Chorwacja – Białoruś 27:21 (koniec) | Francja – Macedonia Płn. 30:23 (koniec) | Islandia – Norwegia 26:25 (koniec)

59
    Cupić miał dużo miejsca na skrzydle! Ale w białoruskiej bramce spisał się Sołdatenko! (26:21)

59
    Trzecia 2-minutowa kara dla Titowa w tym spotkaniu. Czerwona kartka! Białoruś do końca meczu w osłabieniu. (26:21)

56
    Stevanović widowiskowo broni rzut Nikulenko! Białoruś będzie miała jednak rzut karny. (26:21)

55
    Wykluczony na 2 minuty Brozović. Ostro potraktował Babiczewa. (26:21)
    54
    Ivan Cupić kończy akcję Chorwatów golem! Bezradni w ataku Białorusini. (26:21)
    53
    Niezawodny przy rzutach karnych Strlek! (25:21)
    51
    Rutenka w końcu się przełamuje! Trafia dość szczęśliwie, bliski bowiem obrony był Stevanović. (24:21)
    50
    Strlek pokonuje Kiszowa, pojawił się w białoruskiej bramce przy tym rzucie karnym. (24:20)
    49
    Nie pomylił się Manuel Strlek na linii 7 metrów. (23:20)

48
    Karacić bez gola! Znów Sołdatenko! Jednak piłka dla Chorwacji. (22:20)
    47
    Świetnie dysponowany Siergiej Szyłowicz! Kolejne jego trafienie! (22:20)

46
    Sołdatenko wraca do formy! Kovacević zatrzymany na skrzydle! (22:19)
    44
    Karacić mija Babiczewa, po czym oddaje celny rzut! Gol! (22:19)

43
    Przy akcji bramkowej Szyłowicza faulował Marić. To już trzecia kara dla niego, co jest równe z czerwoną kartką. Maricia już w tym meczu nie zobaczymy. (21:19)
    43
    Szyłowicz bierze grę na siebie! Bramka! (21:19)

42
    Ivan Stevanović broni rzut Baranowa w sytuacji sam na sam! Ładnie rozegrali to Białorusini, ale złudzeń pozbawił ich chorwacki bramkarz. (21:18)
    41
    Kopljar wchodzi w białoruską obronę jak w masło! Piąty rzut, piąte trafienie Chorwata. (21:18)

40
    Wykluczenie dla Titowa. Faul na Mariciu. (20:18)
    39
    Siergiej Szyłowicz z prawego rozegrania! Białoruś trzyma kontakt. (20:18)
    39
    Chorwacja gra widowiskowo! Znakomita gra obronna, strata Rutenki i Strlek w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie miał problemów z trafieniem do bramki! (20:17)
    38
    Trafia Cupić, z pozycji rozgrywającego! (19:17)
    37
    Gra pasywna. Pod presją rzucał Nikulenko, ale zakończył akcję golem! (18:17)
    36
    Slisković wyrasta na lidera kadry Chorwacji! Kolejne jego trafienie! (18:16)
    36
    Szyłowicz szczęśliwie kończy akcję swojego zespołu! (17:16)
    35
    Slisković swoim rzutem niemal rozrywa siatkę! C za bomba! Chorwacja buduje przewagę. (17:15)
    33
    Chorwaci wykorzystują błąd Białorusinów w ataku i konstruują własną akcję, którą kończy Ivan Cupić! (16:15)

32
    Strata Rutenki, Browka zatrzymuje pędzącego Cupicia. Kara dla Białorusina! (15:15)

31
    Igor Karacić z podłoża! Sołdatenko fenomenalnie między słupkami! Karacić zastąpił na środku rozegrania Domagoja Duvnjaka. (15:15)

30
    Kara dla Maricia! A więc Chorwacja zacznie drugą połowę w osłabieniu. (15:15)
    29
    Mamy remis! Skutecznie z prawego skrzydła Ivan Cupić! (13:13)

28
    Broni Ivan Stevanović! Wybronił rzut z podłoża Szyłowicza! (12:13)
    27
    Slisković pięknym rzutem pokonuje Sołdatenkę! (12:13)
    26
    Siódmy gol Rutenki w tym meczu! Trafienie mimo asysty dwóch obrońców. (11:13)

26
    Marino Marić ostro atakuje będącego w powietrzu Rutenkę. 2 minuty dla niego! (11:12)
    25
    Techniczny rzut Strleka! Bramka! (11:12)
    25
    Trafia z 7 metra Rutenka! Znów dwa gole przewagi Białorusi. (10:12)

24
    Sołdatenko jest niemożliwy! Broni rzut z koła Maricia! (10:11)
    22
    Trafia ze skrzydła Jurynok! Białoruś znów na prowadzeniu. (10:11)

22
    Sołdatenko broni jak natchniony! Kolejna kontra Chorwacja i zatrzymany Ivan Cupić! (10:10)
    21
    Potężna "bomba" Sliskovicia! Chorwacja doprowadza do wyrównania. Wcześniej strata Białorusi. (10:10)

20
    Co za obrona Sołdatenki! Kontra Chorwacji po stracie Białorusinów i Manuel Strlek przegrywa pojedynek oko w oko z golkierem rywali! Fenomenalna interwencja! (9:10)
    19
    Znów trafia z rzutu karnego Manuel Strlek! (9:10)
    18
    Siergiej Rutenka znów znalazł sposób na Alilovicia! Tymczasem zmiana w bramce Chorwacji. (8:10)
    18
    W akcji Marko Kopljar! Stuprocentowa skuteczność Chorwata, jak dotąd. (8:9)
    17
    Długa akcja Białorusinów. W końcu na rzut zdecydował się Szyłowicz, który pokonał Alilovicia! (7:9)
    16
    Świetny, techniczny rzut Strleka ze skrzydła! Chorwacja powoli odrabia straty. (7:8)
    16
    W końcu trafia Chorwacja z karnego! Manuel Strlek znalazł sposób na Sołdatenkę! (6:8)

15
    Titow łapie za koszulkę Duvnjaka. 2 minuty! (5:8)

14
    Gubi piłkę Szyłowicz. Kontra Chorwatów obroniona przez Sołdatenkę! Duvnjak znów nieskuteczny! (5:8)

14
    Za przetrzymywanie przeciwnika ukarany na 2 minuty Zlatko Horvat. Kolejna kara w zespole Chorwacji. (5:8)
    12
    Trafia Jurynok ze skrzydła! Świetna akcja podopiecznych trenera Szewcowa. (5:8)

11
    Sołdatenko z interwencją! Duvnjak bez gola! (5:7)
    11
    Rutenka pewnie z 7 metra! Przewaga Białorusi podtrzymana! (5:7)

10
    Faulowany Titow, rzut karny! Kartka dla Marko Mamicia. (5:6)
    10
    Niezawodny w drużynie Chorwacji Marko Kopljar! Sołdatenko nie odbija jego rzutu! (5:6)

9
    Kartka dla Babiczewa. (4:6)
    9
    Szyłowicz rzuca szóstego gola! (4:6)
    8
    Kopljar bierze grę na siebie. Kolejne trafienie Chorwata. (4:5)
    7
    Trafia Puchowski! Białoruś bez kompleksów. (3:5)
    7
    Piękny rzut Marko Kopljara. Kozioł zmylił Sołdatenkę! (3:4)
    6
    Rutenka z kolejnym golem! Pewnie wykonany rzut karny. (2:4)

6
    Brzydki faul Duvnjaka na Rutence. Karny i kara 2 minut. (2:3)

6
    Kartka dla Maricia za grę obronną. (2:3)

6
    Mirko Alilović broni rzut Baranowa ze skrzydła! Przy piłce jednak wciąż Białoruś. (2:3)