Polska U-15 – Finlandia U-15 5:0 (kon.)
koniec
Polska U-15
5:0 (2:0)
Finlandia U-15
środa 13.04.2016, 13:00 • Stadion Karpat, Krosno • Reprezentacja Polski
  To wszystko z tego spotkania. Dziękuje za uwagę.

   
  Po bardzo dobrym spotkaniu Polska rozbija Finów 5:0! W drugiej połowie na boisku dominowali już tylko nasi młodzi rodacy. Szczególnie mocny był początek. Szybkie dwie bramki bohatera spotkania Jakuba Karbownika, który skompletował hat-trick i wszystko w tym starciu było jasne. W doliczonym czasie gry jeszcze trafienie dołożył Nawrocki i dobił rywala. Młodzi Polacy zaprezentowali się więc rewelacyjnie i z optymizmem możemy patrzeć w przyszłość! (14:42:15)
   
  80+4
  Koniec meczu.
   
  80+2
  Gol dla Polski!
  Strzelcem bramki MIKOŁAJ NAWROCKI.

  Jeszcze ruszają młodzi Polacy w doliczonym czasie gry i dobijają rywala! Na prawej stronie znalazł się Rosołek posłał ładną centrę w pole karne gdzie do futbolówki dopadł MIKOŁAJ NAWROCKI i precyzyjnym uderzeniem głową wpakował do siatki!
   
  80
  Daria Kokoszka dolicza do regulaminowego czasu gry cztery minuty,
   
  79
  Spokojnie na boisku w końcówce spotkania. Gra toczona w środku pola.
   
  76
  Tuominen (Finlandia U-15) nie wykorzystał rzutu karnego.

  Marnują jednak szansę na honorowe trafienie goście! Do piłki podszedł sam poszkodowany ANTON TUOMINEN mocno uderzył w prawy róg, kapitalnym uderzeniem popisuje się jednak PIOTR ZALEWSKI, który odbija futbolówkę!
   
  75
  Ruszają teraz Finowie i wywalczają RZUT KARNY! Na lewej stronie znalazł się Tuominen wpadł w pole karne i zahaczył go od tyłu Marek. Arbiter bez cienia wątpliwości wskazała na wapno!
   
  73
  Jeszcze dwie roszady wśród Finów. Boisko opuścili Rale i Tainio, a w ich miejsce na murawie pojawili się Hiekkanen i Vitanen.
   
  72
  Kolejna próba naszych rodaków. Po ładnej wymianie na 20 metrze znalazł się Białczyk oddał mocne uderzenie, jednak ponad poprzeczką.
   
  69
  Ruszają w końcu Polacy i niezła okazja! Na prawej stronie znalazł się Rosołek ładnie zacentrował w pole karne gdzie do futbolówki na jej lewej stronie dopadł Smajdor, oddał uderzenie, jednak ponad poprzeczką!
   
  67
  Kolejna zmiana. W miejsce Michała Karbownika na boisku pojawia się Maciej Marek.
   
  64
  Obie ekipy po roszadach muszą się odnaleźć na boisku. Jak na razie nie dzieje się zbyt wiele ciekawego. Gra toczona w środku pola.
   
  61
  Kolejne zmiany w Polsce. Boisko wśród burzy braw opuszcza bohater spotkania Jakub Karbownik, a w jego miejsce pojawia się Matuszewski. Opuszcza plac gry również Maik Nawrocki, a za niego wchodzi Michał Bogacz.
   
  61
  Z kornera nie wynika nic godnego uwagi.
   
  60
  Kolejne dwie roszady wśród Finów. Boisko opuścili Mustonen i Vitanen, a w ich miejsce na murawie pojawiają się Hannola i Nurmi.
   
  59
  Rusza teraz lewym skrzydłem czarnoskóry Mustonen i wywalcza dla swojego zespołu rzut wolny.
   
  58
  Po mocnym początku drugiej połowy przez Polaków spokojniej na boisku. Gra toczona w środku pola.
   
  56
  Trzy zmiany wśród Finów. Boisko opuszczają Vesterinen, Hirvonen i Adawi, a w jego miejsce na murawie pojawiają się Saarinen, Larsson i Westerlund.

  Kamil Marut

  Bramki: 3. Jakub Karbownik, 37. Marchewka, 50. Jakub Karbownik, 52. Jakub Karbownik, 80+2. Nawrocki

  Kartki:   47. Jakub Karbownik (P15), 51. Michał Karbownik (P15)

  Nietrafiony rzutkarny: 76. Tuominen (F15), bramkarz Zalewski obronił


  Polska U-15: Zalewski- Rubaszewski (41' Borowiec) , Smajdor, Maik Nawrocki (62' Bogacz), Pleśnierowicz, Michał Karbownik (67' Marek), Nowak (53' Mikołaj Nawrocki), Żuk (41' Białczyk), Marchewka (41' Zjawiński), Bogusz (41' Rosołek), Jakub Karbownik (62' Matuszewski)

  Rezerwowi: Adamczyk- Rosołek, Marek, Bogacz, Mikołaj Nawrocki, Białczyk, Borowiec, Matuszewski, Zjawiński

  Finlandia U-15: Poyhonen- Rale (73' Hiekkanen), Raitanen, Vittanen, Sallinen, Tainio (73' Vitanen), Hirvonen (56' Larsson), Tuominen, Mustonen, Vesterinen (56' Saarinen), Adawi (56' Westerlund)

  Rezerwowi: Sisalo- Nurmi, Larsson, Westerlund, Hannola, Saarinen, Vitanen, Hiekkanen

  Sędziowie: Daria Kokoszka