Puszcza – Kotwica 0:0 (koniec) | Stal S. W. – Gryf 3:0 (koniec) | Olimpia Z. – Radomiak 3:1 (koniec)
Wisła Pu. – Siarka T. 3:1 (koniec) | GKS T. – Nadwiślan 2:0 (koniec) | Polonia B. – Okocimski 1:1 (koniec)
Znicz – Legionovia 2:1 (koniec)
Puszcza Niepołomice
0:0 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg
Sobota 24.10.2015, 14:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga • Runda 14

Niestety pojedynek w którym liczyliśmy na wiele emocji spowodowanych tym, że obydwa zespoły mają zwyżkę formy w ostatnim czasie zawiódł nie tylko kibiców, ale zapewne piłkarzy oraz sztaby Kotwicy i Puszczy. Mecz zakończony remisem 0:0 bez większych emocji w pierwszej jak i w drugiej połowie przechodzi już do historii. Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia. Do usłyszenia! (15:55:59)

90+4

90
    Arbiter Jacek Lis dolicza do drugiej części meczu 3 minuty.

70
    Gdyby wszystkie spotkania 2. Ligi, które trwają w tym momencie własnie się zakończyły to w tabeli Puszcza spadła by z 10. na 11. pozycję, ponieważ wyprzedziła by ją prowadząca Olimpia Zambrów, natomiast drużyna z Kołobrzega utrzymała by swoje 9. miejsce.

54
    W tym spotkaniu możemy liczyć na ciekawą końcówkę, ponieważ Puszcza najwięcej bramek zdobywa w przedziale minut od 76 do 90, natomiast Kotwica Kołobrzeg w przedziale od 61 do 75 minuty. Warto również zauważyć, że w tym okresie gry częściej bramki traci Kotwica niż drużyna gospodarzy, która zazwyczaj traci gole w pierwszej części meczy.

47
    Rozpoczęli piłkarze Kotwicy Kołobrzeg.

46

Równie o godzinie 14:00 rozpoczęły się także dwa inne spotkania. Jedno w Zambrowie, gdzie w starciu beniaminków 2. Ligi Olimpia prowadzi z Radomiakiem Radom 1:0, a w drugim pojedynku 14. kolejki 2. Ligi Stalówka prowadzi z Gryfem Wejherowo na własnym obiekcie 1:0.

Po pierwszych 45. minutach bez większych emocji w Niepołomicach. Gospodarze mieli dogodną okazję po czym trafili w poprzeczkę bramki gości, natomiast w drużynie z Kołobrzegu dobry strzał oddał Wrzesień, ale jego uderzenie wylądowało w rękach bramkarza Puszczy. Pierwsza połowa spotkania jak było do przewidzenia wyrównana. Miejmy nadzieję, że druga część meczu dostarczy wiele więcej emocji.

45+2

18
    Teraz groźnie pod bramką Małeckiego, a piłka po uderzeniu jednego z graczy Puszczy ląduje na poprzeczce.

14
    Pierwsza akcja w meczu uderzenie Mateusza Września na bramkę Marcina Staniszewskiego, lecz ten bez problemów łapie piłkę w ręce.

1
    Rozpoczęła drużyna Puszczy.

1

Inauguracyjne spotkanie 14. kolejki 2. Ligi zostało rozegrane w piątek o godzinie 18:00 na stadionie w Rybniku, gdzie słabo spisujący się ROW Rybnik sprawił niespodziankę pokonując dotychczasowego lidera tabeli 2. Ligi – Stal Mielec 2:0. Bramki dla gospodarzy strzelali w 22. minucie meczu z rzutu karnego Mariusz Muszalik, natomiast rezultat podwyższył w 42. minucie spotkania Marcin Grolik.

A to skład drużyny trenera Piotra Tworka:

Rezerwowi: Paweł Waśków, Łukasz Kacprzycki, Błażej Nowak, Wiktor Witt, Korneliusz Sochań, Tomasz Rydzak, Hubert Otręba

Oto zestawienie gospodarzy – Puszczy Niepołomice:

Rezerwowi: Andrzej Sobieszczyk, Konrad Furtak, Dawid Sojda, Roman Stepankov, Mateusz Lampart, Michał Czarny, Konrad Wieczorek.

Kto zwycięży w tym pojedynku? Czy Puszcza przerwie passę 5 meczy z rzędu bez porażki Kotwicy, czy tez Kotwica przerwie serię dwóch meczy z kompletem punktów drużyny Puszczy? Na to pytanie poznamy odpowiedź już w sobotę, a na relację z tego meczu zapraszamy na stronę lajfy.com!

Sędzią sobotniego meczu jest Jacek Lis z Katowic.