Norwegia – Szwecja 2:3 (koniec) | Francja – Finlandia 1:3 (koniec) | Rosja – Szwajcaria 5:1 (koniec)
Węgry – Białoruś 5:2 (koniec) | Kazachstan – Łotwa 1:2 (koniec) | Kanada – Słowacja 5:0 (koniec)

Strzelcem bramki JANOS VAS.

GOOOL! JANOS VAS strzałem do pustej bramki przez całe lodowisko ustala wynik tego spotkania! Węgrzy wygrają ten mecz 5:2!

59:30
    30. sekund! Węgrzy wygrają to spotkanie!

58:48
    Kara dla Węgry (Koger – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).

58:10
    Pusta bramka Białorusi!

44:48
    Dwie minuty "odpocznie" na ławce kar Shinkievich za spowodowanie upadku przeciwnika.

Po drugiej tercji Węgry prowadzą już 4:2! W dalszym ciągu jesteśmy świadkami bardzo wyrównanego widowiska, kwestia zwycięstwa jest jeszcze otwarta!

Statystyki:
    Strzały celne: 8-4
    Kary: 0-5
    Skuteczność bramkarzy: 75%-75%

39:13
    Podwójna kara dla Yevenki za grę wysokim kijem.
    33:49 Vilmos GALLO - 4:2

33:49
    Węgrzy powiększają przewagę! Przejęli inicjatywę Białorusini, ale zapomnieli jak groźne ataki wyprowadzają ich rywale! Z kilku metrów pakuje gumę do sieci VILMOS GALLO!
    30:32 Balazs SEBOK - 3:2

30:32
    Fenomenalna kontra Węgrów! W sytuacji "sam na sam" nie pomylił się BALAZSE SEBÖKA i jego drużyna prowadzi 3:2!

27:36
    Dwuminutową karą ukarany tym razem Linglet, który spowodował upadek przeciwnika.
    26:50 Artur GAVRUS - 2:2

26:50
    Bramka dla Białorusi!
    Mamy wyrównanie! Dokładne dogranie z prawej strony przed bramkę Rajany, tam świetnie znalazł się ARTUR GAVRUS i z najbliższej odległości wpakował krążek do bramki!

23:25
    Dwie minuty kary dla Kitarova, który trafił rywala kijem.

Po pierwszej tercji Węgry prowadzą 2:1! Jak na razie jesteśmy świadkami meczu toczonego w dobrym, szybkim tempie. Czekamy na więcej bramek!

Statystyki:
    Strzały celne: 4-10
    Kary: 4-0
    Skuteczność bramkarzy: 90%-50%

19:55
    Dwie minuty kary dla Sofrona, który trafił kijem Djukova.
    12:30 Geoff PLATT - 2:1

12:30
    Tym razem Białorusini o wiele skuteczniej podczas gry w przewadze! Świetnie pod bramką przeciwnika znalazł się GEOFF PLATT!

12:00
    Raz jeszcze w przewadze zagra Białoruś. Dwie minuty kary dla Gallo za spowodowanie upadku przeciwnika.
    10:31 Janos VAS - 2:0

10:31
    Węgrzy pomimo gry w osłabieniu strzelają drugą bramkę! Kontratak na bramkę zamienia z najbliższej odległości JANOS VAS!

08:30
    Pierwsza kara w tym meczu. Dwie minuty kary dla Sziranyi. Białoruś w przewadze.
    05:31 Gergo NAGY - 1:0

05:31
    W odpowiedzi Węgry! Znakomicie znalazł się przed bramką rywali GREGOR NAGY i świetnie umieścił krążek w samym okienku bramki Lalande!