Węgry – Norwegia | 2:1 (koniec) |
Chrobry – Arka | 0:1 (koniec) |
Gryf – ROW Rybnik | 0:4 (koniec) | | | Legionovia – Błękitni | 1:2 (koniec) | | | Nadwiślan – Znicz | 0:2 (koniec) |
Radomiak – Puszcza | 0:0 (koniec) |
AZS Wałbrzych – Sztorm Gdańsk | 1:1 (koniec) | | | Czarni Sosnowiec – Zagłębie Lubin | 0:0 (koniec) |
Macedonia Płn. – Francja | 2:2 (koniec) | | | San Marino – Estonia | 1:2 (koniec) |
Ostrów Wlkp. – Polonia Śr. | 2:5 (koniec) |
Sandomierz – Cracovia II | 1:3 (koniec) |
Łowicz – Ursus | 1:2 (koniec) | | | ŁKS – Energia | 1:0 (koniec) |
Vik. Pilzno – Brno | 2:1 (koniec) |
finał
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
(0:0)
Sztorm AWFiS Gdańsk
90+3
|
Zmiana w drużynie Sztorm AWFiS Gdańsk: z boiska schodzi Weronika Dampc, na boisku pojawia się Dominika Dopke.
|
|
90+2
|
Zmiana w drużynie Sztorm AWFiS Gdańsk: z boiska schodzi Natalia Świętoniowska, na boisku pojawia się Weronika Dampc.
|
|
89
|
Zmiana w drużynie Sztorm AWFiS Gdańsk: z boiska schodzi Klaudia Kamińska, na boisku pojawia się Dominika Kopińska.
|
|
63
|
Zmiana w drużynie AZS PWSZ Wałbrzych: z boiska schodzi Katarzyna Brzeska, na boisku pojawia się Katarzyna Iwańczuk.
|
|
55
|
Zmiana w drużynie Sztorm AWFiS Gdańsk: z boiska schodzi Krystyna Cywińska, na boisku pojawia się Klaudia Słowińska.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie AZS PWSZ Wałbrzych: z boiska schodzi Aleksandra Lizoń, na boisku pojawia się Jessica Pluta.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie AZS PWSZ Wałbrzych: z boiska schodzi Agata Sobkowicz, na boisku pojawia się Daria Pluta.
|
|
41
|
Zmiana w drużynie Sztorm AWFiS Gdańsk: z boiska schodzi Karolina Wierzbicka, na boisku pojawia się Klaudia Kamińska.
|
Gole:
90+4. MESJASZ – 57. Zańko
Sędziowie: Aneta Kowalska (główna), Agnieszka Bobowska (asystent 1), Kamilla Płaza (asystent 2)
Widownia: 30
Kartki: 22. Lizoń (WAł), 75. Gonzales (WAł) – 66. Zawadzka (SZT), 78. Słowińska (SZT), 86. Sirant (SZT)
Spudłowany karny!:
AZS PWSZ Wałbrzych:
Daria Antończyk – Weronika Aszkiełowicz, Małgorzata Mesjasz, Edyta Botor, Aleksandra Bosacka – Sofia Gonzalez, Katarzyna Konat, Katarzyna Brzeska (63. Katarzyna Iwańczuk), Aleksandra Lizoń (46. Jessica Pluta) – Anna Rędzia, Agata Sobkowicz (46. Daria Pluta).
Zmiany: Jessica Ludwiczak, Nikola Żurawska, Karolina Borkowska, Magdalena Konopka.
Trener:
Sztorm AWFiS Gdańsk: Magdalena Kołacz – Macjanna Zawadzka, Angelika Buzan, Wiktoria Słowy, Martyna Wróbel – Kinga Buzan, Krystyna Cywińska (55. Klaudia Słowińska), Olga Sirant, Martyna Zańko, Natalia Świętoniowska (90+2.Weronika Dampc, 90+3 Dominika Dopke) – Karolina Wierzbicka (41. Klaudia Kamińska, 89. Dominika Kopińska).
Zmiany:
Trener:
Zmiany: Jessica Ludwiczak, Nikola Żurawska, Karolina Borkowska, Magdalena Konopka.
Trener:
Sztorm AWFiS Gdańsk: Magdalena Kołacz – Macjanna Zawadzka, Angelika Buzan, Wiktoria Słowy, Martyna Wróbel – Kinga Buzan, Krystyna Cywińska (55. Klaudia Słowińska), Olga Sirant, Martyna Zańko, Natalia Świętoniowska (90+2.Weronika Dampc, 90+3 Dominika Dopke) – Karolina Wierzbicka (41. Klaudia Kamińska, 89. Dominika Kopińska).
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Aneta Kowalska (główna), Agnieszka Bobowska (asystent 1), Kamilla Płaza (asystent 2)
Widownia: 30
Radosław Radczak