Raków – Rekord 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Bytovia 1:0 (koniec) | Polonia B. – GKS K. 0:5 (koniec)
MKS Kluczbork – ROW Rybnik 2:0 (koniec) | GKS T. – BKS Stal 1:0 (koniec) | Puszcza – Unia T. 2:2 (koniec)
Jastrzębie – Nadwiślan 1:1 (koniec) | Pogoń – Kotwica 3:1 (koniec) | Raków – Odra O. 2:1 (koniec)
Zagłębie S. – Karvina 2:2 (koniec) | Lech P. – Wigry 3:1 (koniec) | Arka – Chwaszczyno 4:0 (koniec)
Jagiellonia – Wattenscheid 1:2 (koniec) | Zawisza – Wisła Pł. 1:3 (koniec) | GKS T. – Broń 2:2 (koniec)
Trzyniec – Rozwój 2:0 (koniec) | Lechia – Thun 1:3 (koniec) | Jagiellonia – Karabach 1:0 (koniec)
Puszcza Niepołomice
2:2 (1:0)
Unia Tarnów
Sobota 23.01.2016, 11:00 • Wieliczka • Spotkania towarzyskie

Po wyrównanym spotkaniu Puszcza remisuje z Unią 2:2. Wynik meczu szybko otworzył Domański, w drugiej połowie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Wrzosek, ale szybka odpowiedź Stepankowa sprawiła, ze spotkanie zakończyło się remisem. (12:43:35)

90

88
    W środku pola faulowany Łyduch, od rzutu wolnego Puszcza.

86
    Teraz niecelny strzał Sojdy. Przed nami ostatnie minuty tego spotkania.

84
    Wychodzili z atakiem gospodarze, Stepankow zakończył jednak tę akcję zupełnie nieudanym strzałem.

83
    Rzut rożny dla Puszczy, niepewnie, ale skutecznie interweniował Łazarz.

80
    Dziesięć minut do końca tego spotkania. Jak na razie pojedynek drugoligowca z trzecioligowcem na remis.

77
    Starają się odpowiedzieć zawodnicy z Tarnowa, ich akcje przerywane są jednak w okolicy 20. metra.

73
    Gol dla Puszczy!
    Roman Stepankow mierzonym strzałem kieruje piłkę do siatki!

73
    Akcja Puszczy przerwana faulem – rzut karny dla gospodarzy!

71
    Gol dla Unii Tarnów!
    Z prawej strony głęboko dośrodkowywał KRZYSZTOF WRZOSEK, piłka zmierzała w światło bramko, ale Staniszewski powinien spokojnie ją wyłapać. Bramkarz Puszczy popełnił jednak błąd i wpakował piłkę do bramki!

66
    Wrzutka w pole karne w wykonaniu testowanego zawodnika Puszczy, piłka leciała w światło bramki i wylądowała w rękawicach Łazarza.

65
    Brzydki atak Gregorka na nogi rywala, sędzia jednak puścił grę.

62
    Mało brakowało, a Garzeł zaskoczyłby własnego bramkarza! Obrońca podał po ziemi w światło bramki, ale zrobił to na tyle mocno, że Staniszewski musiał ratować się wślizgiem.

60
    Zmiana w bramce Unii Tarnów.

59
    Szybka akcja Unii, w pole karne wpadł KRZYSZTOF WRZOSEK i płaskim strzałem pokonał Staniszewskiego!

55
    Po przerwie na boisku dzieje się dużo mniej niż w pierwszej połowie, powoli do głosu dochodzą zawodnicy z Tarnowa.

51
    Zamieszanie pod bramką Staniszewskiego, ostatecznie piłka w rękawicach bramkarza.

49
    Na boisku pozostali Garzeł i Dybowski, poza tym składy obu drużyn wymienione.

46

Po dziesięć zmian w składach obu drużyn w przerwie.

Do przerwy po trafieniu Macieja Domańskiego Puszcza prowadzi z Unią 1:0.

45

43
    Terze uderzał Domański, dobrze interweniuje Dybowski.

40
    Przed dobrą szansą stanął Abramowicz, przeniósł jednak piłkę wysoko nad poprzeczką.

38
    Gorąco w polu karnym Unii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ostatecznie skończyło się na strachu.

35
    Domański technicznie sprzed pola karnego, piłka nie trafia jednak w światło bramki.

32
    Piłka w bramce Unii, jednak arbiter dopatrzył się w tej sytuacji spalonego. Chwilę wcześniej sfaulowany został Uwakwe, ale sędzia do tego zagrania nie wrócił.

30
    Strzał Reimana zablokowany.

28
    Szybka kontra Puszczy, dobrze w defensywie interweniował jednak Barbus.

25
    Długa piłka do Domańskiego, ten złapany jednak na spalonym.

23
    Zamieszanie w polu karnym Unii, strzelał Wójcik, ale instynktownie nogą piłkę odbił Dybowski.

20
    Uderzał Abramowicz, piłka przeleciała wysoko ponad poprzeczką.

19
    W odpowiedzi goście, pierwszy raz w tym spotkaniu zatrudniony Sobieszczyk.

16
    Długie podanie w kierunku Piątka, piła nie dociera jednak do adresata.

13
    Najpierw uderzał Abramowicz, później Reiman – po raz kolejny czujny był jednak Dybowski.

11
    Ładnie, lobem Domański zagrał do Piątka, na przedpolu interweniuje jednak golkiper Unii.

10
    Mocne uderzenie Domańskiego sprzed pola karnego, prosto w ręce bramkarza.

8
    Wysoko pressingiem podchodzą zawodnicy Puszczy – to oni dominują na boisku w początkowych fragmentach tego meczu.

5
    Piłka znów w polu karnym Unii, tym razem Dybowski pewnie łapie ją w rękawice.

3
    Abramowicz dośrodkowuje w pole karne, tam czeka już MACIEJ DOMAŃSKI i mocnym strzałem z powietrza kieruje piłkę do siatki!

2
    Puszcza w czarnych strojach, Unia na niebiesko.

1

Puszcza Niepołomice: 1.połowa: Sobieszczyk – Barbus, Czarny, Garzeł, Mikołajczyk – Uwakwe, Reiman – Abramowicz, Domański, Wójcik – Piątek.
    2.połowa: Staniszewski – Ł.Furtak, Lepiarz, Garzeł, Łączek – Kotwica, Testowany – Sojda, Łyduch, Gregorek – Stepankow.

Unia Tarnów: Dybowski – Jamróg, Więcek, Witek, Gut – Nowak, Tyl, Hebda, Bury, Adamski – Biały.
    Rezerwowi: Łazarz, Jamróg, Pawlak, Kazik, Wójcik, Słabik, Wrzosek, Iwanek, Popiela, Zawrzykraj, Drozdowicz..

Obie drużyny plasują się po rundzie jesiennej w okolicach środka tabeli swoich lig. Puszcza jest 11. i ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową, z kolei Unia zajmuje lokatę numer 7., ale w tym sezonie walczyć będzie o utrzymanie.

Dla Unii to z kolei pierwszy sparing podczas okresu przygotowawczego przed rundą wiosenną sezonu 2015/16. Po meczu z Puszczą Unia zmierzy się jeszcze między innymi ze Stalą Stalowa Wola czy Sandecją Nowy Sącz.

Dla Puszczy będzie to już drugi sparing w tym roku. Przed tygodniem podopieczni Tomasza Tułacza mierzyli się w Rybniku z ekstraklasowym Ruchem Chorzów i przegrali 1:2.

O godzinie 11 w Wieliczce rozpocznie się sparing z udziałem dwóch małopolskich drużyn. Drugoligowa Puszcza Niepołomice zmierzy się z Unią Tarnów, występującą w trzeciej lidze.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

Adam Delimat

Gole: 3. Domański, 73. Stepankow (kar.) – 59. Wrzosek, 71. Wrzosek

Unia Tarnów: 1.połowa: Dybowski – Jamróg, Więcek, Witek, Gut – Nowak, Tyl, Hebda, Bury, Adamski – Biały.
    2.połowa: Dybowski (60. Łazarz) – Jamróg, Pawlak, Kazik, Wójcik, Słabik, Wrzosek, Iwanek, Popiela, Zawrzykraj, Drozdowicz.