Cracovia – Zagłębie S. 0:2 (koniec) | Lech P. – Zagłębie L. 1:0 (koniec)
Lech Poznań
1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin
Czwartek 19.11.2015, 20:45 • INEA Stadion, Poznań • Fortuna Puchar Polski • Ćwierćfinał

Rzutem na taśmę Lech Poznań wygrywa z Zagłębiem Lubin 1-0 w rewanżowym meczu ćwierćfinału Pucharu Polski. Szymon Pawłowski wszedł na boisko na trzy minuty i dokonał rzeczy, której nie udało się zrobić pozostałym zawodnikom: strzelił gola, który przypieczętował awans "Kolejorza" do grona półfinalistów. (22:40:20)

90+3
    90+3. PAWŁOWSKI - 1:0

90+3
    Gol dla Lecha!
    Ależ zmianę dał SZYMON PAWŁOWSKI! Świetna indywidualna akcja... zakończona bardzo precyzyjnym strzałem z trzynastu metrów! Losy meczu rozstrzygnięte!

90+2
    Zablokowana wrzutka Cotry. Jeszcze aut dla gości na wysokości pola karnego Lecha.

90
    Trzy minuty doliczone przez arbitra...

90
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Thomalla, na boisku pojawia się Pawłowski.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta tego spotkania. I chyba dobrze, bo naprawdę nie da się tego oglądać.

88
    Bardzo dobrą zmianę dał Jagiełło. Może się podobać ten chłopak. Wygląda znacznie lepiej niż grający w pierwszej połowie Tosik.

86
    Teraz dośrodkowanie Douglasa w "szesnastkę" gości. Lekkie zamieszanie i ostatecznie piłkę łapie Polacek.

85
    Piękna akcja gości! Jagiełło do Cotry, ten wycofał piłkę do Janusa, który jednak nie trafił w bramkę! Coraz bliżej strzelenia gola zespół Piotra Stokowca.

84
    Poślizgnął się przy linii bocznej Woźniak i aut dla Lecha. Chwila oddechu dla defensywy "Kolejorza", która ma sporo pracy w ostatnim czasie.

83
    Tym razem Jagiełło zdecydował się na uderzenie z piętnastu metrów. W sam środek bramki! Ale trzeba przyznać, że Zagłębie jest coraz konkretniejsze.

82
    Skiksował Vlasko, będąc jedenaście metrów od bramki Lecha. Grę wznowi Burić...

81
    Błąd Kamińskiego, którego nastrzelił Woźniak. Mamy korner dla przyjezdnych.

80
    Długie podanie Gajosa w kierunku Thomalli... Nie popełnił jednak błędu Dąbrowski i spokojnie odegrał piłkę do własnego bramkarza.