Norwegia – Szwecja 2:3 (koniec) | Francja – Finlandia 1:3 (koniec) | Rosja – Szwajcaria 5:1 (koniec)
Węgry – Białoruś 5:2 (koniec) | Kazachstan – Łotwa 1:2 (koniec) | Kanada – Słowacja 5:0 (koniec)
Węgry
5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
Białoruś
Sobota 14.05.2016, 15:15Mistrzostwa Świata • Grupa B

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (17:26:18)

Koniec! Węgrzy pokonują Białoruś 5:2 i robią wielki krok w kierunku utrzymania się w hokejowej elicie! Jeśli Białoruś przegra z Francją lub Madziarzy wygrają z Niemcami to Węgrzy zostają w elicie! Pierwsze zwycięstwo Węgier na hokejowych Mistrzostwach Świata najwyższej grupy od 77. lat!

Janos VAS - 5:2

59:57
    Gol dla Węgier
    Strzelcem bramki JANOS VAS.

GOOOL! JANOS VAS strzałem do pustej bramki przez całe lodowisko ustala wynik tego spotkania! Węgrzy wygrają ten mecz 5:2!

59:30
    30. sekund! Węgrzy wygrają to spotkanie!

59:00
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry rozpoczęta!

58:48
    Czas dla Węgier, po którym gra w przewadze Białorusi. Będą tu jeszcze emocj!

58:48
    Kara dla Węgry (Koger – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).

58:10
    Pusta bramka Białorusi!

57:30
    Białoruś ponownie zamyka Węgrów. Ostatnie minuty tego spotkania!

56:10
    Węgrzy teraz zdołali na chwile przenieść ciężar gry pod bramkę Kowala.

55:04
    Guma poza obszarem lodowiska. Przerwa w grze i chwila oddechu dla węgierskiej defensywy.

54:34
    Coraz głośniejszy doping węgierskich kibiców! Madziarzy są już od krok od zwycięstwa, które może im dać utrzymanie w elicie!

53:30
    Białoruś ciągle w posiadaniu gumy. Od dobrych kilku minut Węgrzy nie mogą stworzyć żadnej akcji.

52:10
    Węgrzy ponownie zdołałi na chwilę oddalić niebezpieczeństwo od swojej bramki i wybić gumę do tercji neutralnej.