Korona – Astra 0:0 (koniec) | Ruch – Dinamo Bk. 0:1 (koniec) | Korona – Cukaricki 0:1 (koniec)
Jagiellonia – Botoșani 2:3 (koniec) | Cracovia – Xativa 0:0 (koniec) | Piast – Szachtar 1:3 (koniec)
Korona Kielce
0:1 (0:0)
FK Cukaricki Belgrad
Wtorek 02.02.2016, 15:30 • Agía Nápa, Cypr • Spotkania towarzyskie

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (17:19:39)

Na zakończenie zgrupowania Korona Kielce przegrywa z FK Čukarički Stankom 0:1!

90

90
    Ukarany Jovanović za faul przed polem karnym.

87
    W dalszym ciągu goście. Blisko było drugiej bramki, ale świetnie interweniuje tym razem Małkowski.

83
    Gol dla Čukarički!
    Fenomenalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisuje się IGOR MATIĆ!

79
    Dużo zmian w drużynie gości.

73
    Naciskany przez rywali Wierchowcow do Małkowskiego, ten oddala zagrożenie.

69
    Kontra kielczan. Podanie na skrzydło do Zająca, ale ten dogrywał przed bramkę rywali bardzo niedokładnie.

59
    Do dośrodkowania Zająca doszedł Pawłowski, ale minimalnie przestrzelił!

54
    W odpowiedzi goście, ale ponownie skutecznie we własnym polu karnym Wierchowcow.

52
    Początek drugiej połowy dla koroniarzy. W defensywie Serbowie.

49
    Od drugiej połowy w miejsce Pilipczuka gra Zając.

46

Nie doczekaliśmy się bramek w pierwszej połowie. Do przerwy Korona – Cukaricki 0:0.

45

38
    Z rzutu wolnego przyjezdni. Bardzo skutecznie interweniuje we własnym polu karnym Wierchowcow.