Lech P. – Ufa 1:1 (koniec) | Jagiellonia – Wigry 1:2 (koniec) | Górnik Z. – Miedź 0:3 (koniec)
Lechia – FC Vaduz 2:4 (koniec) | Legia – PSC USA 5:0 (koniec) | Kłajpeda – Górnik Ł. 0:0 (koniec)
Vik. Pilzno – Duisburg 0:1 (koniec) | Borussia D. – Sparta 3:1 (koniec)
Lechia Gdańsk
2:4 (0:4)
FC Vaduz
Wtorek 19.01.2016, 14:30 • Emirhan Stadium, Side (Turcja) • Spotkania towarzyskie

Spotkanie zakończyło się triumfem drużyny FC Vaduz. Przypomnijmy, że trafienia dla zwycięzców zainkasowali Moreno, Wojtkowiak (sam.), Messaoud oraz Stahael. Bramki dla Lechii wywalczyli Buksa oraz Letniowski. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (16:33:12)

90

88
    Do zakończenia spotkania pozostały około dwie minuty. Lechia próbuje zdobyć jeszcze jedną bramkę, ale rywale prezentują solidną grę w defensywie.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Simone Grippo (FC Vaduz).

70
    Gdańszczanie prezentują się zdecydowanie lepiej niż w pierwszej połowie, zespół z Polski coraz odważniej atakuje.

63
    Gol dla Lechii!
    Strzelcem bramki JULIUSZ LETNIOWSKI.

54
    Strzelcem bramki ADAM BUKSA, który otrzymał świetne podanie od Krasicia, następnie minął Klausa i umieścił futbolówkę w siatce!

47
    Skład Lechii na drugą połowę: Budziłek – Janicki, Krasić, Mak, Buksa, Maloca, Chrzanowski, Markovic, Letniowski, Stolarski, Żebrakowski.

46
    Zmiana w drużynie FC Vaduz: z boiska schodzi Armando Sadiku, na boisku pojawia się Mauro Caballero.
    Zmiana w drużynie FC Vaduz: z boiska schodzi Mario Buhler, na boisku pojawia się Franz Burgmeier.

46
    Zmiana w drużynie FC Vaduz: z boiska schodzi Axel Borgmann, na boisku pojawia się Yones FelFe.
    Zmiana w drużynie FC Vaduz: z boiska schodzi Moreno Costanzo, na boisku pojawia się Ramon Cecchini.

46
    Zmiana w drużynie FC Vaduz: z boiska schodzi Albion Avdijai, na boisku pojawia się Simone Grippo.
    Zmiana w drużynie FC Vaduz: z boiska schodzi Ali Messaoud, na boisku pojawia się Diego Ciccone.

46

Inauguracyjna odsłona dzisiejszej potyczki w tureckim Side za nami. Póki co gdańska Lechia spisuje się dość kiepsko, co znakomicie odzwierciedla aktualny wynik. Do tej pory zespół z Polski stracił cztery bramki. Trafienia po stronie FC Vaduz zapisali Moreno, Wojtkowiak (sam.), Messaoud, a także Stahael.

45+1

45
    Gol dla FC Vaduz!
    Strzelcem bramki FLORIAN STAHAEL.

43
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Sebastian Mila (Lechia Gdańsk).

39
    Grzegorz Kuświk miał szansę na odnotowanie bramki, jednak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału. Próba lechisty została zablokowana przez jednego z rywali.

34
    Żółtą kartkę otrzymuje Sebastian Mila (Lechia Gdańsk).

Mateusz

Gole: 54. Buksa, 63. Letniowski – 20. Moreno, 26. Wojtkowiak (sam.), 34. Messaoud, 45. Stahael

Kartki:   17. Makuszewski (LGD), 34. Mila (LGD) – 82. Grippo (VAD)   43. Mila (LGD)

Lechia Gdańsk: I połowa: Marić – Wawrzyniak, Mila, Łukasik, Makuszewski, Haraslin, Chrapek, Peszko, Wojtkowiak, Kuświk, Gerson.

II połowa: Budziłek – Janicki, Krasić, Mak, Buksa, Maloca, Chrzanowski, Markovic, Letniowski, Stolarski, Żebrakowski.

FC Vaduz: Klaus – Avdijai (46. Grippo), Messaoud (46. Ciccone), Moreno (46. Cecchini), von-Niedehausern, Borgmann (46. FelFel), Stahael, Muntwiler, Buhler (46. Burgmeier), Sadiku (46. Caballero), Kamber.

Zmiany: Baldinger – Grippo, FelFel, Ciccone, Burgmeier, Cecchini, Kukuruzović, Caballero, Goppel.