FC Koln – Stuttgart 1:3 (koniec) | Hannover – Darmstadt 1:2 (koniec) | Hertha – Augsburg 0:0 (koniec)
Hoffenheim – Bayer 1:1 (koniec) | Ingolstadt – Mainz 1:0 (koniec) | Borussia M. – Borussia D. 1:3 (koniec)
Hannover 96
1:2 (1:1)
SV Darmstadt 98
Sobota 23.01.2016, 15:30 • HDI-Arena, Hannover • Niemiecka Bundesliga • Runda 18

Dość niespodziewanie mecz wygrał Darmstadt. Bohaterem gości został Sandro Wagner, który zdobył dwa gole. Niestety Artur Sobiech na boisku spędził tylko trzy minuty. Jego drużynę czeka prawdopodobnie rozpaczliwa walka o utrzymanie. (17:24:19)

90+3

90+2
    Junior Diaz wszedł za Rosenthala.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Sobiech przed szansą na zmianę wyniku. Polak wszedł za Schulza.

88
    Stroh-Engel wszedł za zmęczonego Wagnera.

86
    Heller wyszedł z szybkim kontratakiem, którzy zakończył minimalnie niecelnym strzałem. Wielkie szczęście miejscowych w tej sytuacji.

85
    Garics ukarany żółtą kartką. Rzut wolny dla miejscowych.

83
    Hugo Almeida łatwo stracił piłkę pod bramką rywali. Słabo po przerwie gra Portugalczyk.

81
    Schulz ukarany za faul w środku pola.

79
    Sporo chaosu po obu stronach. Piłka często zmienia właściciela.

77
    Rausch ukarany żółtą kartą za powolne schodzenie z boiska.

76
    Kempe wszedł za Rauscha.

74
    Od kilku minut gra toczy się głównie pod bramką gości, którzy cofnęli się do głębokiej defensywy.