Raków – Rekord 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Bytovia 1:0 (koniec) | Polonia B. – GKS K. 0:5 (koniec)
MKS Kluczbork – ROW Rybnik 2:0 (koniec) | GKS T. – BKS Stal 1:0 (koniec) | Puszcza – Unia T. 2:2 (koniec)
Jastrzębie – Nadwiślan 1:1 (koniec) | Pogoń – Kotwica 3:1 (koniec) | Raków – Odra O. 2:1 (koniec)
Zagłębie S. – Karvina 2:2 (koniec) | Lech P. – Wigry 3:1 (koniec) | Arka – Chwaszczyno 4:0 (koniec)
Jagiellonia – Wattenscheid 1:2 (koniec) | Zawisza – Wisła Pł. 1:3 (koniec) | GKS T. – Broń 2:2 (koniec)
Trzyniec – Rozwój 2:0 (koniec) | Lechia – Thun 1:3 (koniec) | Jagiellonia – Karabach 1:0 (koniec)
Puszcza Niepołomice
2:2 (1:0)
Unia Tarnów
Sobota 23.01.2016, 11:00 • Wieliczka • Spotkania towarzyskie

Po wyrównanym spotkaniu Puszcza remisuje z Unią 2:2. Wynik meczu szybko otworzył Domański, w drugiej połowie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Wrzosek, ale szybka odpowiedź Stepankowa sprawiła, ze spotkanie zakończyło się remisem. (12:43:35)

90

88
    W środku pola faulowany Łyduch, od rzutu wolnego Puszcza.

86
    Teraz niecelny strzał Sojdy. Przed nami ostatnie minuty tego spotkania.

84
    Wychodzili z atakiem gospodarze, Stepankow zakończył jednak tę akcję zupełnie nieudanym strzałem.

83
    Rzut rożny dla Puszczy, niepewnie, ale skutecznie interweniował Łazarz.

80
    Dziesięć minut do końca tego spotkania. Jak na razie pojedynek drugoligowca z trzecioligowcem na remis.

77
    Starają się odpowiedzieć zawodnicy z Tarnowa, ich akcje przerywane są jednak w okolicy 20. metra.

73
    Gol dla Puszczy!
    Roman Stepankow mierzonym strzałem kieruje piłkę do siatki!

73
    Akcja Puszczy przerwana faulem – rzut karny dla gospodarzy!

71
    Gol dla Unii Tarnów!
    Z prawej strony głęboko dośrodkowywał KRZYSZTOF WRZOSEK, piłka zmierzała w światło bramko, ale Staniszewski powinien spokojnie ją wyłapać. Bramkarz Puszczy popełnił jednak błąd i wpakował piłkę do bramki!

66
    Wrzutka w pole karne w wykonaniu testowanego zawodnika Puszczy, piłka leciała w światło bramki i wylądowała w rękawicach Łazarza.

65
    Brzydki atak Gregorka na nogi rywala, sędzia jednak puścił grę.

62
    Mało brakowało, a Garzeł zaskoczyłby własnego bramkarza! Obrońca podał po ziemi w światło bramki, ale zrobił to na tyle mocno, że Staniszewski musiał ratować się wślizgiem.

60
    Zmiana w bramce Unii Tarnów.

59
    Szybka akcja Unii, w pole karne wpadł KRZYSZTOF WRZOSEK i płaskim strzałem pokonał Staniszewskiego!

55
    Po przerwie na boisku dzieje się dużo mniej niż w pierwszej połowie, powoli do głosu dochodzą zawodnicy z Tarnowa.

51
    Zamieszanie pod bramką Staniszewskiego, ostatecznie piłka w rękawicach bramkarza.

49
    Na boisku pozostali Garzeł i Dybowski, poza tym składy obu drużyn wymienione.

Adam Delimat

Gole: 3. Domański, 73. Stepankow (kar.) – 59. Wrzosek, 71. Wrzosek

Puszcza Niepołomice: 1.połowa: Sobieszczyk – Barbus, Czarny, Garzeł, Mikołajczyk – Uwakwe, Reiman – Abramowicz, Domański, Wójcik – Piątek.
    2.połowa: Staniszewski – Ł.Furtak, Lepiarz, Garzeł, Łączek – Kotwica, Testowany – Sojda, Łyduch, Gregorek – Stepankow.

Unia Tarnów: 1.połowa: Dybowski – Jamróg, Więcek, Witek, Gut – Nowak, Tyl, Hebda, Bury, Adamski – Biały.
    2.połowa: Dybowski (60. Łazarz) – Jamróg, Pawlak, Kazik, Wójcik, Słabik, Wrzosek, Iwanek, Popiela, Zawrzykraj, Drozdowicz.