Levante – FC Barcelona 0:2 (koniec) | Real Betis – Valencia 1:0 (koniec) | Celta Vigo – Sevilla 1:1 (koniec)
Granada – Real Madryt 1:2 (koniec)
Levante UD
0:2 (0:1)
FC Barcelona
Niedziela 07.02.2016, 12:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Walencja • Hiszpańska LaLiga • Runda 23

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (13:59:43)
    Barcelona nie zagrała wybitnego meczu, ale to wystarczyło by pokonać całkiem przyzwoicie prezentujące się Levante. W końcówce miejscowi rzucili wszystkie siły do ataku i zostali skarceni kontrą. To 28 z rzędu mecz Barcy bez porażki!

90+3
    90+2. Luis Suárez (BAR) - 0:2

90+2
    Gol dla Barcelony!

Kontra gości, ogrom wolnego miejsca było już na połowie Levante, Messi podał na czystą pozycję do LUISA SUÁREZA ten w sytuacji sam na sam umieszcza piłkę tuż przy lewym słupku!

90+1
    Tono faulowany na lewym skrzydle. Szybko rozegrali rzut wolny miejscowi, ale nic nie zdziałali

90
    Doliczone zostały dwie minuty

89
    Przejęło piłkę Levante i momentalnie faulem zatrzymał akcję tej ekipy Busquets. Kartka

88
    Zablokowane dośrodkowanie Suareza z prawej flanki i mamy korner. Krótkie rozegranie tego stałego fragmentu gry, nie śpieszą się goście

86
    Po wrzutce Suareza obrońca gospodarzy spokojnie odegrał piłkę głową do swojego bramkarza

85
    Obraz gry nie ulega zbytnio zmianie. Niemal cały czas przy futbolówce Barcelona, nie za wiele potrafi zdziałać w ostatnich minutach Levante

83
    Lopez otrzymał żółtą kartkę po tym jak zatrzymał uciekającego w kontrze Neymara

82
    Stracił piłkę Vidal na połowie rywala, ale odpowiedział niedokładnym podaniem Camarasa

81
    Tono wywalczył rzut wolny na połowie gości. Szybko był rozegrany, ale akcja na prawym skrzydle im nie wyszła. Przy futbolówce ponownie Barca

79
    Wysokim pressingiem wychodzą gospodarze, nie robi to jednak wrażenia na Barcelonie, nie pozwala sobie odebrać futbolówki

77
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Verza, na boisku pojawia się Mauricio Cuero

76
    To nie jest udany dzień dla Neymara. Najpierw ponownie został zablokowany w polu karnym, a kilka chwil później oddał bardzo niecelny strzał z dystansu

75
    Czysto powstrzymany w szesnastce Suarez, nie ma nawet rzutu rożnego dla gości

74
    Druga zmiana w Barcie: Vidal za Alvesa

Jarosław Kowalski

Gole: 21. D. Navarro (sam.), 90+2. L. Suárez

Kartki:   23. Feddal (LVN), 57. D. Navarro (LVN), 66. Lerma (LVN), 83. Iván López (LVN) – 28. Piqué (BAR), 89. Busquets (BAR)

Posiadanie piłki: 35 % : 65 %.
    Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 7:6. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 3:3. Foule: 15:10.
    Levante UD: Mariño – Iván López, D. Navarro (69. Ghilas), Feddal, Toňo – Verza (77. Cuero), Simão, Lerma – Deyverson (69. Camarasa), Rossi, Morales.
    Zmiany: Rubén – Camarasa, Cuero, Ghilas, Xumetra, Orbán, Medjani.

FC Barcelona: Bravo – Dani Alves (74. Aleix Vidal), Piqué, Mascherano, Alba – Rakitić (68. Busquets), Roberto, Iniesta – Messi, L. Suárez, Neymar.
    Zmiany: ter Stegen – Bartra, Busquets, El Haddadi, Mathieu, Arda Turan, Aleix Vidal.

Główny: Pedro Perez
    Liniowi: Jose Matias, Alfonso Hernandez
    Techniczny: Jesus Munoz