Termalica – Korona 0:1 (koniec) | Cracovia – Górnik Ł. 0:0 (koniec) | Legia – Lechia 1:1 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
0:1 (0:0)
Korona Kielce
Sobota 02.04.2016, 15:30 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • PKO Ekstraklasa • Runda 29

Po słabym spotkaniu Korona Kielce wywozi z Niecieczy niezwykle cenny komplet punktów! Zwycięskiego gola zdobył Kamil Sylwestrzak. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w portalu Lajfy.com! (17:23:49)

90+1
    Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowych 90!

89
    Mateusz Kupczak (Termalica) faulował w środku boiska rywala za co został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

88
    Zmiana w drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza: z boiska schodzi Bartłomiej Babiarz, na boisku pojawia się Vladislavs Gutkovskis.

85
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Serhij Pyłypczuk, na boisku pojawia się Vanja Marković.

78
    Zmiana w drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza: z boiska schodzi Patrik Mišák, na boisku pojawia się Wołodymyr Kowal.

76
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Elhadji Pape Djibril Diaw, na boisku pojawia się Vladislavs Gabovs.
    73. Kamil SYLWESTRZAK - 0:1

73
    Gol dla Korony!
    Strzelcem bramki KAMIL SYLWESTRZAK.

Korona wychodzi na prowadzenie! Sierpina dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne. Futbolówkę wzdłuż bramki zgrał Rymaniak, a formalności dopełnił tylko Sylwestrzak!

71
    Bartłomiej Babiarz (Termalica) faulował rozpędzonego Aankoura za co słusznie został ukarany żółtym kartonikiem.

66
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Bartłomiej Pawłowski, na boisku pojawia się Łukasz Sierpina.

64
    Zmiana w drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza: z boiska schodzi Jakub Biskup, na boisku pojawia się Bartłomiej Smuczyński.

57
    Jakub Biskup (Termalica) przerwał faulem kontratak rywali za co słusznie został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

56
    Ależ było groźnie! Misak świetnie odebrał piłkę na połowie rywali i popędził na bramkę! Słowak zagrał do Kędziory, który wdał się w walkę z obrońcami, ale zdołał oddać strzał! Futbolówka po rykoszecie przeleciała tuż obok słupka!

52
    Artem Putiwcew (Termalica) ostro zaatakował Pyłypczuka za co został napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem.

Piłkarze obu zespołów już wracają! Za chwilę początek drugiej odsłony tej rywalizacji!

Po pierwszej bardzo przeciętnej części meczu drużyna Termaliki Bruk-Bet Nieciecza remisuje bezbramkowo z zespołem Korony Kielce! Wracamy za 15 minut!

20
    Rafał Grzelak (Korona) przerwał faulem dobrze zapowiadającą się akcję rywali za co słusznie został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem. To pierwsze indywidualne napomnienie w tym spotkaniu.

12
    Pawłowski umieścił futbolówkę w siatce, ale wcześniej w górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego – spalony!

Piłkarze obu zespołów już pojawiają się na murawie! Pogoda do gry jest idealna! Za chwilę usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego w tym spotkaniu!
    Gole: 73. Sylwestrzak

Kartki:   52. Putiwcew (BRK), 57. Biskup (BRK), 71. Babiarz (BRK), 89. Kupczak (BRK) – 20. Grzelak (KRN)

Posiadanie piłki: 66 % : 34 %.
    Strzały celne: 1:2. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 4:4. Foule: 19:11.
    Bruk-Bet Termalica: Nowak – Pleva, Staňo, Putiwcew, Ziajka – Babiarz (88. Gutkovskis), Kupczak – Biskup (C) (64. Smuczyński), Mišák (78. Kowal), Plizga – Kędziora.

Zmiany: Pilarz – Sołdecki, Fryc, Foszmańczyk, Smuczyński, Gutkovskis, Kowal.

Korona Kielce: Trela – Rymaniak, Diaw (76. Gabovs), Dejmek, Sylwestrzak (C) – Grzelak, Jovanović – Pawłowski (66. Sierpina), Aankour, Pyłypczuk (85. Marković) – Cabrera.

Zmiany: Małkowski – Gabovs, Marković, Cebula, Sierpina, Zając, Sekulski.