Bilbao – RCD Espanyol 2:1 (koniec) | FC Barcelona – Villarreal 3:0 (koniec) | Atletico – Gijón 1:0 (koniec)
Sevilla – Real Madryt 3:2 (koniec)
Sevilla FC
3:2 (1:1)
Real Madryt
Niedziela 08.11.2015, 20:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sewilla • Hiszpańska LaLiga • Runda 11

Po świetnym spotkaniu Sevilla pokonuje Real Madryt 3:2. Kto by się spodziewał po pierwszych 30 minutach, że gospodarze mogą wygrać ten mecz. Królewscy kompletnie dominowali. Później jednak Sevilla jeszcze przed przerwą wyrównała, a w drugiej połowie to ona zdecydowania przeważała co dało w efekcie jej dwa zasłużone gole i cenną wygraną. Tak jak przewidywaliśmy przed meczem zespół G. Krychowiaka u siebie w stanie jest pokonać każdego i dzisiejszego wieczoru to udowodnił. Real R.Beniteza przegrywa pierwsze spotkanie w tym sezonie. (22:21:52)

90+4
    90+3. James RODRÍGUEZ - 3:2

90+3
    Gol dla Realu!
    Strzelcem bramki JAMES RODRÍGUEZ.

A jednak Realowi udaje się zmniejszyć jeszcze rozmiary porażki! Przed polem karnym piłka trafiła do JAMESA RODRIGUEZA ten zwiódł Krohn-Dehliego i świetnym uderzeniem pakuje piłkę do siatki! Królewskim zabraknie już chyba jednak czasu na wyrównanie...

90+1
    Jeszcze na lewej stronie znalazł się Jese posłał centrę w pole karne gdzie głową uderzał James jednak nieczysto i spokojnie piłkę wybijają defensorzy Sevilli.

90
    Arbiter dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Wciąż spokojnie na murawie. Wygląda na to, że nic już się tutaj nie zmieni.

87
    Spokojniejszy fragment. Sevilla utrzymuje cieżar gry w środku pola. Ważna wygrana coraz bliżej.

84
    Ostatnia roszada w Sevilli. W miejsce Andreolliego na boisku pojawia się Kolodziejczak.

83
    Lewą stroną ruszył teraz Jese, kapitalnym wejściem powstrzymuje go jednak Krychowiak i gracz Realu z frustracji fauluje Polaka. Kolejny bardzo dobry występ naszego rodaka w starciu z najlepszymi na świecie!

81
    Szybko jesteśmy na drugiej stronie. Tutaj na lewym skrzydle znalazł się Jese ładnie odegrał do wbiegającego w pole karne Jamesa, ten natychmiast oddał uderzenie, jednak ponad poprzeczką.

80
    Tymczasem Sevilla szuka kolejnego trafienia. Ładnie prawą stroną ruszył Mariano zacentrował na 5 metr i tu w ostatniej chwili futbolówkę wybija Pepe.

78
    Roszada również w Realu. W miejsce Krossa na boisku pojawia się Jese.

78
    Po dośrodkowaniu z kornera w polu karnym górą są jednak defensorzy Królewskich.

78
    Nim do niego dojdzie roszada w Sevilli. W miejsce Banegi na boisku pojawia się Krohn-Dehli.

77
    Gospodarze idą za ciosem i blisko czwartego trafienia! Z lewej strony w pole karne wbiegł Konoplyanka oddał mocne uderzenie, które z trudem odbija Casilla. Futbolówkę na 15 metrze zbiera jednak Banega poprawa i golkiper gości ponownie popisuje się wyborną interwencją odbijając piłkę na korner!

Kamil Marut

Gole: 36. Immobile, 61. Banega, 75. F. Llorente – 22. Ramos, 90+3. James Rodríguez

Kartki:   37. Immobile (SEV) – 5. Nacho (REA)

Sevilla FC: S. Rico – Mariano, Rami, Andreolli (84. Kolodziejczak), Trémoulinas – Krychowiak, N'Zonzi – Vitolo, Banega (78. Krohn-Dehli), Konopljanka – Immobile (70. F. Llorente).
    Real Madryt: Casilla – Danilo, Pepe, Ramos (31. Varane), Nacho – Modrić, Casemiro, Kroos (78. Jesé Rodríguez) – Isco (63. James Rodríguez), Ronaldo, Bale.

Sędziowie: José González- José Sánchez, Manuel Torre