Korona – Astra 0:0 (koniec) | Ruch – Dinamo Bk. 0:1 (koniec) | Korona – Cukaricki 0:1 (koniec)
Jagiellonia – Botoșani 2:3 (koniec) | Cracovia – Xativa 0:0 (koniec) | Piast – Szachtar 1:3 (koniec)
Korona Kielce
0:0 (0:0)
Astra Giurgiu
Wtorek 02.02.2016, 11:00 • Cypr • Spotkania towarzyskie

Korona Kielce remisuje w towarzyskim meczu z Astrą Giurgiu 0:0. Dziękujemy za śledzenie relacji. (12:49:19)

90

80
    Ostatnie dziesięć minut gry. Ciągle czekamy na gole.

78
    Sypnęło kartkami, mimo, że to mecz towarzyski. Kolejny z graczy Astry w notesie sędziowskim.

65
    A teraz indywidualne napomnienie dla gracza kieleckiej Korony.

63
    Żółta kartka dla jednego z Rumunów.

62
    Korona mogła wyjść na prowadzenie! Grzelak trafił w słupek!

60
    Godzina gry za nami. Wynik nie ulega zmianie.

46

Do przerwy nie zobaczyliśmy bramek, choć w końcówce pierwszej połowy Korona stworzyła sobie dogodną sytuację, by mimo inicjatywy rywali wyjść na prowadzenie. Chybił w tej akcji Przybyła.

45

39
    Pierwsza indywidualna kara w dzisiejszym meczu. Ukarany jeden z zawodników kielczan.

36
    Kolejny korner dla Astry Giurgiu i tym razem dobra interwencja Treli.

33
    Astra częściej atakuje, oddaje strzały na bramkę Treli. Rumuni mieli też dwa rzuty rożne. Jak na razie, nadal bez bramek.

30
    Jednym, jak i drugim brakuje skuteczności.

17
    Pierwszy strzał kielczan. Trytko szukał szczęścia głową, ale nad bramką.

16
    Groźny atak Rumunów, jednak w ostatniej chwili Diaw powstrzymuje szarżującego rywala, który był bliski stanięcia oko w oko z Trelą.