Korona – Lech P. 0:1 (koniec) | Piast – Cracovia 2:2 (koniec) | Podbeskidzie – Ruch 1:1 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1 (1:0)
Ruch Chorzów
Sobota 05.12.2015, 18:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • PKO Ekstraklasa • Runda 19
    Sporo walki, ostatecznie 1:1 w Bielsku-Białej.

A jednak, nie wyłonimy zwycięzcy w dzisiejszym spotkaniu. Drużyny dzielą się punktami i Podbeskidzie w dalszym ciągu nie potrafi zwyciężyć przed własną publicznością. Tym bardziej, że gospodarze prowadzili 1:0 przez dłuższy okres. (19:56:42)

90+3

90+3
    Ostatnie słowo należy do gospodarzy, ale Kato nie zdołał sięgnąć futbolówki w polu karnym rywali. Ostatni gwizdek sędziego w dzisiejszym spotkaniu!

90+2
    Adu Kwame pędzi lewą flanką i dośrodkowuje do Lazarusa, który źle trafia głową w futbolówkę! To mogła być akcja meczowa, ale znów bez gola!

90+1
    Mazek ma piłkę przy nodze i chyba trochę pospieszył się z decyzją o strzale. Bardzo niecelna próba i Zubas wznowi grę od bramki.

90
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

89
    To już naprawdę ostatnie minuty! Obie ekipy zepną się w tym decydującym momencie i poszukają decydującego trafienia! Ryzykować dwóch punktów, czy nie?

87
    Odpowiedź Ruchu i rzut rożny! Ponownie do piłki dopada Konczkowski, który główkuje w okolice słupka, gdzie świetnie interweniuje Zubas! Będzie powtórzenie akcji z drugiej strony!

86
    Ależ okazja gospodarzy! Uderzenie z dystansu Kołodzieja odbija przed siebie Putnocký, a jego interwencję poprawia Konczkowski, który wybił futbolówkę w decydującym momencie! Już nabiegał tam jeden z miejscowych!

85
    Podbeskidzie postanowiło poszukać swoich szans w ofensywie, bo żeby wygrać ten mecz trzeba ustrzelić kolejnego gola. Czy tak się stanie?

84
    Niespecjalnie prezentują się obie ekipy w końcówce tego spotkania. Jakby opadli już z sił wszyscy piłkarze, którzy grają bardzo statecznie. Bramkarze nie mieli pracy już bardzo długo.

82
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Mariusz Stępiński, na boisku pojawia się Michał Efir.

81
    Ależ zmarnował tę akcję Pazio! Kilkoma zawodnikami zaatakowali gospodarze, a Pazio zmarnował dośrodkowanie, zamiast dograć Szczepaniakowi! Szykują się kolejne roszady.

80
    Ostatnie 10 minut dzisiejszego spotkania w ramach 19. kolejki rodzimej Ekstraklasy! Podbeskidzie wciąż wierzy w pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością!

79
    Jak potoczą się kolejne minuty? W ostatnich akcjach nie dzieje się zbyt wiele, czekamy na przyspieszanie!

77
    Pazio rusza z futbolówką, a po chwili oddaje ją Szczepaniakowi! Ten jednak został podwójnie pokryty i niewiele mógł już zdziałać zawodnik Podbeskidzia. Wrzut z autu i Kołodziej kończy akcję nieudanym strzałem!

76
    5 372 widzów ogląda dzisiejsze spotkanie. Dużą grupą pokazali się kibice chorzowskiego Ruchu, którzy zajmują miejsca przeznaczone dla bielszczan.

75
    Z odpowiedzią ruszają podopieczni Waldemara Fornalika, którzy myślą wykorzystać powrót gospodarzy. Ostatnie minuty zapowiadają się naprawdę ciekawie!