Besiktas – Lokomotiw M. 1:1 (koniec) | Karabach – Monaco 1:1 (koniec) | Celtic – Molde 1:2 (koniec)
Ajax – Fenerbahce 0:0 (koniec) | Rubin – Liverpool 0:1 (koniec) | Sion – Bordeaux 1:1 (koniec)
FK Krasnodar – PAOK 2:1 (koniec) | Borussia D. – Qabala 4:0 (koniec) | Club Brugge – Legia 1:0 (koniec)
Napoli – Midtjylland 5:0 (koniec) | Dinamo M. – Villarreal 1:2 (koniec) | Vik. Pilzno – Rapid 1:2 (koniec)
Olympique – Braga 1:0 (koniec) | Groningen – Slovan 0:1 (koniec) | Rosenborg – Lazio 0:2 (koniec)
Saint-Étienne – Dnipro 3:0 (koniec) | Korcza – Sporting 3:0 (koniec) | Belenenses – Basel 0:2 (koniec)
Lech P. – Fiorentina 0:2 (koniec) | Tottenham – Anderlecht 2:1 (koniec) | Sparta – Schalke 04 1:1 (koniec)
Asteras – APOEL 2:0 (koniec) | Augsburg – Alkmaar 4:1 (koniec) | Bilbao – Partizan 5:1 (koniec)
FK Krasnodar
2:1 (1:0)
PAOK Saloniki
Czwartek 05.11.2015, 19:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar. • Liga Europy UEFA • Grupa C

Dziękujemy już Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne piłkarskie emocje do relacji Lajfy.com! (20:55:16)
    Gospodarze zgarniają trzy punkty:

Dopiero w samej końcówce mieliśmy większe emocje. FK Krasnodar dość pewnie pokonał ostatecznie 2:1 PAOK Saloniki. Najpierw bramki dla miejscowego zespołu zdobyli Ari oraz Joazinho, a w ostatnich minutach kontaktową bramkę dla greckiego teamu udało się strzelić Makowi. Finalnie wynik ten sprawia, że Borussia Dortmund ma już zapewniony awans do dalszej fazy rozgrywek, a rosyjski zespół jest już bardzo blisko tego wyczynu.

90+3

90+3
    W końcówce dłużej w posiadaniu piłki próbują się utrzymać gospodarze. W ostatniej minucie przy piłce są jeszcze przyjezdni.

90+2
    Sędzia doliczył do tego spotkania trzy minuty. Goście z pewnością spróbują jeszcze powalczyć o wyrównanie.
    90+1. Róbert MAK - 2:1

90+1
    Gol dla PAOK-u!
    Udało się w końcu stworzyć zagrożenie gościom pod bramką Dikana!!! ROBERT MAK przyjął piłkę na ósmym metrze i uderzył bez zastanowienia z półobrotu!!! Golkiper gospodarzy był w tej sytuacji kompletnie bez szans!!!

90
    Gracze z Salonik starają się jeszcze w końcówce zagrozić bramce Dikana, ale umiejętnie radzi sobie defensywa Krasnodaru.

89
    Kapitalnie piłkę przyjął i od razu wypuścił sobie do sprintu Ari, ale później osaczony przez dwóch przeciwników stracił futbolówkę.

88
    Kabore tym razem został faulowany przez rywala. W końcówce zaostrzył się zdecydowanie ten mecz.

87
    Po tym starciu z rywalem napastnik gospodarzy znowu ma problemy zdrowotne i wymaga pomocy służb medycznych.

86
    Ari chciał się bardzo szybko zrehabilitować i popisał się fantastycznym rajdem. Już w polu karnym był zaatakowany barkiem przez rywala i stracił futbolówkę.

85
    Ari za sporą liczbę przewinień zostaje w końcu ukarany żółtym kartonikiem przez sędziego.

85
    Jeszcze w ostatnich minutach rzut rożny wykonywać będą goście. Nie zdołali jednak wykorzystać niezłej centry swojego partnera piłkarze PAOK-u.

84
    Petrov zatrzymał nieprzepisowo kontrę PAOK-u i w efekcie został słusznie napomniany.

83
    Naprawdę niesamowicie skuteczny w defensywie jest dzisiaj Granqvist. Nie przegrał ten doświadczony zawodnik dzisiaj żadnego pojedynku.

82
    Ari został bardzo ostro zaatakowany przez rywala, ale sędzia tego nie dostrzegł. Napastnik gospodarzy potrzebować będzie pomocy medycznej.

Dawid Czempisz

Gole: 33. Ari, 67. Joãozinho (kar.) – 90+1. Mak

Kartki:   62. Torbinskij (KRS), 84. Petrov (KRS), 85. Ari (KRS) – 43. Costa (SOL)

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
    Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 3:2. Spalone: 1:1. Foule: 21:15.
    FK Krasnodar: Dikan – V. Kalešin (70. Mamajev), Sigurdsson, Granqvist (C), Petrov – Kaboré – Laborde (62. Smolov), Torbinskij, Ahmedov (77. Gazinskij), Joãozinho – Ari.
    Zmiany: Kočenkov – Bystrow, Gazinskij, Mamajev, Smolov, S. Strandberg, Wánderson.

PAOK Saloniki: Glýkos – Skondras, Costa, Malezas – Golasa (68. Athanassiádis), Tziólis (C), Charisis, Tzavéllas (81. Kitsiou) – G. Rodrigues, Sabo (58. Pelkas) – Mak.
    Zmiany: Olsen – Athanassiádis, Cimirot, Kitsiou, Korovesis, Pelkas, Savvidis.

Sędzia główny: Arnold Hunter
    Asystenci: Richard Storey, Andrew Neeson
    Techniczny: Stephen Bell