Korona – Astra 0:0 (koniec) | Ruch – Dinamo Bk. 0:1 (koniec) | Korona – Cukaricki 0:1 (koniec)
Jagiellonia – Botoșani 2:3 (koniec) | Cracovia – Xativa 0:0 (koniec) | Piast – Szachtar 1:3 (koniec)
Korona Kielce
0:1 (0:0)
FK Cukaricki Belgrad
Wtorek 02.02.2016, 15:30 • Agía Nápa, Cypr • Spotkania towarzyskie

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu.

Drużyny z Ekstraklasy bardzo pieczołowicie przygotowują się do rundy wiosennej. Podczas tej relacji śledzić będziemy starcie kieleckiej Korony z FK Čukarički Stankom. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Przed kielczanami kolejny mecz towarzyski podczas trwającego zgrupowania na Cyprze. Dziś żółto-krwiści zmierzą się z serbskim FK Čukarički Stankom.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji z meczu Korona Kielce – FK Čukarički Stankom. Będziemy Państwa na bieżąco informować o rezultacie tego spotkania. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 15:30. Koniecznie bądźcie z Lajfy.com. Do usłyszenia!

Jesteśmy już na stadionie w Limmasol. O 15:30 gramy ostatni sparing z FK Čukarički

Posted by Korona Kielce on 2 luty 2016
    Znamy już skład Korony!

1

5
    Serbowie atakują bardzo wysoko od pierwszych minut. Koroniarze jak na razie jednak bardzo pewnie "z tyłu".

7
    Kontra Korony. Sylwestrzak dogrywa jednak niedokładnie do Pawłowskiego i wynik się nie zmienia.

15
    Pierwszy kwadrans upłynął pod znakiem walki w środkowej strefie boiska.

17
    Znakomitą sytuację zmarnował Cabrera, który w sytuacji "sam na sam" położył bramkarza, ale zabrakło mu zimnej krwi, żeby trafić do siatki!

30
    Jak na razie sytuacji bramkowych z obu stron mamy jak na lekarstwo.

38
    Z rzutu wolnego przyjezdni. Bardzo skutecznie interweniuje we własnym polu karnym Wierchowcow.

45

Nie doczekaliśmy się bramek w pierwszej połowie. Do przerwy Korona – Cukaricki 0:0.

46

49
    Od drugiej połowy w miejsce Pilipczuka gra Zając.

52
    Początek drugiej połowy dla koroniarzy. W defensywie Serbowie.

54
    W odpowiedzi goście, ale ponownie skutecznie we własnym polu karnym Wierchowcow.

59
    Do dośrodkowania Zająca doszedł Pawłowski, ale minimalnie przestrzelił!

69
    Kontra kielczan. Podanie na skrzydło do Zająca, ale ten dogrywał przed bramkę rywali bardzo niedokładnie.

73
    Naciskany przez rywali Wierchowcow do Małkowskiego, ten oddala zagrożenie.

79
    Dużo zmian w drużynie gości.

83
    Gol dla Čukarički!
    Fenomenalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisuje się IGOR MATIĆ!

87
    W dalszym ciągu goście. Blisko było drugiej bramki, ale świetnie interweniuje tym razem Małkowski.