Leicester – West Ham 2:1 (po dogrywce) | Sunderland – Man City 1:4 (koniec) | Aston Villa – Birmingham 1:0 (koniec)
Reading – Everton 1:2 (koniec)
Sunderland A.F.C.
1:4 (0:4)
Manchester City
Wtorek 22.09.2015, 20:45 • Stadium of Light, Sunderland • Puchar Ligi Angielskiej • 3. runda

Doskonała pierwsza połowa w wykonaniu Manchesteru City (albo fatalna Sunderlandu?) rozstrzygnęła sprawę awansu do kolejnej rundy Pucharu Ligi Angielskiej. Wśród "Obywateli" należy wyróżnić duet Raheem Sterling i Kevin De Bruyne. Przyjemnością było oglądać dzisiaj tych dwóch zawodników na murawie.

Gospodarzy stać było jedynie na honorowego gola w drugiej połowie spotkania, kiedy Manchester City nie forsował już znacząco tempa. Po tym meczu, a także po kilku poprzednich starciach ligowych zagrożona może być posada Dicka Advocaata.

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (22:41:13)

90+3

90+2
    Niestrudzony jest Raheem Sterling. Pomocnik Manchesteru City miał jeszcze ochotę przeprowadzić kosztujący sporo sił drybling w środkowej strefie boiska.

90
    Decyzją Rogera Easta dzisiejsze spotkanie potrwa trzy minuty dłużej. Zawodnicy gospodarze z pewnością chcieliby, żeby ten mecz już się skończył.

89
    Ambitnie walczą o zmianę rezultatu gospodarze. Zza pola karnego uderzał jeszcze Fabio Borini, ale futbolówka po jego strzale wyraźnie minęła bramkę Willy'ego Caballero.

89
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Toure, na boisku pojawia się Evan.

88
    Cattermole próbował rozciągnąć grę na lewe skrzydło do Van Aanholta, jednak podanie Anglika było zbyt mocne i boczny obrońca "Czarnych Kotów" nie doszedł do futbolówki.

86
    Z prawego skrzydła w pole karne Sunderlandu centrował Bakari Sagna, jednak dośrodkowanie byłego zawodnika Arsenalu zostało zablokowane. Korner dla "Obywateli".

84
    Tymczasem mamy krótką przerwę w grze, ponieważ na boisko wbiegł jeden z kibiców, którego najprawdopodobniej uszczęśliwiła bramka dla jego zespołu.
    83. TOIVONEN - 1:4

83
    Gol dla Sunderland!
    W końcu się udało! Z prawego skrzydła w pole karne rywali centrował Yedlin. Obrońcom świetnie urwał się OLA TOIVONEN, który wpakował futbolówkę do siatki po uderzeniu z głowy! Willy Caballero nie mógł nic zrobić w tej sytuacji.

80
    Wielu fanów Sunderlandu opuszcza właśnie Stadium of Light. Ci mniej cierpliwi uczynili już to podczas pierwszej połowy spotkania.

78
    Nie można odmówić ambicji zawodnikom gospodarzy. "Czarne Koty" starają się zdobyć chociaż honorowego gola, ale niestety czasami sama ambicja nie wystarcza, jeżeli nie idą z nią w parze umiejętności.

76
    Przechwyt piłki przez Manchester City w środku pola. Kevin De Bruyne podaje w pole karne do Raheema Sterlinga, który osaczony przez rywali stracił jednak futbolówkę.

73
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Aguero, na boisku pojawia się Garcia.

73
    Doskonałą okazję zmarnował Fabio Borini! Reprezentanta Włoch świetnie wypatrzył w polu karnym Yedlin. W sytuacji sam na sam były zawodnik Liverpoolu nie zdołał jednak pokonać Willy'ego Caballero.

Tomek

Gole: 83. Toivonen – 10. Aguero (kar.), 25. Bruyne, 32. Mannone (sam.), 36. Sterling

Kartki:   15. Rodwell (SUN), 45+1. Coates (SUN) – 57. Demichelis (MAC)

Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
    Strzały celne: 5:7. Strzały niecelne: 2:3. Rzuty rożne: 6:2. Spalone: 6:2. Foule: 7:12.
    Sunderland A.F.C.: Mannone – Yedlin, Van Aanholt, Coates, O’Shea – M’Vila, Rodwell (46. Cattermole), Johnson, Lens, Toivonen – Borini.

Zmiany: Pantilimon, Brown, Cattermole, Larsson, Gomez, Defoe, Fletcher.

Manchester City: Caballero – Sagna, Otamendi, Demichelis, Kolarov – Touré (89. Evans), Fernando – Navas (55. Roberts), De Bruyne, Sterling – Agüero (73. Garcia).

Zmiany: Wright, Maffeo, Fernandinho, Evans, M.Garcia, Barker, Roberts.

Sędziowie: Roger East, Richard West, Andy Garratt.