Ukraina – Walia 1:0 (koniec) | Irlandia Północna – Słowenia 1:0 (koniec)
1:0 (1:0)
Walia
Poniedziałek 28.03.2016, 20:00 • Kijów • Mecze towarzyskie

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (21:57:29)

Ukraina wygrywa 1:0! Niestety, było to bardzo nudne spotkanie. Obie drużyny skupiły się głównie na grze defensywnej, znacznie mniej miały do zaoferowanie w ofensywie. Końcowe minuty upłynęły pod znakiem zmasowanych ataków Wyspiarzy, ale ostatecznie czyste konto zachował Patov.

90+3
    90+2. Próba z ostrego kąta Richardsa

90+2
    Z ostrego kąta potężnie uderzył Ashley Richards, ale czujnie między słupkami Patov. Będzie corner dla Walii.

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89
    Wydawało się, że znakomicie doszedł do piłki w polu karnym rywali Volves, ale według sędziego głównego zmiennik Church'a faulował defensora gospodarzy.

87
    Bez pomysłu atakują już Wyspiarze. Wygrana gospodarzy staje się coraz bliższa.

85
    Rzut wolny dla gości z prawej strony pola karnego. Skutecznie jednak we własnej "szesnastce" gospodarze, rusza z kontrą Ukraina.

83
    Próbował prawą stroną Gunter. Dośrodkowanie bocznego defensora Walii jednak zablokowane przez dobrze ustawionego Garmasha.

81
    Prostopadłe podanie w kierunku Bradshaw'a. Plany rywali szybko psuje Patov, który uprzedza rywala.

79
    Na ostatnie dziesięć minut wprowadzony do gry Ledley, opuszcza murawę Huws.
    Yarmolenko rozpędza się przed Euro, to będzie groźna broń Ukrainy we Francji

77
    Nie za wiele dzieje się na murawie w ostatnich minutach. Kolejne już ataki budują goście, ale to wszystko z dala od pola karnego rywali.

75
    Ostatni kwadrans przed nami. W dalszym ciągu obie drużyny wymieniają podania w środkowej części boiska, po przerwie nie oglądaliśmy groźnych akcji podbramkowych.

73
    Druga podwójna zmiana w drużynie gościu. Na placu gry pojawiają się Henley i Bradshaw.

71
    Dobrze zapowiadała się kontra gospodarzy, ale zamiast na uderzenie Kovalenko zdecydował się na wycofanie w okolice 20. metra i ostatecznie cała ta akcja Ukraińców spaliła na panewce.

69
    Jak na razie druga połowa toczona jest pod dyktando gości. Wyspiarze jednak w dalszym ciągu nie potrafią realnie zagrozić bramce Patova.