Lech P. – Górnik Ł. 3:1 (koniec) | Górnik Z. – Korona 0:1 (koniec) | Legia – Pogoń 1:0 (koniec)
Legia Warszawa
1:0 (1:0)
Pogoń Szczecin
Niedziela 08.11.2015, 18:00 • Stadion Wojska Polskiego, Warszawa • PKO Ekstraklasa • Runda 15

W ostatnim meczu 15. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała na własnym boisku z Pogonią Szczecin 1-0 (1-0). Jedynego gola jeszcze w pierwszym kwadransie spotkania strzelił Tomasz Jodłowiec. Tym samym po raz pierwszy od sierpniowego spotkania eliminacji Ligi Europy z Zorią Ługańsk Legia nie straciła bramki. (19:52:49)

90+3

90+3
    Grają w narożniku boiska legioniści.

90+3
    Aut dla gospodarzy przy polu karnym Pogoni.

90+1
    Legia utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika. Tutaj już się chyba nic nie wydarzy.

90
    Spotkanie potrwa dłużej o minimum trzy minuty.
    88. Dominik Furman (LEG)

88
    Potężny strzał Furmana z dystansu... zabrakło metra, a piłka wpadłaby do siatki w samo okienko.

87
    Irytują się kibice Legii, bo ich piłkarze nie potrafią wyprowadzić kontrataku i łatwo tracą piłki jeszcze na własnej połowie.

85
    Nieudany strzał Tričkovskiego... miało być w okienko, a tymczasem piłka poleciała w okolice narożnika boiska.

84
    Kucharczyk zagrał na wolne pole do Prijovicia. Ten jednak zaplątał się w dryblingu i ostatecznie stracił piłkę.

82
    Pierwszy kontakt z piłką Piotrowskiego. Ale "podpalił" się zawodnik Pogoni. Po strąceniu futbolówki przez Dwaliszwilego oddał on niecelny, a w dodatku bardzo lekki strzał z dystansu.

81
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Takafumi Akahoshi, na boisku pojawia się Jakub Piotrowski.

81
    Pogoni zostało dziesięć minut na doprowadzenie do remisu.

79
    Dośrodkowanie Dudy z rzutu rożnego... urwał się obrońcom Prijović, ale główkował obok słupka.