Raków – Rekord 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Bytovia 1:0 (koniec) | Polonia B. – GKS K. 0:5 (koniec)
MKS Kluczbork – ROW Rybnik 2:0 (koniec) | GKS T. – BKS Stal 1:0 (koniec) | Puszcza – Unia T. 2:2 (koniec)
Jastrzębie – Nadwiślan 1:1 (koniec) | Pogoń – Kotwica 3:1 (koniec) | Raków – Odra O. 2:1 (koniec)
Zagłębie S. – Karvina 2:2 (koniec) | Lech P. – Wigry 3:1 (koniec) | Arka – Chwaszczyno 4:0 (koniec)
Jagiellonia – Wattenscheid 1:2 (koniec) | Zawisza – Wisła Pł. 1:3 (koniec) | GKS T. – Broń 2:2 (koniec)
Trzyniec – Rozwój 2:0 (koniec) | Lechia – Thun 1:3 (koniec) | Jagiellonia – Karabach 1:0 (koniec)
Puszcza Niepołomice
2:2 (1:0)
Unia Tarnów
Sobota 23.01.2016, 11:00 • Wieliczka • Spotkania towarzyskie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

O godzinie 11 w Wieliczce rozpocznie się sparing z udziałem dwóch małopolskich drużyn. Drugoligowa Puszcza Niepołomice zmierzy się z Unią Tarnów, występującą w trzeciej lidze.

Dla Puszczy będzie to już drugi sparing w tym roku. Przed tygodniem podopieczni Tomasza Tułacza mierzyli się w Rybniku z ekstraklasowym Ruchem Chorzów i przegrali 1:2.

Dla Unii to z kolei pierwszy sparing podczas okresu przygotowawczego przed rundą wiosenną sezonu 2015/16. Po meczu z Puszczą Unia zmierzy się jeszcze między innymi ze Stalą Stalowa Wola czy Sandecją Nowy Sącz.

Obie drużyny plasują się po rundzie jesiennej w okolicach środka tabeli swoich lig. Puszcza jest 11. i ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową, z kolei Unia zajmuje lokatę numer 7., ale w tym sezonie walczyć będzie o utrzymanie.

Puszcza Niepołomice: 1.połowa: Sobieszczyk – Barbus, Czarny, Garzeł, Mikołajczyk – Uwakwe, Reiman – Abramowicz, Domański, Wójcik – Piątek.
    2.połowa: Staniszewski – Ł.Furtak, Lepiarz, Garzeł, Łączek – Kotwica, Testowany – Sojda, Łyduch, Gregorek – Stepankow.

Unia Tarnów: Dybowski – Jamróg, Więcek, Witek, Gut – Nowak, Tyl, Hebda, Bury, Adamski – Biały.
    Rezerwowi: Łazarz, Jamróg, Pawlak, Kazik, Wójcik, Słabik, Wrzosek, Iwanek, Popiela, Zawrzykraj, Drozdowicz..

1

2
    Puszcza w czarnych strojach, Unia na niebiesko.

3
    Gol dla Puszczy!
    Abramowicz dośrodkowuje w pole karne, tam czeka już MACIEJ DOMAŃSKI i mocnym strzałem z powietrza kieruje piłkę do siatki!

5
    Piłka znów w polu karnym Unii, tym razem Dybowski pewnie łapie ją w rękawice.

8
    Wysoko pressingiem podchodzą zawodnicy Puszczy – to oni dominują na boisku w początkowych fragmentach tego meczu.

10
    Mocne uderzenie Domańskiego sprzed pola karnego, prosto w ręce bramkarza.

11
    Ładnie, lobem Domański zagrał do Piątka, na przedpolu interweniuje jednak golkiper Unii.

13
    Najpierw uderzał Abramowicz, później Reiman – po raz kolejny czujny był jednak Dybowski.

16
    Długie podanie w kierunku Piątka, piła nie dociera jednak do adresata.

19
    W odpowiedzi goście, pierwszy raz w tym spotkaniu zatrudniony Sobieszczyk.

20
    Uderzał Abramowicz, piłka przeleciała wysoko ponad poprzeczką.

23
    Zamieszanie w polu karnym Unii, strzelał Wójcik, ale instynktownie nogą piłkę odbił Dybowski.

25
    Długa piłka do Domańskiego, ten złapany jednak na spalonym.

28
    Szybka kontra Puszczy, dobrze w defensywie interweniował jednak Barbus.

30
    Strzał Reimana zablokowany.

32
    Piłka w bramce Unii, jednak arbiter dopatrzył się w tej sytuacji spalonego. Chwilę wcześniej sfaulowany został Uwakwe, ale sędzia do tego zagrania nie wrócił.

35
    Domański technicznie sprzed pola karnego, piłka nie trafia jednak w światło bramki.

38
    Gorąco w polu karnym Unii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ostatecznie skończyło się na strachu.

40
    Przed dobrą szansą stanął Abramowicz, przeniósł jednak piłkę wysoko nad poprzeczką.

43
    Terze uderzał Domański, dobrze interweniuje Dybowski.

45

Do przerwy po trafieniu Macieja Domańskiego Puszcza prowadzi z Unią 1:0.

Po dziesięć zmian w składach obu drużyn w przerwie.

46

49
    Na boisku pozostali Garzeł i Dybowski, poza tym składy obu drużyn wymienione.

51
    Zamieszanie pod bramką Staniszewskiego, ostatecznie piłka w rękawicach bramkarza.

55
    Po przerwie na boisku dzieje się dużo mniej niż w pierwszej połowie, powoli do głosu dochodzą zawodnicy z Tarnowa.

59
    Gol dla Unii Tarnów!
    Szybka akcja Unii, w pole karne wpadł KRZYSZTOF WRZOSEK i płaskim strzałem pokonał Staniszewskiego!

60
    Zmiana w bramce Unii Tarnów.

62
    Mało brakowało, a Garzeł zaskoczyłby własnego bramkarza! Obrońca podał po ziemi w światło bramki, ale zrobił to na tyle mocno, że Staniszewski musiał ratować się wślizgiem.

65
    Brzydki atak Gregorka na nogi rywala, sędzia jednak puścił grę.

66
    Wrzutka w pole karne w wykonaniu testowanego zawodnika Puszczy, piłka leciała w światło bramki i wylądowała w rękawicach Łazarza.

71
    Z prawej strony głęboko dośrodkowywał KRZYSZTOF WRZOSEK, piłka zmierzała w światło bramko, ale Staniszewski powinien spokojnie ją wyłapać. Bramkarz Puszczy popełnił jednak błąd i wpakował piłkę do bramki!

73
    Akcja Puszczy przerwana faulem – rzut karny dla gospodarzy!

73
    Roman Stepankow mierzonym strzałem kieruje piłkę do siatki!

77
    Starają się odpowiedzieć zawodnicy z Tarnowa, ich akcje przerywane są jednak w okolicy 20. metra.

80
    Dziesięć minut do końca tego spotkania. Jak na razie pojedynek drugoligowca z trzecioligowcem na remis.

83
    Rzut rożny dla Puszczy, niepewnie, ale skutecznie interweniował Łazarz.

84
    Wychodzili z atakiem gospodarze, Stepankow zakończył jednak tę akcję zupełnie nieudanym strzałem.

86
    Teraz niecelny strzał Sojdy. Przed nami ostatnie minuty tego spotkania.

88
    W środku pola faulowany Łyduch, od rzutu wolnego Puszcza.

90

Po wyrównanym spotkaniu Puszcza remisuje z Unią 2:2. Wynik meczu szybko otworzył Domański, w drugiej połowie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Wrzosek, ale szybka odpowiedź Stepankowa sprawiła, ze spotkanie zakończyło się remisem. (12:43:35)

Adam Delimat

Gole: 3. Domański, 73. Stepankow (kar.) – 59. Wrzosek, 71. Wrzosek

Unia Tarnów: 1.połowa: Dybowski – Jamróg, Więcek, Witek, Gut – Nowak, Tyl, Hebda, Bury, Adamski – Biały.
    2.połowa: Dybowski (60. Łazarz) – Jamróg, Pawlak, Kazik, Wójcik, Słabik, Wrzosek, Iwanek, Popiela, Zawrzykraj, Drozdowicz.