Empoli – Sassuolo 1:0 (koniec) | US Palermo – AS Roma 2:4 (koniec) | Sampdoria – Inter 1:1 (koniec)
Udinese – Genoa 1:1 (koniec) | Juventus – Bologna 3:1 (koniec) | Lazio – Frosinone 2:0 (koniec)
Fiorentina – Atalanta 3:0 (koniec) | AC Milan – Napoli 0:4 (koniec)
US Città di Palermo
2:4 (0:3)
AS Roma
Niedziela 04.10.2015, 15:00Włoska Serie A • Runda 7

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (16:54:02)

Roma wygrywa z Palermo 4:2! Druga połowa nie zmieniła zbyt wiele w obrazie gry. Gospodarzy było stać tylko na dwie bramki, przy czterech drużyny ze stolicy. Palermo przegrywa kolejny mecz i pozycja trenera drużyny gospodarzy "wisi na włosku". Roma pokazała, że przegrana w Borysowie była tylko błędem przy pracy.

90+4
    90+2. GERVINHO - 2:4

90+2
    Gol dla Romy!
    Roma nie czekała długo z odpowiedzią! Prostopadłe podanie do GERVINHO, ten mija obrońcę drużyny przeciwnej i po raz drugi w tym meczu pokonuje Sorrentino!
    90+2. Giancarlo GONZÁLEZ - 2:3

90+2
    Gol dla Palermo!
    Będą jeszcze emocje w końcówce! GEANCARLO GONZALEZ wykorzystuje dokładne dośrodkowanie i strzela drugą bramkę dla gospodarzy!

90
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

88
    Dobrze zapowiadał się ten kontratak Romy. Gervinho jednak spowolnił całą akcję niedokładnym wycofaniem piłki spod linii końcowej w kierunku 11. metra gdzie nadbiegali jego partnerzy.

86
    Zmiana w drużynie US Città di Palermo: z boiska schodzi Aljaz Struna, na boisku pojawia się Andrea Rispoli.

84
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Alessandro Florenzi, na boisku pojawia się Norbert Gyömbér.

82
    Kolejny stały fragment gry dla miejscowych, ale ponownie Cocev nie znalazł drogi do bramki Szczęsnego.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Konstantínos Manolás (AS Roma).

80
    Goście spokojnie rozgrywają pikę na własnej połowie. Wysoki pressing zawodników Palermo.

78
    Rzut wolny dla gospodarzy z około 20. metrów. Na bezpośrednie uderzenie zdecydował się Cocev, ale strzelił bardzo niecelnie.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Emerson (AS Roma).

74
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Mohamed Salah, na boisku pojawia się Salih Uçan.

72
    Ależ było blisko kolejnej bramki dla Romy! Potężne uderzenie z dystansu Salaha, piłka ląduje na poprzeczce!

70
    Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony. Dośrodkowanie przed bramkę Szczęsnego nie znalazło adresata.

68
    Otworzyło nam się to spotkanie. Palermo po strzelonej bramce wyraźnie odżyło.

66
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Iago Falqué, na boisku pojawia się Emerson.

64
    Strzał z dystansu Rigoniego. Pewnie interweniuje goalkepper Romy.

64
    Żółtą kartkę otrzymuje Aljaz Struna (US Città di Palermo).

62
    Żółtą kartkę otrzymuje Ivajlo Čočev (US Città di Palermo).

60
    Zmiana w drużynie US Città di Palermo: z boiska schodzi Aleksandar Trajkovski, na boisku pojawia się Robin Quaison.
    58. Alberto GILARDINO - 1:3

58
    Świetne długie podanie w kierunku ALBERTO GILARDINO! Napastnik gospodarzy wkręcił w ziemię De Rossiego i pewnym strzałem pokonał Szczęsnego!

56
    Niedokładne zagranie w kierunku Digne, Skutecznie blokował go do końca Struna, rozpocznie od bramki Sorrentino.

54
    Uderzenie z dystansu Trajkovskiego. Piłka przelatuje ponad bramką Szczęsnego.

52
    Goście długo utrzymują się z piłką na połowie rywali. Gospodarze w dalszym ciągu prezentują się bardzo przeciętnie.

50
    Dośrodkowanie z lewej strony przed bramkę gości, ale nikt nie zamykał akcji pod bramką Szczęsnego. Polak rozpocznie kolejną akcję Romy.

48
    Trener gości nie zdecydował się na zmianę w przerwie meczu, jedna zmiana w drużynie Palermo.

48
    Żółtą kartkę otrzymuje Oscar Hiljemark (US Città di Palermo).

46
    Zmiana w drużynie US Città di Palermo: z boiska schodzi Mato Jajalo, na boisku pojawia się Alberto Gilardino.

46

Roma prowadzi po pierwszej połowie 3:0! Wynik mówi sam za siebie. Goście w pierwszej odsłonie całkowicie zdominowali przeciwników. Zobaczymy, czy po przerwie gospodarze zdołają odpowiedzieć i powalczyć o zmianę rezultatu, bądźcie z nami!

45

44
    Kończy się powoli pierwsza połowa. Obie drużyny bardzo wolno rozgrywają swoje akcje.

42
    Dużo niedokładności w grze obu drużyn. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

40
    Na spalonym Falque. Rozpocznie Sorrentino.

38
    Goście wymieniają podania w środkowej strefie boiska. Wysoki pressing gospodarzy jak na razie nie przynosi efektu.

36
    Niecelne uderzenie z rzutu wolnego Coceva. Rozpocznie od bramki Szczęsny.

34
    Żółtą kartkę otrzymuje Radja Nainggolan (AS Roma).

32
    Stały fragment gry dla Romy. Mocne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale złapał piłkę Sorrentino.
    30.

30
    Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony boiska, ale dośrodkowanie przed bramkę Szczęsnego było bardzo niedokładne.
    28. GERVINHO - 0:3

28
    Roma nie zwalnia tempa! GERVINHO huknął spod linii pola karnego w same "okienko"! Piłkarze ze stolicy prowadzą już 3:0!

26
    Zbyt mocne podanie w kierunku Trajkovskiego. Roma rozpoczyna swój kolejny atak.

24
    Kolejny strzał na bramkę Roma. Tym razem próbował Jajalo, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

22
    Niedokładne dośrodkowanie z lewej flanki Falque. Chwyta piłkę Sorrentino.

20
    Gospodarze próbują zaskoczyć Polaka strzałem z dystansu. Cocev uderza jednak bardzo lekko.

18
    Dośrodkowanie z prawej strony przed bramkę drużyny przyjezdnej. Pewnie interweniuje Wojciech Szczęsny.

16
    Przy piłce Palermo, ale gospodarze wymieniają podania na swojej połowie.
    14. Alessandro FLORENZI - 0:2

14
    Świetnie zachowanie w polu karnym rywali ALESSANDRO FLORENZIEGO, który uwolnił się od "opieki" obrońcy i z okolic 11. metra potężnym strzałem podwyższa prowadzenie!

12
    Dużo niedokładności w grze obu drużyn. Gra toczy się w środku pola.

10
    Goście długo utrzymują się przy piłce na własnej połowie. Wysoki pressing Palermo.

8
    Przerwa w grze. Opatrywany na murawie jeden z zawodników AS Roma.

6
    W dalszym ciągu piłkarze Palermo, którzy próbują jak najszybciej odpowiedzieć na trafienie Pjanića.

4
    Gospodarze bardzo spokojnie wymieniają podania w środkowej strefie boiska.
    2. Miralem PJANIĆ - 0:1

2
    Fenomenalne otwarcie gości! Akcja na jeden kontakt zakończona celnym uderzeniem z kilku metrów MIRALEMA PJANIĆA!

1

Zawodnicy obu drużyn w towarzystwie trójki sędziowskiej wychodzą już na murawę!

Znamy już składy obu drużyn:

US Città di Palermo: Sorrentino – Struna, G. González, El Kaoutari, Lazaar – L. Rigoni, Jajalo, Čočev – Hiljemark – Trajkovski, F. Vázquez.
    Rezerwowi: Colombi – Daprelà, Quaison, Maresca, Rispoli, Anđelković, Cassini, Goldaniga, Gilardino, Brugman, Vitiello, La Gumina.

AS Roma: Szczęsny – Torossídis, Manolás, De Rossi, Digne – Florenzi, Pjanić, Nainggolan – Salah, Gervinho, Falqué.
    Rezerwowi: De Sanctis – Sisenando Maicon, Vainqueur, Gyömbér, Iturbe, Emerson, Ponce, Dicombo Pepin, Uçan, Castan..
    Niedzielne spotkanie zapowiada się bardzo ciekawiem, jednak faworytem wydaje się zespół z Rzymu.

Zapraszam na relację z tego spotkania do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilka minut przed 15, bądźcie z nami!

Kto okaże się lepszy w niedzielę? Tego dowiedzą się Państwo śledząc naszą relację.

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie ostatnio AS Roma. Zespół ze stolicy Włoch wygrał co prawda ostatni mecz w lidze (z Carpi 5:1), zanotował porażkę w Lidze Mistrzów. Niestety do tej porażki przyczynił się Wojciech Szczęsny, który nie miał dobrego dnia w meczu z BATE Borysów.

Gospodarze od czterech meczów nie zaznali smaku zwycięstwa. Co więcej, piłkarze Palermo przegrali trzy ostatnie spotkania. W poprzedniej kolejce ulegli na wyjeździe Torino 1:2.

W meczu siódmej kolejki włoskiej Serie A Palermo podejmie AS Romę.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Piotr Swieczak

Gole: 58. Gilardino, 90+2. G. González – 2. Pjanić, 14. Florenzi, 28. Gervinho, 90+2. Gervinho

Kartki:   48. Hiljemark (PLM), 62. Čočev (PLM), 64. Struna (PLM) – 34. Nainggolan (ASR), 76. Emerson (ASR), 81. Manolás (ASR)

US Città di Palermo: Sorrentino – Struna (86. Rispoli), G. González, El Kaoutari, Lazaar – L. Rigoni, Jajalo (46. Gilardino), Čočev – Hiljemark – Trajkovski (60. Quaison), F. Vázquez.
    Zmiany: Colombi – Daprelà, Quaison, Maresca, Rispoli, Anđelković, Cassini, Goldaniga, Gilardino, Brugman, Vitiello, La Gumina.

AS Roma: Szczęsny – Torossídis, Manolás, De Rossi, Digne – Florenzi (84. Gyömbér), Pjanić, Nainggolan – Salah (74. Uçan), Gervinho, Falqué (66. Emerson).
    Zmiany: De Sanctis – Sisenando Maicon, Vainqueur, Gyömbér, Iturbe, Emerson, Ponce, Dicombo Pepin, Uçan, Castan, Umar, Abdullahi.

Sędziowie: główny: Antonio Domato