Man City – PSG 1:0 (koniec) | Real Madryt – Wolfsburg 3:0 (koniec)
Real Madryt
3:0 (2:0)
VfL Wolfsburg
Wtorek 12.04.2016, 20:45 • Santiago Bernabéu, Madryt • Liga Mistrzów UEFA • Ćwierćfinał

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Ależ ten tydzień zleciał szybko, prawda? Emocje nieopadły po pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym, a już będziemy mogli delektować się walką o najwyższe cele w tej edycji Ligi Mistrzów! Specjalnie dla Państwa zrelacjonujemy spotkanie, w którym będzie się działo – Real Madryt podejmie na Santiago Bernabéu VfL Wolfsburg. Przypomnijmy, że to "Wilki" wygrywają po pierwszej potyczce z "Królewskimi" 2:0 i to właśnie Real będzie gonił wynik, oczywiście na to liczymy!
    "Wilki" w drodze do Madrytu!

Wicemistrzowie Niemiec chociaż dalej są przedstawiani w roli "tego gorszego" mają klarowną drogę do półfinału, ale jest właśnie jedno "ale", Real nie ma zwyczaju przegrywać przed własną publicznością w tak ważnych i prestiżowych meczach. Kapitalne pierwsze spotkanie, fenomenalne wykorzystywanie błędów przeciwnika i efektywność w wykonywaniu swoich akcji przyniosło efekt w postaci świetnego dorobku w Niemczech. Przypomnijmy, że bohaterami byli – Ricardo Rodríguez, który pewnie wykorzystał jedenastkę podyktowaną już w 18. minucie spotkania i Arnold, ten świetnie opanował piłkę w polu karnym i pokonał Navasa.

Liga:

"Wilki" podejmowały w ramach 29. kolejki Bundesligi Mainz, w Wolfsburgu padł remis 1:1, jedyną bramkę dla dzisiejszych gości zdobył Schürrle. Miejmy nadzieję, że te wszystkie siły podopieczni Dietera Heckinga szykują na batalię w Madrycie.
    Trening na płycie głównej Santiago Bernabéu.

Real Madryt

"Królewscy" jakby na to nie patrzeć zasługiwali chociaż na jedną bramkę tydzień temu w Wolfsburgu, ale pech, a może bardziej szczęście gospodarzy nie pozwalało na trafienie do siatki Begnalio. Zawodnicy "Zizu" mobilizują się wszach i na pewno zgotują piekło swojemu przeciwnikowi na Santiago Bernabéu, innego scenariusza w ogóle nie biorę pod uwagę i myślę, że i tak Real jest faworytem tego dwumeczu. Mam nadzieję, że jednak Wolfsburg nie dostanie szybkich trzech bramek i po przerwie zacznie się pogrom, liczę na kapitalne widowisko z różnymi zmianami sytuacji i losy awansu przechylą się w ostatnich minutach tego pojedynku, ba myślę, że każdy kibic chciałby to oglądać właśnie z takimi emocjami.

Liga:

"Los Blancos" w ostatniej ligowej kolejce bez większych problemów uporali się z Eibarem wygrywając 4:0. Ciekawe jest to, że wszystkie bramki padły po strzałach różnych zawodników, tak więc, po jedynym trafieniu zanotowali – James, Lucas Vázquez, Cristiano Ronaldo oraz Jesé. Real zakończył już w pierwszej połowie, bowiem 4. bramki padły do pierwszych 45. minut.
    Kilka migawek z treningu "Królewskich".

Spotkanie w Madrycie poprowadzi czwórka sędziów z Węgier. Głównym arbitrem zawodów będzie Pan Viktor Kassai, na liniach pomagać mu będą – Gyorgy Ring oraz Vencel Toth, natomiast sędzią technicznym – Istvan Albert.
    Potwierdzenie arbitrów.
    Widać, że Gareth Bale ma to "czucie" przed rewanżem, może taka piętka? Myślę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko!

Na to spotkanie zapraszamy już od godziny 20:00, kiedy to zostaną udostępnione składy obydwu ekip. Zapowiada się naprawdę gorąco i myślę, że ani Wolfsburg, a tym bardziej Real nie odpuszczą i walka będzie do samego końca! Śledźcie nas na Lajfy.com
    Pełna mobilizacja w Madrycie, czy tzw. "comeback" jest w możliwy?
    Szatnia już przygotowana.

Real Madryt: Keylor Navas – Carvajal, Sergio Ramos, Pepe, Marcelo – Casemiro, Kross, Modrić – Bale, Benzema, Ronaldo.

Rezerwowi: Casilla – Varane, James, Vazquez, Jese, Isco, Danilo

VfL Wolfsburg: Benaglio – Vieirinha, Draxler, Henrique, Schürrle, Dante, Gustavo, Guilavogui, Naldo, Arnold, Rodriguez.

Rezerwowi: Casteels – Schäfer, Caligiuri, Kruse, Dost, Träsch, Knoche

Sędziowie: Viktor Kassai – Gyorgy Ring, Vencel Toth – Istvan Albert.
    Składy obydwu ekip.

A na ulicach Madrytu atmosfera, aż wrze.
    Również szatnia "Królewskich" już gotowa.
    Cóż za przywitanie!

Zespoły już w tunelu! Za chwilkę wielkie starcie! Przepiękna oprawa i atmosfera na trybunach, aż ciarki przechodzą!

Hymn Ligi Mistrzów!

Przywitanie kapitanów, losowanie i za chwilkę możemy zaczynać!

1

1
    Ruszamy! Jedziemy! Startujemy! "Królewscy" przy piłce, Wolfsburg w mocnej defensywie.

2
    Piłka z głębi pola do Cristiano Ronaldo, Portugalczyk na spalonym, po chwili "Wilki" popracowały na połowie Realu i wywalczyły wrzut z autu na wysokości pola karnego.

3
    Szybkie przejęcie podopiecznych Zidane'a, którzy spokojnie kreują swój atak pozycyjny. Benzema zagrywał głową na wychodzącego Bale'a, za mocna piłka nawet dla Walijczyka, od bramki Begnalio.

3
    Naciskał Schürrle na Ramosa, Hiszpan jednak spokojnie odgrywa głową do Navasa.

4
    Piękny pressing Realu na prawej stronie, świetnie zaczynają "Królewscy", którzy jak najszybciej chcą wyjść na prowadzenie i pokazać, że starcie w Wolfsburgu był tylko wpadką, o której po tym meczu nikt nie będzie pamiętać.

5
    Pograli Marcelo i Benzema w polu karnym Wolfsburga, ciasno, bardzo ciasno w szesnastce i tracą zawodnicy Realu. Bardzo wysoko od samego początku. Będzie ciekawie.

6
    Ależ szaleje Ronaldo na prawej stronie, zagrał na lewą krawędź do Kroosa, który wywalczył rzut rożny.

6
    Kroos dośrodkował, a Ramos w dość zaskakujący sposób uderzał głową, piłka odbiła się od poprzeczki i wychodzi za boisko. Begnalio od bramki.

7
    Mocno cisną "Królewscy", ale teraz spokojnie zapoczątkowują swój atak od linii obrony.

7
    Za dużo indywidualności w szarży Benzemy, który mógł obsłużyć choćby Ronaldo wychodzącego w uliczkę.

8
    Modrić poszedł lewą stroną i zagrał płaskie dośrodkowanie w pole karne, nikogo tam nie było i radzi sobie Naldo, który wybija piłkę wyjaśniając sytuację.

8
    Modrić faulował Luiza Gustavo w centralnej części boiska, chwila przerwy w grze, okropne gwizdy na Santiago Bernabeu.

9
    Narzekają "Wilki", że sędzia puszcza drobne "kąsanie" zawodników Realu, ale będzie rzut rożny i pierwsza groźna sytuacja dla przyjezdnych.

10
    Świetnie radzą sobie defensorzy Realu, Rodriguez od razu wycofał futbolówkę na swoją połowę, a gospodarze szukają kontaktu z piłką w sposób natychmiastowy.

11
    Kapitalnie przeszedł Bale'a, podanie już do Ronaldo było nieprecyzyjne i na aut wybija Gustavo.

11
    Przejmuje piłkę Real, ciągłą szarża "Królewskich" trwa, jak długo? Nie można przecież cały mecz atakować.

12
    Pięknie dośrodkował Marcelo, który włączył się do akcji ofensywnej, wybija na korner Draxler, który cofnął się, aż w pole karne.

12
    Skiksował Kroos kiedy to piłka trafiła pod nogi przed polem karnym, futbolówka jednak po chwili w rękach spokojnie interweniującego Benaglio.

13
    Obraz się nie zmienia, Real ciśnie i nie ma zamiaru schodzić z tonu swojej gry. Benzema jest jedną z najjaśniejszych postaci w szeregach gospodarzy. Bardzo konkretna gra Francuza.

14
    Czyściutki wślizg Luiza Gustavo i natychmiastowo poszła piłka do wychodzącego Draxlera, który zachował się w chamski sposób wybijając piłkę po tym jak nie dał rady jej opanować przed wyjściem za boczną linię.

16
    Gol dla Realu!
    Strzelcem bramki CRISTIANO RONALDO.
    GOOOOOOL! Mamy otwarcie, Carvajal poszedł prawą stroną i dośrodkował w pole karne, piłka zrykoszetowała od jednego z obrońców "Wilków" i wpadła prosto pod nogi RONALDO, który pokonuje Benaglio.
    16. Cristiano Ronaldo (REA) - 1:0

17
    Raz! Dwa! "Wilki" na deskach, dośrodkowanie mierzone z rzutu rożnego, RONALDO wszedł na bliski słupek i uderzył pięknie głową, bez szans Benaglio!
    17. Cristiano Ronaldo (REA) - 2:0

18
    Demoniczny wzrok Cristiano Ronaldo, który ma ochotę na więcej, "Wilki" oszołomione, a "Królewscy" chcą pokazać swoją wyższość i zdemolować rywala.

19
    Bale świetnie zamortyzował wysoką piłkę na klatce piersiowej i odgrywał natychmiast do Benzemy, na spalonym jednak Walijczyk.

20
    Wielka presja ciąży teraz na zawodnikach gości, Modrić faulował na lewej stronie Arnolda, będzie dośrodkowanie z rzutu wolnego, zobaczymy, może będzie jeszcze ciekawiej.

21
    Dobrze bita piłka przez Draxlera, radzi sobie Real i jeszcze sędzia dopatrzył się spalonego, słuszna decyzja. Real przy piłce. Troszkę spokojniej.

22
    Pepe ładnie dopatrzył wychodzącego Ronaldo, nie dał się jednak nabrać na tą "zawiesinkę" Portugalczyka Dante. "Królewscy" dalej chcą przycisnąć swojego rywala.

23
    Chwila oddechu dla Wolfsburga, Vieirinha kapitalnie do Draxlera, który pokonuje w pojedynku jeden na jednego Carvajala, który faulował Niemca, rzut wolny, dogodna pozycja i tym samym sytuacja.

24
    Dośrodkowanie na dalszy słupek, na raty broni Navas, który zabiera z głowy futbolówkę Naldo.

25
    Ładnie przecina długie podanie Carvajala, ciągle jednak "Wilki" przy piłce, Real mocno podchodzi, ale nie chce zrobić kosztownego błędu.

26
    Świetna piłka od Bale'a do Benzemy, który znalazł się na minimalnym spalonym, lecz Francuz pokazał jak się przyjmuje i opanowuje piłkę w polu karnym rywala.

27
    Okropne, przerażające gwizdy na Santiago Bernabeu, bowiem Wolfsburg kreuje swoją akcję w dość spokojny sposób, strzał Gustavo broni Navas.

28
    Znów na spalonym złapany Karim Benzema, dobre podanie, ale nie w tempo, jestem pewny, że w końcu się powiedzie i będzie naprawdę groźna okazja.

29
    Teraz na spalonym Schürrle, szybko jednak wznawiają "Królewscy" i nacierają na bramkę. Casemiro szukał Ronaldo, dobrze główkuje Dante.

30
    Kapitalnie zszedł na prawą nogę z lewego skrzydła Benzema, oddaje strzał na bliższy słupek, pewnie Benaglio.

31
    Prostopadłe podanie do Arnolda, ten uprzedzony przez Carvajala, szybciutkie odegranie na uciekającego Bale'a, a Rodriguez czujnie podaje do Benaglio.

32
    Draxler ma jakieś problemy mięśniowe, chyba będzie potrzebna zmiana, Max Kruse przygotowany już do wejścia na zieloną murawę.

33
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Julian Draxler, na boisku pojawia się Max Kruse.

34
    Bale urwał się prawą flanką, dogrywał prawą nogą, a Dante czyści, dobra interwencja Brazylijczyka. Tam czyhał już Ronaldo.

34
    Minął się z piłką Pepe po zagraniu od Vieirinha w kierunku Schürrle. Kilka sekund potem atomowe uderzenie Luiza Gustavo!
    34.

35
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, bez większej historii ten stały fragment gry, Guilavogiu próbował jeszcze z 25. metrów zaskoczyć Navasa, strzał jednak obok bramki.

36
    Faulowany teraz Marcelo kiedy w świetny sposób ograł Vieirinhę, rzut wolny, dobra okazja, dobra sytuacja, czekamy na rozwój wydarzeń.

37
    Bale uderzał, ciężka pozycja Walijczyka i też odległość, piłka nad poprzeczką, Benaglio z piątego metra.

38
    Poszedł Schürrle prawą stroną i kapitalnie zagrał płaskie podanie do Bruno Henrique, który zachował się koszmarnie! Tylko rzut rożny dla gości, powinno być 2:1. Korner!

39
    Źle wykonany rzut rożny, Real od razu przejmuje i rozprowadza piłkę przez wszystkie formacje. Ronaldo wywalczył wrzut z autu na połowie gości.

40
    Modrić próbował uruchomić Benzemę zagraniem z "fałsza", główkuje świetnie Dante. Niewiele ponad pięć minut do zakończenia pierwszej połowy.

41
    "Wilki" teraz troszkę mają miejsca i mogą coś pokombinować na połowie Realu. Bruno Henrique na prawej stronie do Schürrle, a ten z pierwszej piłki uderza z woleja, który trafia w plecy Carvajala, tylko aut na wysokości pola karnego.

42
    Tracą futbolówkę goście w centralnej części boiska, a dokładnie Guilavogiu, Modrić zabiera przeciwnikowi piłkę.

43
    Spokojnie, bez wielkiego tempa obie drużyny chcą zakończyć pierwszą połowę. Ramos spokojnie odgrywa do Navasa, a ten na Carvajala.

44
    Bale chciał nawinąć arbitra na faul, Dante jednak czyściutko i gramy dalej. Marcelo na spalonym, prosty błąd Brazylijczyka który nie przypilnował linii.

45
    Za chwilę dowiemy się o ile dłużej potrwa ta połowa, Carvajal faulował Schürrle, nie zgadzają się trybuny i żaden z zawodników Realu.

45+1
    Rzut rożny dla "Wilków". Piłka poleciała jednak za daleko, naciskany Kroos wybija daleko, Bale narzeka na faul, ale gramy dalej, z drugiej strony Kruse chciał się urwać, ale kapitalnie Casemiro.

45+2
    Arnold, brzydki faul na żółty kartonik, odegrał się jeden z "Wilków" na przejęcie Brazylijczyka z poprzedniej akcji.

45+2

Ufffffff! Ale się dzieje! Real dominuje i tego nie można inaczej opisać, piękna piłka toczy się na Santiago Bernabéu. Po dwóch ciosach "Królewscy" troszkę osiedli na laurach, ale w końcówce mieli jeszcze dwie sytuacje, które mogły zamienić się w bramkę, w ogóle ostatnie minuty to była gonitwa z jednego pola karnego na drugie. Czekamy na kolejne 45. minut i ewentualną dogrywkę, ponieważ w dwumeczu mamy wynik 2:2 i nikt nie jest pewny awansu.
    Świetne 45. minut w Madrycie! Wracamy za 15. minut.

46

46
    Rozpoczynamy drugą połowę ma Santiago Bernabeu, Benaglio spokojnie przyjmuje nogą i od razu przekazuje futbolówkę do swojej obrony.

47
    Niedokładnie Vieirinha po tym jak wysoko i szczelnie podszedł do niego Marcelo, który wywalczył posiadanie piłki. Jednak "Wilki" przy piłce.

48
    Ładnie Max Kruse, mocno pracuje jednak Pepe, który zagrywa do Benzemy, a ten do Ronaldo, świetnie jednak wślizgiem Ricardo Rodríguez .

49
    Dwa rzut rożne, po których nic nie wyszło, Bale jeszcze faulował w ataku, Benaglio bez pośpiechu zmierza do wykonania tego rzutu wolnego.

50
    Traci Schürrle, zła akacja Wolfsburgu, szybko spaliła na panewce. Za to poszli z kontrą "Królewscy". Carvajal i nieporozumienie z Ronaldo! Ależ akcja Realu.

51
    Znów powtarza się scenariusz z pierwszej połowy, Real mocno przyciska swoją ofiarę i czeka na jeden jedyny błąd, który skrupulatnie zostanie wykorzystany.

52
    Z "fałsza" Marcelo do Benzemy, starał się to odebrać Francuz, jednak zbyt dużo siły włożył to Brazylijczyk. Od bramki Benaglio.

53
    Mocny strzał, po obwodzie pograli goście i piłka trafiła do Luiza Gustavo, ten bez większego zastawienia oddaje strzał, który ląduje na linią końcową. Navas z piątki.

54
    Kontroluje wydarzenia na boisku Real. Marcelo ruszył lewą stroną i dogrywał w pole karne, dobrze ponownie Dante. Chwilę później Ramos kapitalnie zakręcił przy linii, ale jego centra katastrofalna.

55
    Wrzut z autu dla Realu, ciężko dobre słowo powiedzieć w tym momencie na temat gości, oni p prostu nie istnieją, Ronaldo wywrócił się w polu karnym, gramy dalej!

56
    Kroos świetnie dzióbnął sobie piłkę, szukał tego rzutu wolnego Niemiec, Guilavogiu popchnął mistrza świata. Ronaldo już odmierza swoje "magiczne" kroki.

57
    29. metrów do bramki Diego Benaglio.

57
    Ronaldo! Po murze strzał Portugalczyka, rzut rożny, znowu ciśnienie na barkach "Wilków"

58
    Krótko Modrić z Carvajalem, poszedł potem indywidualnie Chorwat, futbolówka trafia pod nogi Bale'a, który z pierwszej piłki huknął z woleja, wysoko nad bramką.

59
    Wysoki pressing, gwizdy i mamy błąd Benaglio, który wybija piłkę na aut. Znowu Real będzie szukał luki na przechytrzenie swojego rywala z Niemiec.

60
    Modrić świetnie wyczaił zamiary Dante, mało brakło a opanowałby piłkę, tak to aut dla Wolfsburgu, jednak tylko sekundę trwał kontakt piłkarzy przyjezdnych z futbolówką.
    60.

61
    Instynktownie broni Benaglio, ponieważ mało brakło, a Guilavogiu strzeliłby samobója, który na pewno ściąłby z nóg gości.

62
    Błąd Marcelo, chwilę później Brazylijczyk odrabia swój błąd i ciągle Real, ależ piękny mecz, ależ gonitwa na victorią!

62
    Rzut rożny, po bardzo nerwowej interwencji Dante. Dośrodkowanie, lecz nie dał rady złapać na głowę Ronaldo tej piłki.

63
    Doszli do głosy goście. Przytomnie pograł po obwodzie Schürrle, Vieirinha huknął potężnie, jego strzał zablokowany przez Casemiro.

65
    Benzema nabija na lewej stronie Vieirinhę, będzie rzut rożny!

65
    Ależ sytuacja! Strzał Ramosa szczęśliwie wyłapuje Benaglio i szybkie wznowienie przez goalkeepera Wilków na wychodzących "Wilków".

66
    Vieirinha ze strzałem lewą nogą, dobra próba i decyzja prawego obrońcy Wolfsburgu. Szybko przebiega to spotkanie.
    66.

67
    Real dał troszkę miejsca przyjezdnym i mogło się to źle skończyć. Gramy jednak dalej i sprawa awansu ciągle w zasięgu ręki jednych i drugich.

68
    Świetna akcjach Niemców, Kruse wyczyszczony przez Ramosa, chwilę później Schürrle umiejętnie wymusił faul. Rzut wolny z lewej strony.

69
    Piękne dośrodkowanie i strzał Dantego, za słaby jednak i spokojnie broni Navas.

70
    Zatrzymany Benzema przez Naldo, jakiś problem Bruno Henrique, który leży na murawie boiska. Będzie i tak po wznowieniu wrzut z autu dla "Królewskich".

72
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Bruno Henrique, na boisku pojawia się Daniel Caligiuri.

73
    Kolejna wymuszona zmiana, Real ciągle przy piłce, na prawej stronie pograł Carvajal, Hiszpan dograł na Marcelo, a ten w pole karne, strzał Benzemy bardzo niecelny.

74
    Benaglio postraszony teraz Benzemę, wybija na aut goalkeeper Wolfsburgu. Co raz mniej czasu dla jednych i drugich.

75
    Piętnaście minut do końcowego gwizdka, będzie na pewno jeszcze coś doliczone, ale to nie zmienia faktu, że jedna i druga drużyna nie ma nic do stracenia i na pewno teraz troszkę mecz się otworzy.

76
    Modrić dogrywał na Benzemę, podanie jednak nie doszło, chwilę później futbolówka wraca do Chorwata i ten zostaje faulowany przez Gustavo.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Luiz Gustavo (VfL Wolfsburg).

77
    Ronaldo ponownie dochodzi do piłki i będzie próbował zapakować piłkę do siatki!

77
    To jest GIGANT! Siedem standardowych kroków i przepiękny strzał między Naldo i Guilavogiu, który wędruje przy słupku bramki Benaglio!
    77. Cristiano Ronaldo (REA) - 3:0

78
    No to się zacznie, Wolfsburg będzie się otwierał z minuty na minutę co oczywiście napędza Real i te szybkie, "Królewskie" kontry.

79
    Naprawdę zasługuje Real na ten awans, harują na całej rozciągłości boiska zawodnicy "Zizu", Wolfsburg ma piłkę. Aut blisko pola karnego gospodarzy.

80
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Joshua Guilavogiu, na boisku pojawia się Bas Dost.

80
    Przesadził Ronaldo, brzydki faul nabuzowanego Cristiano na Arnoldzie.

81
    Szansa i chaos w polu karnym Realu, nie mógł znaleźć sobie żaden z zawodników Wolfsburgu miejsca i wychodzą "Królewscy" z kontrą.
    81.

82
    Benzema indywidualnie na lewej stronie, zszedł na prawą nogę i huknął, kapitalnie broni Benaglio, rzut rożny dla Realu.

83
    Nic wielkiego nie wyszło, Bale po rzucie rożnym potańczył jeszcze przed szesnastką, lecz pecha później miał Benzema, który nabił sam siebie, od piątki goalkeeper "Wilków".

84
    Cofnęli się "Los Blancos", dają miejsce Wolfsburgowi w rozegraniu. Brakuje troszkę sił, Ramos wybija na aut. Będzie pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy.

84
    Zmiana w drużynie Real Madryt: z boiska schodzi Karim Benzema, na boisku pojawia się Jesé Rodríguez.

85
    Ładnie grają teraz piłką goście z Niemiec, wybijają z rytmu swoich rywali gospodarze, brzydki faul Dantego, będzie chyba żółty kartonik.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Dante (VfL Wolfsburg).

86
    Jese! Świetny przerzut Bale'a do Hiszpana, ten schodzi na prawą nogę i bije mocno! Kapitalna interwencja Benaglio, który przenosi piłkę nad poprzeczką.
    86.

87
    Źle wykonany rzut rożny, Wolfsburg może coś teraz pograć, dobrze przesuwa się każda linia Realu i niweluje wszelkie perspektywy gości.

88
    Naldo zapędził się do ataku, wszystkie armaty wysyłają już pod pole karne "Wilki", nie ma nic do stracenia, szykują się gorące ostatnie minuty spotkania.

89
    Z piątego metra Navas, powoli zmierzamy ku końcowi, Real spokojnie prowadzi grę i nie daje się. Strata piłki w tym momencie za każdym razem będzie groźna.

90
    Faul w ataku Carvajala, umiejętnie jednak Hiszpan, który zyskał trochę czasu i zastopował kontratak.

90+1
    Real ciągle, Jese ładnie do Bale'a, który uderza piłkę prawą nogą, dobrze Benaglio. Będzie kolejny żółty kartonik.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Vieirinha (VfL Wolfsburg).

90+1
    Zmiana w drużynie Real Madryt: z boiska schodzi Luka Modrić, na boisku pojawia się Raphaël Varane.

90+2
    Bale zabawił się jeszcze przy linii bocznej, zyskali aut, a nawet dwa "Królewscy".

90+3
    Ależ się gonią, ile siły mają Ci zawodnicy, tylko pozazdrościć, Ramos wyjaśnia całą sytuację, a piłka trafia do Jese.

90+4
    Czas doliczony już za nami, za chwilkę będzie ostatni gwizdek, Marcelo faulował i Wilki wychodzą z ostatnią akcją.

90+4
    90+4. Święte słowa.

Szósty raz z rzędu Real Madryt będzie grał w półfinale Ligi Mistrzów! Brawa i tylko brawa, dla jednej i drugiej ekipy, "Królewscy" i Wolfsburg zostawili kawałek siebie na zielonej murawie stadionu Santiago Bernabeu, piękny mecz, piękne emocje, wspaniałe sytuacje i nie tylko, bo serce jakie włożyli w ten pojedynek piłkarze może być przykładem dla każdego młodego zawodnika. Podopieczni "Zizu" meldują się w półfinale, patrzę drugim okiem, Manchester City pokonuje PSG i również zagra w 1/2, a więc jeszcze jutro, jeszcze jutro ogromne emocje, Bayern z Benficą i Barcelona przeciwko drugiej ekipie z Madrytu – Atlético. Oj będzie się działo, zapraszamy do śledzenia relacji! Lajfy.com (22:42:31)

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
    Strzały na bramkę: 7:3.
    Strzały niecelne: 5:3.
    Rzuty rożne: 12:4.
    Spalone: 5:3.
    Faule: 9:9.
    Szósty raz z rzędu! Liczby nie kłamią, wielki szacunek!
    Wolfsburg godnie żegna się z Ligą Mistrzów, skazani na pożarcie wicemistrzowie Niemiec narobili stracha wielkiemu Realowi, który musiał się spiąć i walczyć do końca o półfinał.
    Pierwszy dzień półfinałów za nami, czekamy na jutro, miejmy nadzieję, że emocje będą równie wielkie!

Mateusz Zając

Gole: 16. Ronaldo, 17. Ronaldo, 77. Ronaldo

Kartki:   80. Ronaldo (REA) – 45+2. Arnold (WOF), 76. Luiz Gustavo (WOF), 86. Dante (WOF), 90+1. Vieirinha (WOF)

Strzały celne: 7:3. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 12:4. Spalone: 5:3. Foule: 9:9.
    Real Madryt: Navas – Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo – Modrić (90+1. Varane), Casemiro, Kroos – Bale, Benzema (84. Jesé Rodríguez), Ronaldo.
    Zmiany: Casilla – Varane, Jesé Rodríguez, L. Vázquez, James Rodríguez, Isco, Danilo.

VfL Wolfsburg: Benaglio – Vieirinha, Naldo, Dante, Ricardo Rodríguez – Guilavogiu (80. Dost), Luiz Gustavo – Bruno Henrique (72. D. Caligiuri), Arnold, Draxler (33. M. Kruse) – Schürrle.
    Zmiany: Casteels – Schäfer, D. Caligiuri, M. Kruse, Dost, Träsch, Knoche.

Sędziowie: Viktor Kassai – Gyorgy Ring, Vencel Toth – Istvan Albert