Gryf – Polonia B. 0:4 (koniec) | Nadwiślan – Stal M. 1:3 (koniec) | Radomiak – Siarka T. 4:0 (koniec)
Radomiak Radom
4:0 (0:0)
Siarka Tarnobrzeg
Niedziela 04.10.2015, 15:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • Runda 11

90
    Kolejna zmiana w końcówce meczu. Na boisku za Kwieka pojawił się Ropski. Sędzia dolicza 2 minuty.

90
    Gol dla Radomiaka!
    Świetna druga połowa w wykonaniu Radomiaka. Strzelcem czwartej bramki jest MICHAŁ CHRABĄSZCZ!

83
    To już trzecia bramka w tym spotkaniu dla Radomiaka. Doskonały strzał PRZEMYSŁAWA ŚLIWIŃSKIEGO!

83
    Na boisku pojawił się Krystian Puton, który zmienił Ulicznego.

82
    Zmiana w drużynie Siarki. Za Więcka wchodzi Waleńcik.

75
    Zmiana w drużynie Radomiaka. Z boiska schodzi zdobywca pierwszego gola Leandro, a na jego miejscu pojawia się Przemysław Śliwiński.

68
    GOOOOOL! 2:0 dla Radomiaka. Świetna akcja, zakończona strzałem DARIUSZA BRĄGIELA w sytuacji sam na sam.

68
    Kolejna zmiana. Na boisku zameldował się Adrian Chłoń.

62
    Błąd jednego z obrońców Siarki wykorzystuje LEANDRO. Radomiak na prowadzeniu.

60
    Zmiana w drużynie Siarki. Na boisku pojawił się Stromecki.

55
    Zmiany dokonuje trener Siarki. Na boisku pojawił się Martuś.

54
    Sędzia odgwizduje kolejny faul. Robi się nerwowo. Żółtą kartką ukarany Suchecki

51
    Atak gości z Tarnobrzega. Świdzikowski doskonale odczytał zamiary rywala. Jednak faulował. Żółta kartka dla zawodnika Radomiaka.

48
    Dośrodkowanie do Sylwestrzaka. Piłka minimalnie mija słupek brami Beszczyńskiego.

46
    Zmiana w drużynie Radomiaka. Za Radeckiego na boisku pojawił się Michał Chrabąszcz.

23
    Doskonale wypracowana akcja Leandro. Brazylijczyk minął obrońców oraz oddał strzał w światło bramki. Bardzo dobra interwencja Beszczyńskiego.