Wigry – Zagłębie S. 0:2 (koniec) | Chrobry – Miedź 2:1 (koniec)
Wigry Suwałki
0:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec
Piątek 04.03.2016, 18:00 • Stadion Miejski, Suwałki • Fortuna 1 Liga • Runda 20

Zagłębie wyszło na prowadzenie po pięknym strzale z woleja Sebastiana Dudka w pierwszej połowie. W drugiej połowie goście kontrolowali przebieg gry i strzelili drugą bramkę po równie ładnym strzale Markowskiego z rzutu wolnego. Wigry 0:2 Zagłębie. (19:53:29)

Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem gości. To Zagłębie na przestrzeni całego spotkania było dużyną zdecydowanie lepszą.

90+3

90+2
    Rozpaczliwe próby gospodarzy w ostatnich minutach. Strzał Kądziora. Daleko od bramki.

90+1
    Strzał Makaradze ale zbyt słaby aby zaskoczyć bramkarza Zagłębia.

90
    Sędzia dolicza co najmniej trzy minuty do podstawowego czasu gry.

88
    Rzut rożny Wigier. Kądzior dośrodkowuje na dalszy słupek ale piłkę bez problemu wybija bramkarz gości.

86
    Gol dla Zagłębia!
    Rzut wolny Zagłębia sprzed pola karnego, a MARKOWSKI pakuje piłkę w samo okienko! Bramkarz Wigier bez szans!

84
    Rzut wolny Zagłębia na 18 metrze.

84
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Dudek, na boisku pojawia się Wilk.

82
    Bartkowski dośrodkowuje w pole karne z prawej flanki ale piłka po jego podaniu ląduje za linią końcową.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Dudek (Zagłębie Sosnowiec).

77
    Rzut wolny Wigier pod polem karnym przeciwnika. Kądzior strzela ale Fabisiak nie miał problemów ze złapaniem tej piłki!

77
    Wigry! Dośrodkowanie Kądziora w pole karne ale nikt nie zamknął tej akcji.

76
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Gąska, na boisku pojawia się Makaradze.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Gąska (Wigry Suwałki).

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Bogusz (Wigry Suwałki).

71
    Faul Adamka w środkowej strefie boiska.

68
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Zapolnik, na boisku pojawia się Adamek.

Adrian Piekarski

Gole: 14. Dudek, 86. Markowski

Kartki:   75. Bogusz (SUW), 76. Gąska (SUW) – 81. Dudek (SOS)

Wigry Suwałki: Karol Salik – Artur Bogusz, Miłosz Kozak (58' Kądzior), Omar Santana Cabrera, Bartłomiej Kalinkowski, Jakub Bartkowski, Kamil Zapolnik (68' Adamek), Damian Gąska (76' Makaradze), Marko Brtan, Martin Baran, Tomasz Jarzębowski
    Zmiany: Hieronim Zoch, Adrian Karankiewicz, Aleksander Atanacković, David Makaradze, Damian Kądzior, Maciej Wichtowski, Kamil Adamek

Zagłębie Sosnowiec: Wojciech Fabisiak – Dimitar Vezalov, Grzegorz Fonfara, Robert Bartczak, Krzysztof Markowski, Dawid Ryndak (68' Fidziukiewicz), Sebastian Dudek (84' Wilk), Jakub Arak (68' Carlos Martinez), Żarko Udovicić, Michał Bajdur, Łukasz Matusiak
    Zmiany: Matko Perdijic, Jovan Ninković, Michał Fidziukiewicz, Carles Marc Martinez Embuena, Jakub Wilk, Igor Krzykowski, Adrian Paluchowski,

Sędziowie: Adam Lyczmański (główny), Dariusz Ignatowski, Michał Sobczak, Wojciech Krztoń – techniczny