Herning Blue Fox – Asiago 4:0 (koniec) | Rouen – Tychy 6:5 (koniec)
6:5 (4:2, 2:2, 0:1)
GKS Tychy
Sobota 09.01.2016, 20:00 • Roeun, Francja • Puchar Kontynentalny IIHF

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (22:09:52)

Koniec spotkania. GKS Tychy niestety przegrywa w swoim drugim spotkaniu w turnieju finałowym Pucharu Kontynentalnego 5:6. Tyszanie nie tracą jeszcze szans na wygranie imprezy. Ważne jest ze przegrana jest różnicą tylko jednej bramki. Jutro czeka nas emocjonujące spotkanie!

59:23 Jaroslaw RZESZUTKO - 6:5 (TYC)

59:23
    Bramka dla GKS Tychy!
    Strzelcem bramki JAROSŁAW RZESZUTKO.

GOOOL! To jeszcze nie koniec! 37. sekund do końca spotkania, ale tyszanie zdobywają kontaktowe trafienie! JAROSŁAW RZESZUTKO pokonuje Sabourina! Co teraz?

58:30
    Pusta bramka GKS-u.

58:00
    Ostatnie dwie minuty regulaminowego czasu gry rozpoczęte.

57:15
    Kogut próbował strzelać na francuską bramkę, ale uderzenie to zablokował jedne z zawodników Rouen.

56:03
    Niespełna cztery minuty do końca dzisiejszego spotkania. Sytuacja tyszan jest już niezwykle ciężka.

55:10
    Smoki ponownie rozgrywają krążek w tercji obronnej GKS-u Tychy...

54:23
    Niecelne uderzenie Lamperiera z lewego skrzydła na tyską bramkę.

53:30
    Walczą tyszanie, ciągle próbują tworzyć kolejne akcje, ale sił w nogach coraz mniej.

52:24
    Rouen na lodzie już w pełnym zestawieniu.

51:03
    Oddają kolejne uderzenia na bramkę Rouen, ale Sabourin nie ma problemów z interwencjami.

50:24
    Kara dla Les Dragons de Rouen (Y. Treille - 2 min., trzymanie).

50:23
    Tyszanie próbują wprowadzić gumę do tercji ataku. Gdy Rouen gra w piątkę nie jest to proste.

49:02
    Guma po interwencji Sabourina opuściła obszar lodowiska. Mamy przerwę w grze.

48:44
    Les Dragons ponownie zdołali się wybronić podczas gry w osłabieniu.

47:10
    Tyszanie zakładają zamek. Kolejna okazja dla GKS-u na strzelenie bramki w liczebnej przewadze!

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 3. Koudys (Coulombe), 4. Thinel (Matheson), 12. Dame-Malka (Labelle), 13. Thinel (Guenette), 21. S. Treille, 28. Dame-Malka (Lamperier, Guenette) – 1. Kalinowski, 17. Kolusz (Rzeszutko, Łopuski), 33. Rzeszutko (Woźnica), 38. Kotlorz (Kolusz), 60. Rzeszutko (Pociecha)

Les Dragons de Rouen: Sabourin (Papillon) – Coulombe (C), Dame-Malka, Matheson, Konttinen, Guilleimain, Chakiachvili – Guenette (A), Thinel, Lamperier – Y. Treille (A), Krog, S. Treille – Arrossamena, Perrault, Labelle – Koudys, Raux, Colotti, Nesa

GKS Tychy: Zigardy (od 13:00 Kosowski) – Ciura, Kolarz, Sokół, Pociecha, Bryk, Kotlorz, Hertl – Bagiński (A), Galant, Witecki – Kalinowski, Łopuski, Kolusz – Komorski, Kogut, Vitek – Rzeszutko, Woznica, Bepierszcz, Kartoszkin

Sędziowie: Nikolic (AUT), Orolin (SVK) – Altberg (SWE), Gurtner (SWI)