koniec po dogrywce
Raków Częstochowa
2:1 (1:1)
Wisła Puławy
Piątek 15.07.2016, 17:00 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • Fortuna Puchar Polski

Raków Częstochowa po emocjonującej końcówce zdołał odwrócić losy meczu z Wisłą Puławy i ostatecznie awansował do kolejny rundy Pucharu Polski! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w portalu Lajfy.com! (19:59:22)

120

119
    Tomasz Margola (Raków) zostaje ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

116
    Gol dla Rakowa!

Raków wychodzi na prowadzenie! W dużym zamieszaniu piłkę do siatki kieruje TOMASZ PŁONKA!

115
    Drużyna Rakowa w natarciu! Wisła rozpaczliwie broni dostępu do własnej bramki.

110
    Mateusz Pielach (Wisła) zostaje ukarany drugim żółtym kartonikiem, w ostateczności czerwonym! Wisła będzie musiała kończyć w osłabieniu.

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

Po pierwszej części dogrywki wynik nie uległ zmianie. Po chwili przerwy zaczniemy drugą część dodatkowego czasu gry.

105
    Pierwsza dogrywka skończona.
    98. Kolejna zmiana w zespole Rakowa.

96
    Lepiej w pierwszej części dogrywki prezentuje się zespół Wisły, który próbuje zdobyć bramkę przybliżającą zespół do awansu.

91
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

Za nami koniec meczu! Do wyłonienia zwycięzcy będzie potrzebna dogrywka, a może nawet rzuty karne!

90+3
    Druga połowa skończona.

90+1
    Piotr Darmochwał (Wisła) został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

90
    Piłka w bramce Wisły, ale sędzia odgwizdał spalonego! Odetchnęli przyjezdni!

88
    Bardzo nerwowa końcówka w wykonaniu obu zespołów – żaden nie chce narazić się na stratę gola.

81
    Walka przenosi się spod jednej bramki pod drugą. Oba zespoły chcą wywalczyć awans do kolejnej rundy.
    Gole: 41. Malinowski, 116. Płonka – 5. Pielach

Kartki:   31. Mizgała (RAK), 119. Margol (RAK) – 34. Pielach (PUL), 42. Witan (PUL), 90+1. Darmochwał (PUL)   110. Pielach (PUL)

Raków Częstochowa: Loska – Petrasek, Margol, Figiel, Płonka, Malinowski, Cyfert, Szymański (46. Rogala), Warchoł (73. Pałaszewski), Góra, Mizgała (98. Kowalczyk).

Zmiany: Jastrzębski, F. Kowalczyk, Pałaszewski, Rogala, Rumin, Wojtyra.

Wisła Puławy: Witan – Turzyniecki (46, Litwniuk), Pielach, Budzyński, Duda, Głaz, Maksymiuk, Szczotka (69. Nowak), Darmochwał, Pożak (76. Sedlewski), Patejuk.

Sędziowie: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)