Termalica – Korona 0:1 (koniec) | Cracovia – Górnik Ł. 0:0 (koniec) | Legia – Lechia 1:1 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
0:1 (0:0)
Korona Kielce
Sobota 02.04.2016, 15:30 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • PKO Ekstraklasa • Runda 29
    Końcowe statystyki tego spotkania!

Korona wreszcie odniosła zwycięstwo! Kluczowym momentem spotkania było pojawienie się na placu gry Łukasza Sierpiny.

Po słabym spotkaniu Korona Kielce wywozi z Niecieczy niezwykle cenny komplet punktów! Zwycięskiego gola zdobył Kamil Sylwestrzak. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w portalu Lajfy.com! (17:23:49)

90+4

90+3
    Groźny kontratak Korony! Cabrera miał okazję do oddania strzału, ale wolał szukać lepiej ustawionych partnerów..

90+1
    Ziajka oddał zaskakujący strzał z dystansu, ale wyraźnie pomylił się doświadczony obrońca Termaliki.

90+1
    Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowych 90!

89
    Mateusz Kupczak (Termalica) faulował w środku boiska rywala za co został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

89
    Trener Termaliki, Piotr Mandrysz stawia wszystko na jedną kartę! Na boisku pojawił się przed chwilą kolejny ofensywny piłkarz.

88
    Zmiana w drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza: z boiska schodzi Bartłomiej Babiarz, na boisku pojawia się Vladislavs Gutkovskis.

86
    Korona cofnęła się na własną połowę boiska i broni dostępu do bramki. Termalica nie ma dzisiaj zbyt wielu atutów w ofensywie.

85
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Serhij Pyłypczuk, na boisku pojawia się Vanja Marković.

84
    Pleva fatalnie dośrodkował w pole karne i grę od własnej bramki z piątego metra wznowi Trela.

83
    Termalica prowadzi atak pozycyjny, ale niewiele z tego wynika. Korona umiejętnie broni dostępu do własnej bramki.

81
    Cabrera brzydko zaatakował Putiwcewa w pojedynku o górną piłkę, ale sędzia nie ukarał indywidualnie snajpera Korony.

80
    Korona stara się uspokoić grę, długo utrzymywać w posiadaniu piłki na połowie rywali, daleko od własnej bramki.
    79. Kapitan Korony zdobył dzisiaj bardzo ważnego gola dla swojego zespołu. Zapowiada się bardzo ciekawa końcówka meczu.

78
    Zmiana w drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza: z boiska schodzi Patrik Mišák, na boisku pojawia się Wołodymyr Kowal.

77
    Zapowiada się teraz dłuższa przerwa w grze, gdyż doszło do zderzenia dwóch piłkarzy głowami..

76
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Elhadji Pape Djibril Diaw, na boisku pojawia się Vladislavs Gabovs.

75
    Gospodarze chcieli szybko odpowiedzieć! Strzał głową w kierunku bramki oddał Kędziora, ale wyraźnie pomylił się doświadczony napastnik Termaliki.
    73. Kamil SYLWESTRZAK - 0:1

73
    Gol dla Korony!
    Strzelcem bramki KAMIL SYLWESTRZAK.

Korona wychodzi na prowadzenie! Sierpina dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne. Futbolówkę wzdłuż bramki zgrał Rymaniak, a formalności dopełnił tylko Sylwestrzak!

71
    Bartłomiej Babiarz (Termalica) faulował rozpędzonego Aankoura za co słusznie został ukarany żółtym kartonikiem.

69
    Mieliśmy dłuższą przerwę w grze, gdyż na murawie z bólu zwijał się Diaw. Do wejścia na plac gry przygotowywany jest Gabovs.

68
    Pierwsza ofensywna akcja Sierpiny, ale szybki skrzydłowy Korony został powstrzymany przez defensorów Termaliki.

66
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Bartłomiej Pawłowski, na boisku pojawia się Łukasz Sierpina.

65
    Bartłomiej Smuczyński, który przed chwilą pojawił się na murawie w ostatnim spotkaniu przeciwko Lechii w Gdańsku zdobył gola na wagę jednego punktu.

64
    Zmiana w drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza: z boiska schodzi Jakub Biskup, na boisku pojawia się Bartłomiej Smuczyński.

62
    Plizga zagrał z narożnika boiska w szesnastkę, gdzie walkę o górną piłkę wygrał Pyłypczuk! Ukrainiec oddał strzał głową, ale nie trafił w bramkę!

61
    Biskup dośrodkował w pole karne, ale zdecydowanie zbyt głęboko i piłkę bardzo pewnie wychwytuje Trela.

60
    Długie zagranie w kierunku Kędziory, który w ostatniej chwili został powstrzymany przez dobrze ustawionego Dejmka!

58
    Mamy przerwę w grze, gdyż pomocy medycznej potrzebuje Misak. Pomocnik Termaliki z bliskiej odległości został trafiony futbolówką.

57
    Jakub Biskup (Termalica) przerwał faulem kontratak rywali za co słusznie został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

56
    Ależ było groźnie! Misak świetnie odebrał piłkę na połowie rywali i popędził na bramkę! Słowak zagrał do Kędziory, który wdał się w walkę z obrońcami, ale zdołał oddać strzał! Futbolówka po rykoszecie przeleciała tuż obok słupka!

55
    Walka przeniosła się do środka boiska, gdzie żadna ze stron nie potrafi na dłużej uspokoić sytuacji.

53
    Pyłypczuk oddał celny strzał z około 20 metrów, ale jego próba nie miała prawa zaskoczyć dobrze ustawionego golkipera Termaliki.

52
    Artem Putiwcew (Termalica) ostro zaatakował Pyłypczuka za co został napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem.

51
    Dobry początek drugiej części gry. Futbolówka przenosi się spod jednej bramki pod drugą. Ożywiły się również trybuny, na których zasiadają kibice obu zespołów.
    W efektowny sposób do oddania strzału składał się Aankour.

49
    Plizga bardzo groźnie dośrodkował w pole karne, gdzie wbiegał Kędziora! Składającego się do oddania strzału głową napastnika Termaliki uprzedził Sylwestrzak.
    48. Za chwilę wkroczymy we fragment spotkania, w którym bardzo dobrze radzą sobie gospodarze.

47
    Trenerzy obu zespołów nie zdecydowali się na dokonanie zmian w wyjściowych składach po zmianie stron boiska.

46

Piłkarze obu zespołów już wracają! Za chwilę początek drugiej odsłony tej rywalizacji!
    Statystyki pierwszej części meczu, w której na murawie działo się bardzo mało.

Po pierwszej bardzo przeciętnej części meczu drużyna Termaliki Bruk-Bet Nieciecza remisuje bezbramkowo z zespołem Korony Kielce! Wracamy za 15 minut!

45

45
    Sędzia nie przedłuży pierwszej części gry.
    44. Nieudana próba Wojciecha Kędziory!

44
    Kędziora oddał strzał z okolic pola karnego, ale wyraźnie się pomylił. Bardzo długo czekał napastnik Termaliki, aby oddać strzał w kierunku bramki.

43
    Lewą strona boiska przedzierał się Ziajka, ale został powstrzymany przez dwóch defensorów. Gospodarze wznowią grę od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

42
    Bardzo niedokładne zagranie Dejmka i grę od własnej bramki wznowi golkiper Termaliki.

41
    Plizga chciał w sprytny sposób zagrać do Misaka za linię obrony, ale trafił w jednego z defensorów Korony.

39
    Dejmek dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne w kierunku Sylwestrzaka, który próbował zgrać piłkę do partnerów, ale zrobił to niedokładnie.

38
    Kolejne zagranie aktywnego w ostatnim czasie Pyłypczuka w pole karne, ale futbolówka opuściła plac gry.

36
    Pyłypczuk zagrał płasko w pole karne, ale.. pod nogi obrońcy. Cały czas czekamy na pierwszego gola w tym spotkaniu.

35
    Ziajka bardzo ostro zaatakował przy linii bocznej boiska Pyłypczuka i grę od rzutu wolnego wznowią goście.

34
    Gra toczy się w środku boiska, gdzie wyraźną przewagę mają gospodarze. Jednak brakuje piłkarza, który wziąłby na siebie ciężar kreowania gry w zespole Termaliki.

32
    Po raz kolejny z narożnika boiska w szesnastkę zagrywał Plizga, ale przyjezdni oddalają zagrożenie spod własnej bramki.
    Nic nie zapowiada gradu bramek..

31
    Plizga dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, gdzie doszło do małego zamieszania, ale Pleva nie zdołał oddać celnego strzału z bliskiej odległości. To była naprawdę dobra okazja.

30
    Korona nieco odpuściła, zrezygnowała z wysokiego pressingu, który był niezwykle skuteczny na początku spotkania.

28
    Pokazał się teraz z lewej strony boiska Sylwestrzak, ale jego dośrodkowanie w pole karne nie było udane.

27
    Bardzo ostro i zdecydowanie grają piłkarze Korony, którzy szybko przerywają akcje ofensywne rywali faulami.

26
    Aankour dośrodkował w pole karne, ale po raz kolejny żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału na bramkę.

25
    Długie zagranie w kierunku Kędziory, ale napastnik Termaliki w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej.

24
    Termalica długo prowadzi atak pozycyjny, szukając luki w defensywie rywali. Natomiast Korona dobrze się ustawia na własnej połowie boiska i czeka cierpliwie na okazję do kontrataku.

23
    Niewiele dzieje się na murawie.. Z boiska wieje nudą!

21
    Gospodarze mają bardzo dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika. Kielecka defensywa jest dzisiaj niemal bezbłędna.

20
    Rafał Grzelak (Korona) przerwał faulem dobrze zapowiadającą się akcję rywali za co słusznie został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem. To pierwsze indywidualne napomnienie w tym spotkaniu.

18
    Misak oddał bardzo groźny strzał z około 20 metrów, ale posłał futbolówkę ponad bramką.

17
    Termalica stara się spokojnie budować swoje akcje ofensywne, ale defensywa Korony prezentuje się dzisiaj naprawdę dobrze i nie pozwala na zbyt wiele.

15
    Przyjezdni często egzekwują stałe fragmenty gry, ale ich wykonawca – Rafał Grzelak, nie robi tego zbyt dobrze.

13
    Grzelak zbyt głęboko dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne i futbolówkę bardzo pewnie wychwytuje Nowak.

12
    Pawłowski umieścił futbolówkę w siatce, ale wcześniej w górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego – spalony!

11
    Pyłypczuk dośrodkował groźnie w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału na bramkę.

9
    Gra toczy się w dobrym tempie! Piłkarze obu zespołów są bardzo zdeterminowani, szybko przerywają faulami dobrze zapowiadające się akcje rywali.

8
    Dłużej w posiadaniu piłki utrzymują się gospodarze, ale mają spore problemy, aby przenieść ciężar gry na połowę rywali.
    Termalica wkrótce będzie musiała pomyśleć o rozbudowie swojego stadionu.

6
    Z drugiej strony boiska w szesnastkę dośrodkował Biskup, ale dobrze ustawiony golkiper Korony wychwytuje pewnie futbolówkę.

5
    Daleki wyrzut z autu w wykonaniu Aankoura w pole karne, ale dobrze ustawiony Stano oddala zagrożenie.

4
    Grzelak dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, gdzie walkę o górną piłkę wygrał Diaw, ale nie trafił w bramkę.

3
    Piłkarze Korony stosują wysoki pressing, który utrudnia rozgrywanie futbolówki gospodarzom.

2
    Spokojny początek spotkania. Walka toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

1
    Zaraz zaczynamy!

Piłkarze obu zespołów już pojawiają się na murawie! Pogoda do gry jest idealna! Za chwilę usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego w tym spotkaniu!
    Dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne dla końcowego układu tabeli!

Poznaliśmy już skład Korony na dzisiejsze spotkanie!

Ciekawostki dotyczące dzisiejszego meczu!

Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania w portalu Lajfy.com! Będziemy Państwa na bieżąco informować o przebiegu meczu!
    Tak prezentuje się ligowa tabela przed sobotnimi spotkaniami 29. kolejki!

Pavol Stano w przeszłości reprezentował barwy Korony, w której był ważną postacią. Dzisiaj doświadczony stoper reprezentuje barwy beniaminka z Niecieczy.

Przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Korony, Marcina Brosza.

Podopieczni Marcina Brosza w ostatnim czasie nie potrafią odnieść zwycięstwa. Koroniarze zremisowali cztery ostatnie spotkania, co spowodowało spadek w ligowej tabeli. Jednak należy podkreślić, że były to mecze z wymagającymi przeciwnikami, m.in. Piastem Gliwice, czy Wisłą Kraków.

Piłkarze obu zespołów mają jeszcze matematyczne szanse na wywalczenie awansu do grupy mistrzowskiej, ale będzie o to niezwykle trudno. Gospodarze dzisiejszego spotkania w ostatniej serii gier zremisowali 1:1 w Gdańsku z miejscową Lechią! Termalica bardzo dobrze radzi sobie w spotkaniach przed własną publicznością, o czym przekonało się w tym sezonie już kilka drużyn z czołówki.

Wracamy na ligowe boiska po krótkiej przerwie reprezentacyjnej! W spotkaniu 29. kolejki polskiej Ekstraklasy drużyna Termaliki Bruk-Bet Nieciecza zmierzy się przed własną publicznością z zespołem Korony Kielce!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.
    Gole: 73. Sylwestrzak

Kartki:   52. Putiwcew (BRK), 57. Biskup (BRK), 71. Babiarz (BRK), 89. Kupczak (BRK) – 20. Grzelak (KRN)

Posiadanie piłki: 66 % : 34 %.
    Strzały celne: 1:2. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 4:4. Foule: 19:11.
    Bruk-Bet Termalica: Nowak – Pleva, Staňo, Putiwcew, Ziajka – Babiarz (88. Gutkovskis), Kupczak – Biskup (C) (64. Smuczyński), Mišák (78. Kowal), Plizga – Kędziora.

Zmiany: Pilarz – Sołdecki, Fryc, Foszmańczyk, Smuczyński, Gutkovskis, Kowal.

Korona Kielce: Trela – Rymaniak, Diaw (76. Gabovs), Dejmek, Sylwestrzak (C) – Grzelak, Jovanović – Pawłowski (66. Sierpina), Aankour, Pyłypczuk (85. Marković) – Cabrera.

Zmiany: Małkowski – Gabovs, Marković, Cebula, Sierpina, Zając, Sekulski.