Norwich – Liverpool 4:5 (koniec) | West Bromwich – Aston Villa 0:0 (koniec) | Sunderland – Bournemouth 1:1 (koniec)
Watford – Newcastle 2:1 (koniec) | Man Utd – Southampton 0:1 (koniec) | Leicester – Stoke 3:0 (koniec)
Crystal Palace – Tottenham 1:3 (koniec) | West Ham – Man City 2:2 (koniec)
Leicester City
3:0 (1:0)
Stoke City F.C.
Sobota 23.01.2016, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Angielska Premier League • Runda 23

88
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Marc Albrighton, na boisku pojawia się Demarai Gray.
    87. Leonardo Ulloa (LEC)

87
    Gol dla Leicesteru!
    Strzelcem bramki LEONARDO ULLOA.

Z własnej połowy wykopywał Schmeichel, Ulloa strąca do Vardyego, ten zbiega do linii i podaje do Mahreza. Algierczyk mija znakomicie jednego z obońców Stoke i podaje do ULLOI, który pakuje piłkę do pustej już bramki!

79
    Zmiana w drużynie Stoke City F.C.: z boiska schodzi Xherdan Shaqiri, na boisku pojawia się Peter Crouch.

77
    Świetna, zespołowa akcja Leicester. Mahrez poczekał chwilę na wbiegającego Drinkwatera i podał mu znakomicie pomiędzy obrońcami Stoke. Ten mógł próbować strzału, a zamiast tego posłał piłkę wzdłuż bramki Jack'a Butlanda.

71
    Zmiana w drużynie Stoke City F.C.: z boiska schodzi Mame Diouf, na boisku pojawia się Peter Odemwingie.
    66. Jamie Vardy (LEC)

66
    Strzelcem bramki JAMIE VARDY.

Kolejne długie zagranie z połowy boiska! JAMIE VARDY mija Butlanda i posyła piłkę do pustej bramki! Leicester podwyższa prowadzenie i pewnie zmierza po trzy punkty. Lider czeka!

66
    Wybicie Schmeichela zgarnia Ulloa. Mija dwójkę rywali i uderza poziemi! Zabrakło odrobinę celności, choć akcja może się podobać!

61
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Shinji Okazaki, na boisku pojawia się Leonardo Ulloa.

61
    Znakomita wrzutka Glena Johnsona, idealnie w tempo do niepilnowanego Joselu! Uderzenie jednak w sam środek bramki, zdołał wypiąstkować Kasper Schmeichel! To powinna być bramka dla Stoke!

58
    Shaqiri sfaulował taktycznie Mahreza. Żółta kartka dla Szwajcara.

57
    Znakomita szansa dla Leicester! Mahrez prowadził piłkę od połowy by na koniec zbyt lekko dograć do Okazakiego! W ostatniej chwili wślizgiem wybija piłkę Glen Johnson!
    42. Danny Drinkwater (LEC)

42
    Strzelcem bramki DANNY DRINKWATER.

Długo nie mogli znaleźć rozwiązania rzutu rożnego gospodarze. W końcu piłka spadła przed pole karne, gdzie ładnym wolejem piłkę do siatki posyła DANNY DRINKWATER! Jest otwarcie!

36
    To była okazja na otwarcie! Piłka rozgrywana na lewej stronie po rykoszecie dociera do Okazakiego. Japończyk uderza jednak wysoko nad bramką Butlanda. Powinien lepiej się przyłożyć.

30
    Zmiana w drużynie Stoke City F.C.: z boiska schodzi Ryan Shawcross, na boisku pojawia się Marc Wilson.

18
    Kontra Leicester. Albrighton płasko dogrywa w pole karne, gdzie piłka trafia do !! Szybki strzał! Broni Butland!

18
    Pierwsza poważna okazja dla Stoke. Długie zagranie po ziemi z lewego skrzydła dociera do Waltersa. Ten mija obrońcę i niemal oddał strzał. Niemal, bo zdążył temu zapobiec Schmeichel!