Rekord – FC Toruń 5:4 (koniec) | Red Devils – GAF Gliwice 6:1 (koniec)
Red Devils Futsal Club
6:1 (5:1)
GAF Omega Gliwice
Niedziela 06.03.2016, 18:00 • Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 18

Spotkanie w Chojnicach właśnie dobiegło końca! To było jednostronne spotkanie, którego losy rozstrzygnęły się już praktycznie w pierwszej połowie. Po przerwie emocji było jak na lekarstwo i ostatecznie spotkanie kończy się zwycięstwem gospodarzy 6:1. Dziękuję za uwagę! (19:47:33)

40:00

39:07
    Groźna kontra Red Devils! Aurelio po podaniu od Ivanova uderzył minimalnie obok bramki!

38:40
    Cały czas o kolejne honorowe trafienie walczą gliwiczanie. Do końca spotkania pozostało 80 sekund, czy Omedze uda się zdobyć gola?

38:01
    Kiełpiński uderzał z lewej flanki, ale dobrą interwencją popisał się Modrusan, który kilka chwil wcześniej zastąpił Kartuszyńskiego.

37:25
    Strzał Mizgajskiego z prawego skrzydła zablokowany przez jednego z zawodników Red Devils.

36:43
    Zupełnie nieudane zagranie Mizgajskiego w ofensywie i od autu grę rozpoczną miejscowi.

36:05
    Baptista świetnie powstrzymał szarżującego na lewym skrzydle Ivanova. Tylko aut dla chojniczan.

35:30
    Przed momentem po raz piąty w tej połowie faulowali miejscowi. Goście na swoim koncie mają trzy przewinienia.

35:19
    Aurielio indywidualnie przedzierał się na lewym skrzydle, ale został skutecznie powstrzymany przez jednego z defensorów.

34:27
    Dwukrotnie niedokładnie w ofensywie zagrywał Aurelio. Gospodarze tracą okazję na zdobycie siódmej bramki.

33:50
    Kolejne wyśmienite wyjście poza pole karne bramkarza przyjezdnych! Dobrze dysponowany jest dziś Krzywicki.

33:21
    Niedokładne długie podanie Kubiszewskiego i piłkę przejmuje golkiper przyjezdnych.

32:40
    Przytomna interwencja Krzywickiego po mocnym, niezbyt wysokim uderzeniu Bondara.

31:36
    To powinien być gol dla chojniczan! Sobański znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem rywali, ale uderzył prosto w niego!

30:45
    Niezbyt udane zagranie Podobińskiego i piłka wychodzi poza linię końcową. Od własnej bramki rozpoczną chojniczanie.

30:13
    Mocne uderzenie Ivanova z dystansu zablokowane! Tylko korner dla Czerwonych Diabłów!

29:04
    Nieporozumienie Ficka i Luteckiego. Od własnej bramki grę wznowi Kartuszyński.

Gole: 1. Bondar, 4. Bondar, 8. Bondar, 15. Bondar, 20. Wojciechowski, 27. Bondar – 10. Pasierb

Kartki:   20. Baptista (GLI)

Red Devils Futsal Club: Kartuszyński, Modrusan – Sobański (C), Holy, Kolesnik, Bondar, Ivanov, Kubiszewski, Przemysław Laskowski, Patryk Laskowski, Wojciechowski, Wardowski, Aurelio
    GAF Omega Gliwice: Widuch, Krzywicki, Kocoł – Lutecki, Mizgajski (C), Łopuch, Ficek, Grecz, Baptista, Podobiński, Zdunek, Pasierb, Kiełpiński, Pautiak

Sędziowie: Grzegorz Wiercioch