Monaco – Reims 2:2 (koniec)
AS Monaco
2:2 (2:1)
Stade de Reims
Piątek 11.03.2016, 20:30 • Stade Louis II, Monako • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 30

To już wszystko ze stadionu w Monaco. Dziękuję bardzo serdecznie za uwagę, zapraszam na weekendowe zmagania we wszystkich ligach europejskich! Futbol na Lajfy.com! (22:26:35)
    Wynik końcowy 2:2! Zdecydowanie mogą cieszyć się z rezultatu goście - Stade de Reims!

Monaco remisuje na własnym stadionie z Reims! To oznacza, że PSG już w niedzielę może zostać Mistrzem Francji! A dla Monaco także niezbyt miła wiadomość, Lyon po swoim spotkaniu może znacznie zmniejszyć stratę do Monaco.

Druga połowa znacznie słabsza w wykonaniu obu drużyn. Monaco nie pokazało zbyt wiele, a Reims okazało ducha walki i chyba dość zasłużenie wywozi punkt z boiska w Księstwie. Monaco zdobyło obie bramki po błędach Reims i nie zasłużyło na zwycięstwo!

90+4

90+4
    Moutinho sfauowany pod polem karnym Reims. Nie ma rzutu wolnego. Będzie koniec!

90+3
    Traore! Uderzenie zza pola karnego Laciny Traore! Pewnie broni Johann Carrasso! Pędził już na dobitkę Love.

90+2
    Faulowany Bernardo Silva przez Dżaba Kankava. Monaco wyraźnie zyskało przewagę, wyraźnie chcą zdobyć bramkę w ostatnich minutach.

90
    Do drugiej połowy spotkania doliczone 4 minuty. 240 sekund na zmianę wyniku dla jednych i drugich!

89
    Toulalan skutecznie odbiera piłkę Lassowi Bangoura. Doświadczenie kapitana Monaco wychodzi.

87
    Bardzo skutecznie gra w rozbijaniu akcji Reims. Faule na połowie Monaco, dość wysoki pressing. Spieszy się gospodarzom. Tylko kilka minut do końca meczu, nie mogą gospodarze przegrać!

86
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Thomas Lemar, na boisku pojawia się Kylian Mbappe Lottin.

85
    Zbroi się Monaco. Środkowy obrońca zostaje zastąpiony przez pomocnika. Reims przechodzi do obrony.

85
    Zmiana w drużynie Stade de Reims: z boiska schodzi Diego Rigonato, na boisku pojawia się Omenuke Mfulu.

83
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Ricardo Carvalho, na boisku pojawia się Lacina Traoré.
    Ta bramka daje możliwość dla PSG. Paris może zostać Mistrzem Francji już w tej kolejce!

82
    Reims poczuło wiatr. Reims atakuje, Reims próbuje zdobyć zwycięską bramkę! Monaco broni się na własnej połowie!
    79. Diego Rigonato (REI) - 2:2

79
    Gol dla Reims!
    Strzelcem bramki DIEGO RIGONATO.

Niesamowity zwrot w Monaco! Podanie na prawąflankę, centra do niepilnowanego DIEGO RIGONATO, który nie ma żadnego problemu z pokonaniem Danijela Subasića! Świetna akcja, podręcznikowe rozwiązanie, piłka kontrująca! Remis!

78
    Zmiana w drużynie Stade de Reims: z boiska schodzi Gaëtan Charbonnier, na boisku pojawia się Theoson Jordan Siebatcheu.

77
    Drugie zagranie Moutinho już bezpośrednio w pole karne. Wallace uderza. Nie ma bramki.

77
    Moutinho podaje z narożnika przed pole karne. Strzał, rykoszet. Portugalczyk ma szansę na poprawę.

75
    Nicolas de Preville po raz kolejny bije piłkę z narożnika. Ponownie bez problemu broni Danijel Subasić. Słabo wygląda druga połowa w wykonaniu Reims.

72
    Bernardo Silva źle przyjmuje piłkę i fauluje rywala. Niesportowe zachowanie, słuszna kartka. Silva nie ma już sił, potrzebna jest zmiana w drużynie Monaco.

72
    Moutinho uderza z rzutu wolnego! Piłka odbija się od muru, co pomaga w interwencji Carrasso.

70
    Żółtą kartkę otrzymuje Antoine Conte. Nieprzepisowo zatrzymuje Vagnera Love i ogląda słuszny kartonik.
    70. Johann Carrasso (REI)

70
    Vagner Love po raz kolejny wypracował sytuację dla siebie. Uderzenie zza pola karnego zostaje zablokowane. Monaco zyskuje coraz większą przewagę.

68
    Przechwyt na połowie boiska, szybkie podanie do Vagnera Love... Zmarnował sytuację napastnik Monaco, dobrze skrócił kąt Carrasso i zdołał wybić futbolówkę spod nóg napastnika.

67
    Monaco drugi raz z rzędu udaje się rozegrać piłkę za plecami obrony. Bernardo SIlva w pole karne, ale zdążył z interwencją obrońca Reims.

66
    Akcja Monaco, Wallace z prawej strony dostaje podanie i centruje w kierunku Thomasa Lemara! Interweniuje doskonale Hamari Traore wybijając futbolówkę poza światło bramki.

66
    Zmiana w drużynie Stade de Reims: z boiska schodzi Thievy Bifouma, na boisku pojawia się Lass Bangoura.

65
    Druga połowa nieco niemrawa. Monaco jest zadowolone z prowadzenia i niespecjalnie atakuje bramkę Carrasso. Po drugiej stronie coraz mniej sił mają piłkarze Reims...

63
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Hélder Costa, na boisku pojawia się Tiemoué Bakayoko.

62
    Traore posyła piłkę do de Previlla! Ten mija na jeden zwód Eldersona! Zdążył z interwencją Carrasso!

61
    Futbolówka posłana na prawą stronę, centra do de Previlla! Strzał! Zablokowane uderzenie!

61
    Próbuje przedrzeć się Thievy Bifouma z lewej strony. Napadnięty przez trzech obrońców Monaco musi wycofać piłkę.

57
    Strzela Charbonnier zza szesnaski. Zdążył zablokować uderzenie Ricardo Carvalho.

56
    Centruje de Preville z rzutu wolnego, ale wybija Helder Costa. Poprawa z rzutu rożnego nieudana.

54
    Subasić przechwytuje piłkę po rzucie rożnym i natychmiastowo posyła futbolówkę w kierunku Vagnera Love. Złe przyjęcie napastnika i nie mógł pokonać Carrasso Vagner Love.

53
    Kolejna ładna akcja Monaco. Szybkie rozegranie, piłka trafia na prawą stronę. Fabinho centruje w pole karne, piłka odbija się jeszcze od ręki obrońcy, ale arbiter nie dyktuje nic, przypadkowe odbicie. Chwyta Carrasso.

51
    Jeremy Toulalan ośmiesza wręcz Hamariego Traore. Puszcza piłkę między nogami zawodnika Reims gracz Monaco i wyprowadza akcję zespołu. Źle przyjmuje z przodu Love.

49
    Niezłe zagranie Bernardo Silvy w kierunku Vagnera Love. Chorągiewka w górze, a napastnik gospodarzy leży na ziemi po starciu z Aissą Mandim. Potrzebna jest pomoc medyczna dla zdobywcy dwóch bramek. Ponownie chwila przerwy.
    Mandi stanął na dłoni napastnika.

47
    Starcie pod linią boczną. Hamari Traore fauluje Thomasa Lemara. Chwila przerwy by zawodnik Monaco doszedł do siebie. Traore na rozmowie z arbitrem.
    Chwila na jubileusz. Bramkarz Monaco - Danijel Subašić - rozgrywa dzisiaj setne spotkanie w Ligue 1. Wiemy już, że nie zachowa czystego konta.

46
    Bez zmian rozpoczynamy drugą połowę. Reims z pierwszym kopnięciem.

46

Jeśli Reims stanie na wysokości zadania i zremisuje bądź wygra w Monaco przysłuży się graczom Laurenta Blanca. Każda strata punktów przez gospodarzy przy zwycięstwie stołecznej drużyny gwarantuje tytuł mistrzowski dla PSG!
    Dwie bramki Vagnera Love dają prowadzenie Monaco. 2:1!

Pierwsza polowa nie zawodzi. Dwie bramki Vagnera Love, jedno trafienie Gaetana Charbonniera. Monaco nie usypia, Reims staje na wysokości zadania. Charbonnier był bohaterem swojej drużyny, ale wystawił piłkę dla Love na drugą bramkę. Pierwsza bramka Monaco także po błędzie, ale Johanna Carrasso. Tylko Reims zdobyło gola po własnej akcji.

Druga połowa rozpoczyna się za 15 minut! Będziemy tam! Zostańcie z nami!

45+1

45+1
    60 sekund doliczonych do pierwszej połowy gry.

45
    W polu karnym przepycha się Bifouma! Zdążyli z interwencją gospodarzy, a konkretnie Ricardo Carvalho. Portugalczyk ma już 38 lat, a wciąż stać go na grę na najwyższym poziomie!
    Charbonnier od razu wiedział co zrobił. Winny straty drugiej bramki napastnik gości!

43
    Mógł mieć idealną sytuację do zdobycia bramki Helder Costa. Problem w przyjęciu piłki spowodował zwolnienie akcji. Wybija piłkę Antoine Conte!

40
    Reims po raz drugi zmuszone do odrabiania strat. De Preville centruje z narożnika, ale bez problemu radzą sobie obrońcy gospodarzy. Ciężka sytuacja przed Reims.
    37. Vágner Love (ASM) - 2:1

37
    Gol dla Monaco!
    Strzelcem bramki VÁGNER LOVE.

Fatalne zagranie do bramkarza. VAGNER LOVE przechwytuje pikę zagrywaną od Charbonniera w kierunku własnego bramkarza. Napastnik Monaco bez żadnego problemu pokonuje bezradnego Carrasso! Charbonier najpierw zdobył bramkę, a następnie pogrążył drużynę.

35
    Brutalne wejście Eldersona Echiejille w przeciwnika. Padł de Preville na murawę. Żółta kartka dla zawodnika Monaco.

34
    Moutinho w pole karne, ponownie z narożnika boiska. Piłka wybita przed pole karne. Uderza kapitan gospodarzy, Jeremy Toulalan. Nieudany strzał, wybijają goście.

31
    Helder Costa od połowy boiska pędzi na bramkę Reims. Stracił panowanie nad futbolówką i dał się dogonić obrońcy. Od ramki rozpocznie Carrasso.

28
    Po raz kolejny długie zagranie w kierunku wysuniętego zawodnika. Bernardo SIlva zostaje uprzedzony przez Carrasso. Ciekawie rozgrywają swoje akcje gospodarze.
    27. Znakomita interwencja na linii bramkowej Johanna Carrasso!

27
    Bardzo blisko drugiego trafienia AS Monaco! Piłka centrowana z narożnika boiska, najwyżej w polu karnym skacze Wallace! Imponuje refleksem Johann Carrasso i broni uderzenie z piątego metra!

25
    Wallace próbuje posłać daleką piłkę w kierunku Vagnera Love. Nie zdołał przejąć futbolówki napastnik Monaco, spokojnie interweniuje Johann Carrasso.
    Na stadionie Monaco kibiców dosyć mało. Piątek nie sprzyja kibicowaniu we Francji.

23
    Carvalho podaje na prawe skrzydło do de Preville'a! Nie był na spalonym napastnik, popędził skrzydłem i wycofał do Charbonniera. Uderzenie nad poprzeczką!

20
    Przechwyt Monaco w środku pola. Dwa podania i Helder Costa w sytuacji sam na sam z Carasso! Zbyt ostry kąt dla skrzydłowego, który przenosi piłkę nad bramką.

19
    Moutinho ze stałego fragmentu gry posyła dośrodkowanie w pole karne. Nie ma uderzenia na bramkę Carasso. Broni golkiper Reims.

17
    Reims próbuje coś wskórać. Zmienili swoją taktykę na długie piłki na napastnika. Na razie nie mają te zagrania żadnego powodzenia.

13
    Bardzo szybki mecz w Monaco. Długie podanie na prawe skrzydło do Heldera Costy, a ten posyła płaską centrę wzdłuż bramki. Blisko był Love, ale poradził sobie Johann Carasso.
    12. Gaëtan Charbonnier (REI) - 1:1

12
    Strzelcem bramki GAËTAN CHARBONNIER.

Błyskawiczna odpowiedź Reims! Nicolas de Preville z prawego skrzydła podaje za plecy obrońców, tam jest Gaetam Charbonier, który nie ma problemów z pokonaniem Danijela Subasića! Mamy remis!

10
    Piłka została jednak pod polem karnym Reims. Błąd popełnia de Preville i Vagner Love omal nie zdobył drugiej bramki dla swojej drużyny.

10
    Moutinho na prawo do Fabinho. Płaskie wstrzelenie w pole karne. Wybija obrona gości, będzie korner. Słabe jednak dośrodkowanie.

9
    Widać, że dużo groźniejsze będzie Monaco. Atki ze skrzydła sprawiają olbrzymi problem dla gości. Wbiega w pole karne Helder Costa i podaje do środka. Tam jednak fauluje jeden z graczy Monaco.

7
    Reims dobrze rozpoczęło spotkanie, ale Monaco jako pierwsze zdobywa bramkę. Dość dziwna decyzja arbitra, który ukarał bramkarza gości żółtym kartonikiem.
    Pierwszy strzał Monaco zamieniony na bramkę. Ale Reims próbuje od samego początku zaatakować gospodarzy.

5
    Żółtą kartkę otrzymuje Johann Carrasso (Stade de Reims).
    5. Vágner Love (ASM) - 1:0

5

Zagranie z lewego skrzydła pod pole karne. Wychodzi z bramki Johann Carasso i zatrzymuje piłkę ręką poza polem karnym. Dopada Vagner Love i strzela do pustej bramki! Jeszcze bramkarz Reims ogląda żółtą kartkę za dotknięcie futbolówki ręką!

4
    Znakomita szansa przed Diego Rigonato! Podanie ze środka pola w pole karne. Rigonato przegrywa jednak sytuację oko w oko z Subasićem!

1
    Od razu mamy atak gości. Na uderzenie z narożnika pola karnego zdecydował się Gaetan Charbonnier. Niczym na rozgrzewce broni Daniel Subasić.

1
    Zaczynamy 30 kolejkę francuskiej Ligue 1! Pierwsi kopnęli futbolówkę gracze Monaco.

1

Piłkarze są już na boisku, za chwilę rozpoczniemy zmagania w Monaco!
    Piętnaście minut do rozpoczęcia spotkania. Trwa rozgrzewka na Stade Louis II.

Goście rozpoczną w ustawieniu 5-3-2

A gospodarze standardowo 4-3-3

Dostępne są składy wyjściowe obu drużyn:

AS Monaco: Subašić – Fabinho, Wallace, R. Carvalho, Elderson Echiéjilé – Moutinho, Toulalan – Lemar, B. Silva, Costa – Love.
    Rezerwowi: Sy – Carrillo, Bakayoko, Cavaleiro, L. Traoré, Raggi, Lottin.

Stade de Reims: J. Carrasso – Conte, Mandi, El Kaoutari – H. Traoré, Kankava, Ndom, Rigonato – Bifouma, Charbonnier, de Préville.
    Rezerwowi: Agassa – Signorino, Bangoura, Siebatcheu, Tacalfred, N'Gog, Mfulu..

Będzie więc ciekawie. Monaco walczy o tytuł wicemistrza Francji. Stade de Reims walczy o pozostanie w elicie. Przekonamy się jak nóż na gardle wpływa na potyczki z jedną z lepszych ekip we Francji.

Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:30. Bądźcie z nami na Lajfy.com!

Ciężko spodziewać się wyniku innego niż zwycięstwo gospodarzy. Monaco gra u siebie lepiej niż na wyjeździe, podobnie zresztą Reims, co jednak dla nich stanowi pewną przeszkodę. W pierwszym spotkaniu tego sezonu, na jesień Monaco wywiozło trzy punkty z regionu Szampanii ogrywając Reims 0:1.

Na cztery ostatnie bezpośrednie potyczki to Monaco trzykrotnie wychodziło zwycięsko, a raz padł remis.

Stade de Reims, jak zostało wspomniane, broni się przed spadkiem. Obecnie zajmuje szesnastą lokatę w tabeli i ma dwa punkty przewagi nad osiemnastym Gazelec Ajaccio. Tyle samo punktów co Rémois ma Guingamp. Walka o utrzymanie trwa nieprzerwanie.
    Sytuacja nie jest ciekawa, w ostatniej kolejce zespół Reims uległ na wyjeździe Lille, a kolejkę wcześniej ograł Bordeaux 4:1. Gra w kratkę jest charakterystyczna.

AS Monaco jest wiceliderem francuskiej ekstraklasy z sześciopunktową przewagą nad trzecim Olympique Lyon. Ligue 1 charakteryzuje się w ostatnich sezonach tym, że o Mistrzostwie nie może marzyć żaden zespół, bo jest ono niemal z automatu przynależne PSG, pozostaje więc walka o wicemistrzostwo.
    Monaco ma w tym kierunku całkiem niezłą drogę. Ostatnie sześć meczów to trzy remisy i trzy zwycięstwa.

W ramach trzydziestej kolejki Ligue 1 dojdzie do pojedynku między AS Monaco, a Stade de Reims. Do Księstwa przyjeżdża zespół broniący się przed spadkiem. Możemy spodziewać się dość ciekawego spotkania ze sporą ilością walki.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.