Werder – Borussia D. 1:3 (koniec) | Stuttgart – Darmstadt 2:0 (koniec) | Hamburg – Hannover 1:2 (koniec)
Hamburger SV
1:2 (1:0)
Hannover 96
Niedziela 01.11.2015, 17:30 • Imtech Arena, Hamburg • Niemiecka Bundesliga • Runda 11

Na dziś to już wszystko z Hamburga. Do zobaczenia na lajfy.com! (19:30:42)
    Piłka nożna lubi niespodzianki, czego najlepszym przykładem jest dzisiejszy mecz. Zespół Artura Sobiecha oddala się od strefy spadkowej.

Śmiało możemy nazwać to niespodzianką. Hannover 96 wygrywa 2:1 z wyżej sklasyfikowanym Hamburgerem SV. Może i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że goście pierwszą połowę zagrali wręcz fatalnie. Rzut karny, nieco naciągany, dał wyrównanie. Swoje dorzucił Sané, choć w tej sytuacji pretensje można mieć do Zielera, który nie wykazał się refleksem.

90+3

90+3
    Kapitalnie podkręcona piłka przez Diaza. Obok bramki, wyglądało efektownie.

90+3
    Bezskutecznie. Nadal pozostajemy pod polem karnym Hannoveru. Diaz popisał się niezwykle wysokim dośrodkowaniem.

90+2
    Jest corner dla Hamburgera SV. Nie traci czasu Diaz.

90+1
    Piłkarze z Hamburga zamknięci na własnej połowie. Przyjezdni robią co mogą, aby oddalić zagrożenie. Komplet punktów jest coraz bardziej realny.

90
    Cleber popełnił przewinienie w jedenastce Zielera. Brazylijczyk zdziwiony decyzją arbitra. Cóż zrobić, mamy jeszcze 3 dodatkowe minuty gry.

89
    Przez chwilę inicjatywę mieli podopieczni trenera Frontzecka. Hamburger SV włączył szybką mobilizację. Przenosimy się na drugą stronę murawy.

88
    Cleber Reis za Holtby'ego. Błyskawiczna roszada i wracamy do gry.

87
    Pozostały 3 minuty podstawowego czasu gry. Gospodarze zebrali resztki sił i robią co mogą, aby wyrównać stan spotkania.

86
    Na murawie leży gracz Hamburgera, arbiter nie reaguje. Iličević na 11. metr. Nic z tego nie będzie...

85
    Diaz podkręca tempo meczu. Do Holtby'ego, ten stopuje akcje.

84
    Starał się jak mógł Müller, nic z tego nie wyszło. Zagranie na pamięć.

83
    Felipe za Kiyotake. Japończyk był wyróżniającą się postacią przyjezdnych. Zmęczenie dało o sobie znać.

82
    Częściej przy piłce znajdują się piłkarze z Hamburga. Brakuje zdecydowania i sygnału do ataku. Czas się powoli kurczy.

81
    Schipplock zakończył swój udział w meczu. Ivica Olić na murawie.

Bartosz Bednarek

Gole: 6. Gregoritsch – 59. Kiyotake (kar.), 67. Sané

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 17:6. Strzały niecelne: 8:0. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 0:0. Foule: 9:3.
    Hamburger SV: Adler – Diekmeier, Djourou, Spahić, Ostrzolek – N. Müller, M. Díaz, Holtby (88. Reis), Gregoritsch (72. Iličević) – Schipplock (81. Olić), Lasogga.
    Zmiany: Drobný – Reis, Iličević, Olić, Stieber, G. Sakai, G. Jung.

Hannover 96: Zieler – H. Sakai, Marcelo, Schulz, Albornoz – Schmiedebach (46. Saint-Maximin), Sané – Andreasen, Kiyotake (83. Felipe), Klaus (46. Bech) – Sobiech.
    Zmiany: Tschauner – Gülselam, Bech, Felipe, Sorg, Erdinç, Saint-Maximin.

Sędziowie: Stegemann – Fischer, Siewer – Dietz