "Miedziowych".

32
    Legionistom ciężko przejść rywali, którzy stanowią naprawdę potężny opór. "Miedziowi" zbudowali swego rodzaju twierdzę wokół własnej szesnastki. Tymczasem kolejny rzut wolny dla Legii.

31
    Wydaje się, że Jodłowiec nie nabawił się jakiejś groźniejszej kontuzji i jest w stanie kontynuować grę w tym spotkaniu. Podopieczni Henninga Berga zaczynają trochę przyspieszać, ale nic z tego nie wynika.

30
    Kolejna żółta kartka. Tym razem sędzia Szymon Marciniak postanowił ukarać Krzysztofa Piątka, który faulował Tomasza Jodłowca. Legionista kilka chwil spoczywał na murawie, ale już się z niej podniósł.

29
    Nasuwa się wiele pytań, wiele pytań bez odpowiedzi. Miejmy nadzieję, że po meczu będziemy mogli napisać nieco więcej. Tymczasem zupełnie niecelne uderzenie oddał Tomasz Jodłowiec. Beznadziejna próba.

28
    W każdym meczu ligowym Legii padały co najmniej 2 gole, we wszystkich dotychczasowych spotkaniach Zagłębie traciło gola. Czy dziś będzie podobnie? Zobaczymy. Na razie każdy scenariusz jest możliwy.

27
    Legia w pierwszych dwóch kolejkach tego sezonu spisywała się kapitalnie. Później coś się zacięło. W czym tkwi problem "Wojskowych"? Trudno stwierdzić. W grze podopiecznych Berga brakuje zrozumienia.

26
    "Miedziowi" wymieniają sporo dokładnych podań. Legioniści mają kłopot z przeprowadzeniem groźniejszej akcji. Postawa wicemistrzów Polski pozostawia wiele do życzenia – sporo niedokładności.

25
    Do zakończenia pierwszej odsłony dzisiejszego starcia w stolicy Polski pozostało już tylko dwadzieścia minut. Tempo rywalizacji minimalnie siadło, na murawie nie dzieje się zbyt wiele.

24
    W statystyce posiadania piłki przeważają gospodarze, jednak w ich przypadku jest to dość jałowa gra – nic z niej nie wynika. Przyjezdni prezentują się zdecydowanie okazalej, mają lepszy pomysł na ten mecz.

23
    Zespół szkolony przez Henninga Berga ma kłopot ze skonstruowaniem składnego ataku. "Miedziowi" doskonale czytają grę rywali, dzięki czemu potrafią ich skutecznie zaskoczyć, o czym stanowi bramka.

22
    Kiepskie dośrodkowanie Tomasza Brzyskiego. Piłka poszybowała ponad polem karnym, a następnie ponownie trafiła w posiadanie przyjezdnych. Zagłębie nadal gra bardzo skutecznie i pewnie.

21
    Sędzia Szymon Marciniak sięgnął po żółtą kartkę. Obejrzał ją Michal Papadopulos. Zawodnik ten otrzymał czwarte "żółtko" w bieżącym sezonie, co oznacza pauzę w kolejnym spotkaniu "Miedziowych".

20
    Za nami dwadzieścia minut rywalizacji. Można rzec, iż na razie mamy małą niespodziankę, bowiem prowadzenie objęli piłkarze prowadzeni przez Piotra Stokowca. Jak na ten fakt zareaguje Legia?

19
    Legioniści mają spory kłopot z przechytrzeniem przeciwnika. "Miedziowi" grają bardzo czujnie i nie popełniają większych błędów. Przed momentem Tomasz Brzyski faulował Krzysztofa Janusa.
    17. Krzysztof PIĄTEK - 0:1

17
    Tym razem KRZYSZTOF PIĄTEK się już nie pomylił. Fatalny błąd przytrafił się Bereszyńskiemu. Rywal to bezlitośnie wykorzystał. Piątek wyśmienicie oszukał Kuciaka, a następnie umieścił piłkę w siatce. Goście na prowadzeniu!
    15. Niewykorzystana szansa Piątka.

15
    Zrobiło się niesłychanie groźnie! Papadopulos odegrał do Piątka, który nieźle uderzał. Doskonałą interwencją wykazał się Kuciak. Następnie lubinianin próbował dobijać, ale został zablokowany przez Vranjesa.

14
    Coraz więcej nieregulaminowych zachowań. Przed chwilą Dominik Furman zagrywał ręką. W dalszym ciągu częściej przy piłce znajdują się zawodnicy Zagłębia, co wyraźnie nie podoba się publiczności.

13
    Guilherme został sfaulowany przez Piątka. Przypomnijmy, że do tej pory odnotowaliśmy już kilka przewinień oraz jedno celne uderzenie. W piątej minucie bramce Kuciaka zagrozić próbował Janoszka.

12
    Tempo rywalizacji jest niezłe, aczkolwiek brakuje groźniejszych akcji. Większość wydarzeń odbywa się w okolicach linii środkowej. Brakuje jakichś zrywów czy mocniejszych uderzeń.

10
    Todorovski faulował Kucharczyka. Pan Szymon Marciniak ponownie został zmuszony do użycia gwizdka. Po chwili "Miedziowi" odzyskali inicjatywę i rozpoczęli konstruowanie kolejnego ataku.

9
    Korner nie przyniósł gospodarzom nawet najmniejszych korzyści. Przyjezdni wykazują kapitalną czujność w defensywie, nie popełniają błędów. Piłkarze szkoleni przez Henninga Berga nie mają łatwo.

8
    Brzyski centrował w pole karne Zagłębia, gdzie optymalną przytomnością wykazał się Guldan. Będziemy mieli rzut rożny dla drużyny ze stolicy naszego kraju. Dośrodkowywać będzie Furman.

7
    Sędzia musiał przerwać grę, obowiązujące przepisy przekroczył Dąbrowski. Lubinianin faulował Nikolicia. Jak najbardziej słuszna decyzja arbitra liniowego, który zasygnalizował przewinienie.

6
    Na razie minimalnie lepsze wrażenie sprawiają "Miedziowi". Podopieczni Piotra Stokowca bardzo płynnie przemieszczają się po murawie i w dobrym tempie przeprowadzają akcje. Póki co ich gra naprawdę może się podobać.

5
    Pierwszy celny strzał. Janoszka otrzymał niezłe podanie, a następnie zdecydował się na bezpośrednie uderzenie. Piłka poszybowała prosto w objęcia Kuciaka. Czujna postawa warszawskiego goalkeepera.

4
    Z trybun dobiega głośny doping. Fani warszawskiej Legii tradycyjnie już dopisali. Przed momentem mogło być groźnie, jednak Krzysztof Janus nie zdołał opanować futbolówki.

3
    Furman nie sięgnął niezłego dośrodkowania. Wykorzystać próbował to Dąbrowski, który główkował minimalnie ponad bramką Kuciaka. Całkiem niezła postawa tegoż zawodnika. Początek meczu dość interesujący.

2
    Sędzia postanowił przerwać grę po tym jak Janoszka zderzył się z Bereszyńskim. Przyjezdni egzekwowali rzut wolny. Dąbrowski zdołał nabić Nikolicia. Za moment podopieczni Stokowca wznowią od narożnika.

1
    Spotkanie zaczęli zawodnicy lubińskiego Zagłębia, którzy zagrają dziś w miedziowych strojach. Gospodarze natomiast prezentować się będą w białych kompletach. Początek pojedynku całkiem dynamiczny.

1

Znamy już składy obu ekip:

Legia Warszawa: Kuciak – Bereszyński, Lewczuk, S. Vranješ, Brzyski – Furman, Jodłowiec – Guilherme, Duda, Kucharczyk – Nikolić.

Rezerwowi: Malarz – Broź, Piech, Makowski, Saganowski, Bartczak, Tričkovski.

Zagłębie Lubin: Forenc – Todorovski, Guldan, Dąbrowski, Čotra – Tosik, Kubicki – Janus, Piątek, Janoszka – Papadopulos.

Rezerwowi: Poláček – Jach, Woźniak, Andrzejczak, Sobków, Piątek, Zbozień.

Sędziowie: Szymon Marciniak – Paweł Sokolnicki, Radosław Siejka – Tomasz Marciniak.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji ze spotkania Legia Warszawa – Zagłębie Lubin. Rozpoczniemy ją punktualnie z pierwszym gwizdkiem arbitra, a więc o godzinie 20:30. Najpóźniej dwa kwadranse wcześniej zaprezentujemy Państwu składy obydwu drużyn. Nie zabraknie także zdjęć prosto ze stadionu, ciekawostek, gifów z bramek oraz groźniejszych akcji, a także obszernych opisów poszczególnych wydarzeń boiskowych. Koniecznie bądźcie z Lajfy.com. Do usłyszenia!

Obsada sędziowska:
    Sędzia główny: Szymon Marciniak (Płock)
    Sędzia asystent #1: Paweł Sokolnicki (Płock)
    Sędzia asystent #2: Radosław Siejka (Łódź)
    Sędzia techniczny: Tomasz Marciniak (Płock)

Faworytem do zwycięstwa w tymże spotkaniu jest bez wątpienia warszawska Legia. Podopieczni Henninga Berga zagrają na domowej murawie, przy wsparciu lokalnej publiczności, co może okazać się kluczowe. Należy jednak pamiętać, że lubinianie już niejednokrotnie zaskakiwali, więc nie można wykluczyć, iż dziś również nie pokuszą się o jakąś niespodziankę!

Do ostatniego starcia tych dwóch ekip doszło 12 kwietnia 2014 roku. Wtenczas triumfowała ekipa warszawskiej Legii. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3:1. Bramki na koncie "Wojskowych" zapisali Orlando Sa, Ivica Vrdoljak, a także Helio Pinto. Trafienie honorowe po stronie "Miedziowych" odnotował Miłosz Przybecki.

Natomiast Zagłębie Lubin w minionej kolejce pokonało chorzowski Ruch. Mecz ten zakończył się rezultatem 3:1. Bramki dla "Miedziowych" zdobyli wówczas Adrian Rakowski, Krzysztof Janus oraz Michal Papadopulos. Zagłębie, w przeciwieństwie do Legii, jest na fali wznoszącej. Podopieczni Piotra Stokowca po raz ostatni przegrali 7 sierpnia. Wtenczas musieli zaznać gorycz porażki w wyniku potyczki z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Miedziano-biało-zieloni plasują się aktualnie na szóstej lokacie w tabeli ligowej, mając tyle samo punktów co trzecia Legia – 11.

Legia Warszawa bardzo dobrze zainaugurowała trwający sezon, jednak w ostatnich spotkaniach podopieczni Henninga Berga prezentowali się już nieco słabiej. Tuż przed przerwą związaną z meczami reprezentacji warszawianie zremisowali z białostocką Jagiellonią. Wcześniej "Wojskowi" odnotowali dwie porażki pod rząd – z Koroną Kielce oraz Piastem Gliwice, który jest obecnym liderem tabeli ligowej. Reasumując – drużyna ze stolicy Polski nie zwyciężyła w rozgrywkach Ekstraklasy od drugiego sierpnia. Czy dziś ta fatalna passa zostanie zakończona? Zobaczymy.

Czas na ósmą kolejkę naszej rodzimej Ekstraklasy! Podczas tej relacji będziemy gościć w stolicy naszego kraju, gdzie warszawska Legia zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Wierzymy, że doświadczymy niemałych emocji. Początek tegoż starcia zaplanowano na godzinę 20:30.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.